PDA

View Full Version : това гинекомастия ли е? кажете ми



napovtorim
12-25-2009, 13:30
значи имам едни топчета в гърдите и едното като го пипна ме боли.дали е гинекомастия.съжелявам 4е не качих снимка не не ми позволява защото сам се регистрирал скоро :? вдигам тежести от скоро дали е повлияло не6то

amk933
12-25-2009, 13:42
От тежестите не е, освен, ако не пропускаш някоя незначителна част в разказа си, включваща разни безвредни хормончета, стероидчета и други буламачи...

Така не разбирам много от описанието. :)

На колко години си освен това? Опиши по-подробно или пиши на ЛС на batkodoki като напишеш пол и възраст задължително!!!! :)

gynecomastia
12-26-2009, 06:34
Здравей napovtorim, имаш класическите симптоми на гинекомастия! На колко години си? Предполагам ,че си все още тийнейджър, което е добре, защото може да оправиш нещата. Разгледай различните причини, които съм описал в сайта ми.

http://gynecomastia-bg.blogspot.com/search/label/%D0%B3%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D 1%81%D1%82%D0%B8%D1%8F%20-%20%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%B8

Най-чести причините са няколко, а не една!
Качи снимка в някои от сайтовете за file sharing и после дай линка тук. Снимката ще е много полезна и евентуално ще мога да ти кажа и други неща за твоя случей.

semantics
12-26-2009, 09:20
"ТИ ИМАШ КЛАСИЧЕСКИ СИМПТОМИ НА ЛУДА КРАВА!!! БЯГАЙ ПАНИЧЕСКИ, ДОКАТО СИ МЛАД И МОЖЕШ!!!"

НАповторим, има лекари за тази работа. Другарят над мен, като му гледам ника и сайта (!), искрено ще се зарадва действително да имаш гинекомастия.
По мое мнение обаче може и да е просто от пубертета. Нормално е при израстването гърдите ти да болят.
При всички случаи обаче се консултирай с личния си лекар. Интернет има неприятната способност да снабдява с грешна и/или объркваща информация заблудените търсачи на проблеми.

gynecomastia
12-26-2009, 17:49
"ТИ ИМАШ КЛАСИЧЕСКИ СИМПТОМИ НА ЛУДА КРАВА!!! БЯГАЙ ПАНИЧЕСКИ, ДОКАТО СИ МЛАД И МОЖЕШ!!!"

НАповторим, има лекари за тази работа. Другарят над мен, като му гледам ника и сайта (!), искрено ще се зарадва действително да имаш гинекомастия.
По мое мнение обаче може и да е просто от пубертета. Нормално е при израстването гърдите ти да болят.
При всички случаи обаче се консултирай с личния си лекар. Интернет има неприятната способност да снабдява с грешна и/или объркваща информация заблудените търсачи на проблеми.

Да, съвета на semantics e добър. Отиди при лекар, но отиди на специалист, защото джипито ще ти каже "От пубертета е, ще ти мине!" Дано да попанднеш на лекар, който разбира! Моят знаеше само определението за ГИНЕКОМАСТИЯ.