PDA

View Full Version : Сушени плодове и трушия



BlackKeys
12-25-2009, 17:03
Подходящи ли са при диета? То не точно диета, но просто гледам да ограничавам вредните храни. Четох, че сушените са подходящи уж... Може ли да закусваш със сушени плодове+ още нещо примерно? А трушията много ли е калорична?

CrAzYanDlaZy
12-25-2009, 19:02
ами чувала съм за комбинацията сушени плодове+ мляко, че било добре когато искаш да отслабнеш :) а за туршията не знам, но със сигурност е по- калорична от пресните зеленчуци, така че ти препоръчвам да наблягаш на тях :)
надявам се да съм успяла да помогна и късмет ;)

Sladyranna
12-25-2009, 19:35
Не мисля, че ще има проблем . Плодове и зеленчуци са все пак .

Luciernaga
12-25-2009, 21:00
Туршията е изключително солена храна.

terawatt
12-26-2009, 06:38
Диета на туршия и диета на лютеница НЯМА!!! :razz:

Закусвай със плодове, сушени плодове, зърнени храни, ядки...

BlackKeys
12-26-2009, 18:24
Благодаря на всички.
А какво ще кажете за печените чушки(камбите) и сиренето(обикновеното сирене, не синьо сирене или някакви по-специални)? :-o

tonie__
12-26-2009, 18:26
ооо,как обичам туршияя ! :D

llllpingllll
12-26-2009, 18:41
Категорично без туршия ! А иначе сушените плодове стават, но е много по-добре да са пресни, защото в сушените няма толкова витамини и минерали. А да закусваш само сушени плодове на закуска и да очакваш да отслабнеш е немислимо .Закуската трябва да е добре балансирана и богата на белтъчини, витамини, минерали и фибри

BlackKeys
12-26-2009, 18:48
Категорично без туршия ! А иначе сушените плодове стават, но е много по-добре да са пресни, защото в сушените няма толкова витамини и минерали. А да закусваш само сушени плодове на закуска и да очакваш да отслабнеш е немислимо .Закуската трябва да е добре балансирана и богата на белтъчини, витамини, минерали и фибри

Много ясно, че няма да закусвам само със сушени плодове. Ще ги съчетавам и с други храни.

rachel_billson
12-27-2009, 08:30
Туршията си е много хубава,но за жалост организмът задържа вода,заради солеността й.

Fruity
12-27-2009, 09:06
Сушените плодове-добре,до някаква степен.
Но за туршията съм против.По-горе обясниха защо.

chocolatee
12-27-2009, 09:14
Сушените плодове-добре,до някаква степен.
Но за туршията съм против.По-горе обясниха защо.

daru6a1
12-27-2009, 09:17
Зимата рядко се срещат наистина пресни плодове и зеленчуци .. замислете се през колко оцветители и препарати са минали за да стигнат в такъв вид до нас .. Все пак на домата ,, краставицата или който и да било плод или зеленчук не можем да кажем че е много полезен ,, защото се отглежда в оранжерии посред зима .. Липсата на слънце е отрицателна .. Ако сте чували в оранжериите се използват някакви лампи и нагреватели ,, препаратии бои и т.н. Затова ти препоръчвам да ядеш зърнени храни - аз като съм на диета ям предимно Fitnes ,, може и чист ,, може с плодове или с шоколад :) С мнението да ядеш ядки не съм съгласна ,, защото от тях най-много се пълнее .. Яж си разделно или от всичко по малко .. Хапвай често ,, без да се тъпчеш .. Избягвай сладки и тестени продукти.. Пий водичка и мисля че ще свърши работа :::

BlackKeys
12-27-2009, 18:45
печените чушки са много полезни...в сравнение с др. храни сиренето също
Значи мога да ги включвам в салатата?
И за да не правя нови теми, пиша тук за всяка храна, която ме интересува. Чела съм, че оцетът не е вреден, така ли е?

guinessgirl
12-28-2009, 12:36
трушия :lol:

такава диета нема