PDA

View Full Version : Гадна раздяла



mimkate
12-25-2009, 20:23
Хора , на 14 и съм с момче на 18 той обаче ще заминава в университет в софия... и двамата много се обичаме и незнам какво ще правя без него искам да отиде защото знам че е правилно, но просто не мога да го пусна...Решихме да се пробваме с връзка от далеч... моля ви се кажете ми какво да направя... Обичам го!

Valento
12-25-2009, 20:25
Ако го обичаш , ще търпите разстоянието и при първи възможности ще се виждате , въпреки връзки от разстояния не се получават ....

Hilary_
12-25-2009, 20:26
Връзките от разстояние са безкрайно трудни .. особено за 14 годишни пикли (не се обиждай .. ) .. извода сама си го направи ..

golqmumnik
12-25-2009, 20:27
Никъв шанс да продължите,майна.Кви яки студентки има да плющи,па той ше се занимава с 15 годишен недорасляк.Търси си некой на твойта възраст,майна. 8)

valdesbg
12-25-2009, 21:02
Така като гледам - нямаш необходимите търпение и желязна воля за да просъществува такава връзка. А само с желание не става.

Та така. Пробвай, няма лошо. Да знаеш че нямате голямо бъдеще.

sladyr4etoo
12-25-2009, 21:13
от сега да ти е ясно-нямате голямо бъдеще.. :-o

FantaMen
12-25-2009, 23:18
Ти как я мислеше тая работа да те чака да станеш и ти на 18 и да се ожените... 14 годишна ОБИЧА... 18 годишен студент. ??? Защо нямам патрони в пистолета под бюрото ми :x Само халосни са останали,,,, ? Ако някой има да услужи...


Продължавайте с тези теми и в аптеките ще се издържат само от противозачатъчните.....

kolio94
12-26-2009, 00:35
научи се да излизаш с връстници за да не става така
проблем решен..........защо момичетата толкова много обичате тея големи батковци не мога да разбера????

stupid0boy
12-26-2009, 01:21
Ти как я мислеше тая работа да те чака да станеш и ти на 18 и да се ожените... 14 годишна ОБИЧА... 18 годишен студент. ??? Защо нямам патрони в пистолета под бюрото ми :x Само халосни са останали,,,, ? Ако някой има да услужи...


Продължавайте с тези теми и в аптеките ще се издържат само от противозачатъчните.....

ФантаМен.... Честито... Получаваш 2 кашончета противозачатачни... фрий...

vampire_girl_
12-26-2009, 05:38
.защо момичетата толкова много обичате тея големи батковци не мога да разбера????
защо тук-там се среща и някой,който е по-развит от едноклетъчно.
Повечето казват,че "батковците" искат малки момиченца,само за едното чукане и до там.Да,ама не.Доста по-често някой разгонен пубер иска точно това.
Сега,можете да кажете,че е глупаво,невъзможно да е истина и прочие,но и двете връзки с момчета с които имаме поне 3 години разлика са били по-добри от тези с момченца на моята възраст.
Докато и с двамата имах общи теми на разговор и т.н. , с момчето от съседния клас - нямахме какво да си кажем.Е,поне научих всичко около Плейбой...
С друг,една година по-голям,излизахме около седмица,но реши да ми постави условие - или да спя с него,или да не излизаме повече,че да си "търсил късмета" О.о Сегашният ми приятел е с четири год. по-голям,но никога не ми е поставял условия,а и се разбираме много добре.
Какъв е проблемът,ако няма някаква огроооомна интелектуална бариера?Мнението на околните,или?

kolio94
12-26-2009, 05:54
.защо момичетата толкова много обичате тея големи батковци не мога да разбера????
защо тук-там се среща и някой,който е по-развит от едноклетъчно.
Повечето казват,че "батковците" искат малки момиченца,само за едното чукане и до там.Да,ама не.Доста по-често някой разгонен пубер иска точно това.
Сега,можете да кажете,че е глупаво,невъзможно да е истина и прочие,но и двете връзки с момчета с които имаме поне 3 години разлика са били по-добри от тези с момченца на моята възраст.
Докато и с двамата имах общи теми на разговор и т.н. , с момчето от съседния клас - нямахме какво да си кажем.Е,поне научих всичко около Плейбой...
С друг,една година по-голям,излизахме около седмица,но реши да ми постави условие - или да спя с него,или да не излизаме повече,че да си "търсил късмета" О.о Сегашният ми приятел е с четири год. по-голям,но никога не ми е поставял условия,а и се разбираме много добре.
Какъв е проблемът,ако няма някаква огроооомна интелектуална бариера?Мнението на околните,или?
1. на колко си ако си на 12/14 ще ти кажа ,че момичетата се развиват по-бързо
2.ако си по нагоре ,търсиш където не трябва защото си хванала 1 от "плеибоите" не значи ,че всички са така,но повечето са.лесен начин за разпознаване на загорелите "плеибои" е ,че мастурбират прекалено често и то вече им е умръзнало и искат нещо повече.имаше 1 тема разнообразяване на мастурбирането всички казваха ,че е много загорял и т.н ,но факт е ,че вече секса е навсякъде по улицата ,телевизията и става ежедневие всеки да го иска няои просто нямат интелектуалното ниво за да знаят как да го поискат и намерят :)

ivcheto0o
12-26-2009, 06:09
Ако го обичаш , ще търпите разстоянието и при първи възможности ще се виждате , въпреки връзки от разстояния не се получават ....

vampire_girl_
12-26-2009, 06:25
на 15 съм.

Не,не всички,но доста голяма част . Не е,като да е бил само един и заради него да мисля така.Просто,трудно се разбирам с хората на моята възраст ;д

И сред "батковците" има гнили круши,но явно проблемът е в мен.
Винаги съм се разбирала по-добре с по-големи от мен.По-лесно се общува,а и не съм срещала проблем с приемането или нещо такова,заради възрастта.

Ако приоритетът във връзката не е,дали ще я заведе с БМВ-то до училище,ще плати сметката в най-тузарското кафене и т.н. , понеже е батко /или направо чичко ;д/ ,а общи интереси и разбирателство не смятам,че трябва да превръщате годините в такъв проблем.


1. на колко си ако си на 12/14 ще ти кажа ,че момичетата се развиват по-бързо
именно.
Не,да не излезе,че изкарвам 15-год. момичета ангелчета,а момчетата,някакви уроди.Не.Просто разликата в интересите ми с почето е драстична.
Най-добрата ми приятелка,година и половина ходи с едно момче,по-голямо с две години.
Компромиси,компромиси,комп ромиси от нейна страна.После не знаел какво иска,ала-бала...Глупава история,ама точно това им е проблемът на повечето - не знаят какво искат,или поне не искат нищо,което да е малко по-сериозно.

Както и да е...съвсем се отклоних от темата ;д

shell
12-26-2009, 07:38
ми това е супер кофти ситуация,опитайте несе знае как ще се развият нещата и когато можете ще се виждате.Никой не може със сигурност да каже колко ще продължи връзката ви,това си зависи от вас и от редица обстоятелства.
Но все пак випожелавам успех :)

rusoto_baby_f
12-26-2009, 09:52
ми това е супер кофти ситуация,опитайте несе знае как ще се развият нещата и когато можете ще се виждате.Никой не може със сигурност да каже колко ще продължи връзката ви,това си зависи от вас и от редица обстоятелства.
Но все пак випожелавам успех :)
+1

soul1199
12-26-2009, 12:28
Връзките от разстояние са безкрайно трудни .. особено за 14 годишни пикли (не се обиждай .. ) .. извода сама си го направи ..

Korrnyy
12-26-2009, 13:28
И аз съм с връзка от разстояние и нямаме никакви проблеми :) Ако имате възможност да се виждате често, не се разделяйте :)

azida
12-30-2009, 19:30
Ако го обичаш , ще търпите разстоянието и при първи възможности ще се виждате , въпреки връзки от разстояния не се получават ....


тези връзки са трудни, но някои от тях имат успех