PDA

View Full Version : А когато не чувстваш нищо,какво?



ElinoOor
12-25-2009, 13:18
Не помня кога последно съм влизала в този раздел,но доста отдавна беше.

Не съм влюбена. Той не ми харесва,но и не ми е антипатичен. Просто нищо?
И въпреки,че няма нищо допуснах по-интимните отношения.Всъщност го приемам като услуга към него или нещо такова :-o
Не е проблем ако тръгне да разказва какво е станало или ако поиска втори път.
Проблема е,че не чувствам и не мисля нищо. По някакъв начин тоталната липса на емоция ми ангажира съзнанието и се чудя защо е така?
Не трябва ли да го харесвам поне малко? Не се ли правеше така,а? :-o

Опитвам се да разнищя в ума си нещата и отново и отново нищо.
Дори не знам дали трябва да ви попитам нещо или дали това е основателна причина да пускам тема.


Просто ми е абсолютно безразличен и това ми пречи. Не е нормално за мен да съм безразлична към хората,с които имам такива отношения. Ами ако така се обърнат нещата и се окаже,че ме харесва? Ами ако ми предложи връзка? Разума ми казва,че всъщност е прекрасен избор за партньор ама.. не ми трябва. Обичам да съм свободното момиче с онези двуседмични връзки. Харесва ми да съм свободна и щастлива,а тези с които съм била да са далеч от мен. Но този на когото направих услуга ще го гледам още няколко години. Просто искам да е далеч от мен.

Какво не ми е наред?

ivcheto0o
12-25-2009, 14:00
6том не изпитва6 ни6то не го залъгваи,тои може да мисли за не6то по серозно.

aloveyou
12-25-2009, 14:52
Щом нямаш никакви чувства - не го лъжи..Както вече казаха:той може да мисли за нещо по-сериозно..Кажи му,но не директно = че не нямаш чувства към него и искаш да останете само приятели..

DNJ
12-25-2009, 15:03
Според мен е загуба на време да се занимаваш с човек, който дори физически не те привлича, а да не говорим, че можеш да заблудиш и него. Не си създавай сама грижи ;)

danyrenesmee
12-25-2009, 15:08
Тъпо е,ако ти кажа да изчакаш,да видиш какво ще стане.. според мен просто не сте един за друг и това си е.. :) :)

Snickers
12-25-2009, 15:12
Приятели с изгода?(това ми изникна в главата, когато го прочетох) 8-)


//По абсолютно никакъв начин ли не те привлича?
Странно е.

ElinoOor
12-25-2009, 15:19
Всъщност и аз се сещам за този вид приятелство.. 8-)

И ннне,не ме привлича дори съвсем малко. Наистина е хубав,секси и не е никак глупав(трите неща,които попринцип ме интересуват),но просто я няма онази тръпка. :-o

DNJ
12-25-2009, 15:22
Значи знаеш отговора... :)

Snickers
12-25-2009, 15:24
Е, предполагам ти харесва да си с него?
Ако не се страхуваш от последствията, можеш да опиташ с този вид приятелство, но трябва да се изясниш със себе си.)

ElinoOor
12-25-2009, 15:32
Аз с всичко съм на ясно с изключение на въпроса 'Защо не спирам да разсъждавам по въпроса?' ..
Този вид приятелство с точно този е рискован ход.

Ама като ти казвам,че не ми харесва.. 8-) Не е хубаво,но не е и неприятно. Много странна работа.

Snickers
12-25-2009, 15:35
Ами... тогава освен да сложиш край на това, май няма друг изход.
;/
Смисъл, от негова страна сега може да няма чувства, но така както си се заигравате, след време може да възникнат някакви чувства и да остане наранен. Ама не знам, мнго странно положение. :/

golqmumnik
12-25-2009, 15:36
Просто не знаеш какво искаш,майна,типично за 15-16 годишна пуберка,дори когато човекът е супер като външност и характер оная чака неква тръпка да падне и да я удари у кухата кратуна.Те такова животно нема! 8)

ElinoOor
12-25-2009, 15:43
Аз при всички положения ще прекратя започнатото просто защо не го искам.

.. Само дето не спирам да го обмислям 8-) Сигурно съвестта ме гризе :lol:

Умнико,аз не чакам любов или нещо от рода,но за да има връзка трябва да има и страст,която в случая липсва. ;р

LadyDi
12-25-2009, 21:46
А защо трябва да се тормозиш изобщо с въпроси?
Най-големият ти проблем всъщност е, че не спираш да се питаш ЗАЩО не ти харесва, ЗАЩО обаче не ти пречи да спиш с него, ЗАЩО я няма тръпката, ЗАЩО трябва да я има?

Спри да се питаш. Остави нещата на естествен ход.
Какво ако бъде наранен накрая? Какво ако и ти бъдеш наранена? Човек се учи от грешките си, много е трудно да се поучиш от чуждите, знам го от опит. В крайна сметка, събирай емоции сега, докато имаш време пред себе си. За да можеш после да си спомняш за нея, пък била тя и далеч не-перфектна.

АМИ АКО...

... ти развиеш чувства към хубавия, сексапилния и никак неглупавия?
Ами ако? Знаеш ли колко ще е яко, а? :)

anisummer
12-25-2009, 22:13
А защо трябва да се тормозиш изобщо с въпроси?
Най-големият ти проблем всъщност е, че не спираш да се питаш ЗАЩО не ти харесва, ЗАЩО обаче не ти пречи да спиш с него, ЗАЩО я няма тръпката, ЗАЩО трябва да я има?

Спри да се питаш. Остави нещата на естествен ход.
Какво ако бъде наранен накрая? Какво ако и ти бъдеш наранена? Човек се учи от грешките си, много е трудно да се поучиш от чуждите, знам го от опит. В крайна сметка, събирай емоции сега, докато имаш време пред себе си. За да можеш после да си спомняш за нея, пък била тя и далеч не-перфектна.

АМИ АКО...

... ти развиеш чувства към хубавия, сексапилния и никак неглупавия?
Ами ако? Знаеш ли колко ще е яко, а? :)
Мисля, че е много точно обяснено. Браво

umri
12-25-2009, 22:27
Много жени, когато спят с мъж си мислят, че едва ли не му правят някаква услуга. На теб хубаво ли ти беше? Да. Това е нещо, което е взаимно и равнопоставено. На теб нещо не ти е наред... меланхолията те гони. Това е лошо.

kolio94
12-26-2009, 01:27
1 вид пиянски секс ... кажи му директно да не заспи докато овърташ нещата,но не брутално измисли го и да не е ПО SKYPE/смс/разговор

Whyniser
12-26-2009, 18:43
Ми явно на теб ти идва като секс играчка.Примерно тои е хубав,умен,прочее и щом се желае по-интимни отношения и двамата сте си под ръка.На мен ми идва наум да си поговорите.Искаш да си свободна птичка и да не се разделяте.Харесваш го като за приятел, с който можеш да говориш,правиш каквото желаеш и т.н. Успех :)

SuNsHiNe6
12-30-2009, 17:07
6том не изпитва6 ни6то не го залъгваи,тои може да мисли за не6то по серозно.

0nem0retIme
12-30-2009, 17:11
Просто ти е безразличен-това не означава,че не си наред.Кажи му го и да се свършва.Не само да го залъгваш,а и той да ти е в тежест.

nymphadora
12-30-2009, 17:17
трябва ли въобще да ни питаш? :-o

fenastz
12-30-2009, 17:33
Явно е балък или си запряна. Аре обратно в Recycle Bin ! Пронто.