PDA

View Full Version : Вашата стая-начин да изразите себе си



BeCool92
12-25-2009, 22:14
Айде тук покажете вашите стаи,споделете яки идеи и неща които сте направили или бихте във вашата стая :P

padnaloblak
12-26-2009, 09:09
снимки в момента не мога да покажа. но иначе стаята ми е обзаведена изцяло по мой вкус. използвани са лимонено жълто , синйо и зелено. целта беше да е възможно най-близко до природните цветове. на едната стена има закачена картина с една река и една мака къщичка от лявата и страна . леглото ми и това на сестра ми са зелени. а по секцията е наредена колекцията ми от стъклени фигурки 8-) между които е и една голяма пума . имам две три пълзящи растения, рибки и рафт за книги който се оказа прекалено малък и скоро ще бъде сменен

xoxi
12-26-2009, 10:42
Моята стая е изцяло по мой вкус. Когато се "нанесох" в нея беше съвсем обикновена стая с две легла.
Много държа всичко в тази стая да е направено или измислено от мен. Имам голям рафт за книги, който аз измислих, нарисувах и след това сама го боядисах (след като баща ми го изработи). Имам и един рафт само за списания, който също е по мой модел.. и половин изработка 8-)
Общо взето всичко в тази стая е мое дело. Няма нищо чак толкова отличаващо се, но пък аз много си я обичам. Пресъздала съм идеите си в нея и съм вложила страшно много труд в това.


Снимки може да поставя по-късно.