PDA

View Full Version : vupros4e



rAaLii
12-25-2009, 17:28
значи...на 12 съм..и имам доста приятели,но не всички са ми такива..в последно време един по един ме изоставиха...и си намериха други приятели..почти целия ми клас е срещу мен и сега мога да кажа че единствение ми истински приятел е гаджето ми..и направо започва да ми писва..какво да направя за да спрат ''приятелите" ми да спрат да ме прецакват така гадно.. :-# :smt089

gabriela9982
12-25-2009, 17:47
просто трябва да им покажеш 4е си много яка и 4е не си зла.Може би са те изоставили заради гаджето.Може да имат проблеми с него.Пробвай се да поговориш с тях. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

daru6a1
01-01-2010, 10:53
Бъди себе си .

П.п. Темата не е за тук !! ;)

Abigoria
01-01-2010, 17:34
на 12 и с гадже?! Ако ми беше сестра, щях да те счупя от бой 8-)

ПТ: Подбирай си приятелите, друго не мога да кажа :)

Едит: А стига бе, а аз си мислех, че адашките ми били свестни... Заблуда, пълна! :-#

Harum_Scarum
01-02-2010, 10:03
Здравен проблем..?Приятелите ти са деца,постоянно си менят мнението.Ако мислиш,че се държат толкова лошо сподели с родителите си и се премести в друг клас. :)

Red_Hair
01-06-2010, 18:48
имаш нещо което някои нямат(красота,пари,гадже и т.н.)хората са животни и понякога не мислят и се оставят на първичната реакция,един човек те ненавижда и настройва останалите а останалите виждат че той те мрази и правят същото,като маймуните,никой от тук неможе да ти помогне,дори и да им каже харесвайте я,трябва да видиш какво не харесват и да го поправиш...