PDA

View Full Version : Е' Т'ВА Е ЗА ВСИЧКИ, КОИТО СЕ ОБЯСНЯВАТ В ЛЮБОВ ПО СКАЙП.



incarnati0n
12-26-2009, 00:02
Да. Точно така. Тази тема е по-скоро призив...

Специално към всички онея страхливци, които нямат смелостта да погледнат някого в очите и да му кажат "Обичам те" или "Искам да ходим". Към всички онези, които считат, че написаното в Скайп, докато си бъркате в носа, зяпайки "Двама мъже и половина", има значимостта на онова, казано лице в лице, очи в очи, с разтуптяно сърце.
Към всички онези, които се свалят с яката мацка от импулс или фейсбук по Скайп, същевременно се намират в пъкъл от любовни терзания по друга, а на следващия ден ходят с трета :shock:
Към всички онези, които си накачулват на "сКайпчИтУуУ" "Бебе ОбичЪм Тъ" ( самУ дЙЕт нИ сте ги виждЪли изоПШТУ :shock: )
И към всички нас заблудените... които вярваме и споделяме с такива ... 'виртуални събеседници'...

WE SUCK :shock:

Аре. Enjoy. И Честита Коледа .

Snickers
12-26-2009, 00:03
Добре.

FantaMen
12-26-2009, 00:12
ЕВАЛА ПИЧ!!! ЖИВ И ЗДРАВ ДА СИ!!! Тъкмо щях да излизам от тоя форум че за 2 часа изчетах толкова помия и простотии че и аборигени могат да мислят по добре от тукашните 12 -13 годишни хора който имат любовта все едно е топъл хляб!!!


Една свясна тема ще се офлууди и тя но тебе ща запомня!!!!

incarnati0n
12-26-2009, 00:15
ЕВАЛА ПИЧ!!! ЖИВ И ЗДРАВ ДА СИ!!! Тъкмо щях да излизам от тоя форум че за 2 часа изчетах толкова помия и простотии че и аборигени могат да мислят по добре от тукашните 12 -13 годишни хора който имат любовта все едно е топъл хляб!!!


Една свясна тема ще се офлууди и тя но тебе ща запомня!!!!
Е, не съм ПИЧ, женско съм, при това на 16, ама карай.
Споделям същото мнение :smt023 :smt006 :smt006
Просто защото и на мен ми дойде много...

haritov
12-26-2009, 00:17
лол дайте и орден Стара планина за тия слова :shock:

абе кви са тия запетаи?

FantaMen
12-26-2009, 00:18
Ок...МОМИЧЕ ???? Ако има някои който харесваш му кажи да внимава да не те изпусне че Нормалните (ти поне ще разбереш какво имам предвид нормално момче) ще се избият за теб ;)



п.П Сега мога да легна спокоен че има останали свястни момичета по тоя свят...


П.П.2 Нобелов лауреат давам за тва аз!!!!

PurpleDream
12-26-2009, 01:02
пф един осъзнал се...

kolio94
12-26-2009, 01:23
скоро сигорно ще се прави секс по skype :lol:

iveetyy
12-26-2009, 01:25
Евалатаа !!!

stupid0boy
12-26-2009, 01:37
Евалатаа !!!

blqblqblqblq
12-26-2009, 05:51
Да. Точно така. Тази тема е по-скоро призив...

Специално към всички онея страхливци, които нямат смелостта да погледнат някого в очите и да му кажат "Обичам те" или "Искам да ходим". Към всички онези, които считат, че написаното в Скайп, докато си бъркате в носа, зяпайки "Двама мъже и половина", има значимостта на онова, казано лице в лице, очи в очи, с разтуптяно сърце.
Към всички онези, които се свалят с яката мацка от импулс или фейсбук по Скайп, същевременно се намират в пъкъл от любовни терзания по друга, а на следващия ден ходят с трета :shock:
Към всички онези, които си накачулват на "сКайпчИтУуУ" "Бебе ОбичЪм Тъ" ( самУ дЙЕт нИ сте ги виждЪли изоПШТУ :shock: )
И към всички нас заблудените... които вярваме и споделяме с такива ... 'виртуални събеседници'...

WE SUCK :shock:

Аре. Enjoy. И Честита Коледа .

Абе, глупак, като са на разстояние и са се видяли 1-2 пъти, как да се свързват...адския тапак си, говориш наизуст

anika17
12-26-2009, 05:53
Да. Точно така. Тази тема е по-скоро призив...

Специално към всички онея страхливци, които нямат смелостта да погледнат някого в очите и да му кажат "Обичам те" или "Искам да ходим". Към всички онези, които считат, че написаното в Скайп, докато си бъркате в носа, зяпайки "Двама мъже и половина", има значимостта на онова, казано лице в лице, очи в очи, с разтуптяно сърце.
Към всички онези, които се свалят с яката мацка от импулс или фейсбук по Скайп, същевременно се намират в пъкъл от любовни терзания по друга, а на следващия ден ходят с трета :shock:
Към всички онези, които си накачулват на "сКайпчИтУуУ" "Бебе ОбичЪм Тъ" ( самУ дЙЕт нИ сте ги виждЪли изоПШТУ :shock: )
И към всички нас заблудените... които вярваме и споделяме с такива ... 'виртуални събеседници'...

WE SUCK :shock:

Аре. Enjoy. И Честита Коледа .

:smt023

ivcheto0o
12-26-2009, 06:12
Евалатаа !!!

дано наистина пове4ето се осъзнаят

ifchyblz
12-26-2009, 07:19
евала на темата ... може и модераторите да я направят ВАЖНА ТЕМА !!!!

danyrenesmee
12-26-2009, 07:22
Евалатаа !!!

дано наистина пове4ето се осъзнаят

Абсолютно! НЕ на изливането на чувства по скайп.. 8) 8)

Hilary_
12-26-2009, 07:24
ебаси пича .. :grin:

valdesbg
12-26-2009, 07:40
Ся брой колко хора ще те налазят/изядат напсуват. Всичките до един такива субекта ще спадат към описаната от теб категория.

А иначе - хубава темичка с много заложени идеи. Помислете над нея.

Аз поздравявам авторката :)

100qQnNcChHoO
12-26-2009, 07:41
Евала :grin: трябваше все някой да го каже.. :grin: :grin: :grin:

loveUpeps4o
12-26-2009, 07:59
Да. Точно така. Тази тема е по-скоро призив...

Специално към всички онея страхливци, които нямат смелостта да погледнат някого в очите и да му кажат "Обичам те" или "Искам да ходим". Към всички онези, които считат, че написаното в Скайп, докато си бъркате в носа, зяпайки "Двама мъже и половина", има значимостта на онова, казано лице в лице, очи в очи, с разтуптяно сърце.
Към всички онези, които се свалят с яката мацка от импулс или фейсбук по Скайп, същевременно се намират в пъкъл от любовни терзания по друга, а на следващия ден ходят с трета :shock:
Към всички онези, които си накачулват на "сКайпчИтУуУ" "Бебе ОбичЪм Тъ" ( самУ дЙЕт нИ сте ги виждЪли изоПШТУ :shock: )
И към всички нас заблудените... които вярваме и споделяме с такива ... 'виртуални събеседници'...

WE SUCK :shock:

Аре. Enjoy. И Честита Коледа .

Абе, глупак, като са на разстояние и са се видяли 1-2 пъти, как да се свързват...адския тапак си, говориш наизуст
Момче ти си некъв трагично прост.....
P.S Браво за темата ! :grin:

Gigi1302
12-26-2009, 08:21
Ммм... Наистина, първата хубава тема от много време. И въпреки факта, че понякога обстоятелствата не позволяват лични контакти, авторката е права. По-големите крачки би трябвало да се правят лице в лице.

П.П. Има много, които ще плюят, ама свиквай, тук е така. Малко са хората, зачитащи чуждото мнение. Всеки псува, плюе и залива с помия къде за рейтинг, къде за да бъде от "готините".

CoNviCt
12-26-2009, 08:48
зако не ве келешии,аз секс праих по скайп... 8)

XTREMEFREERIDE
12-26-2009, 08:56
Епа,браво. :) :>

m1nich3t0
12-26-2009, 09:00
Евалатаа !!!
=D>

LoveRetroMusic
12-26-2009, 09:03
Двама мъже и половина рулз :x

sladyr4etoo
12-26-2009, 09:58
много вярно.. =D>

BGbullet
12-26-2009, 10:22
Поне знаем, че има човек в тоя форум, който мисли като хората.
ПИСНА МИ ОТ ТАЯ ВИРТУАЛНА ЛЮБОВ!!! Просто няма такава.. :?

mOBSCENE
12-26-2009, 10:43
Епа,браво. :) :>

stanimir4etooo
12-26-2009, 10:45
Браво ! Най-послее някой да го осъзнае ! :grin:

suantito
12-26-2009, 10:49
Що ми се струва че май пак нещо съм згафил :-o

Cybershot
12-26-2009, 10:56
Най-сетне една свястна тема!
Аман от комплексираните плейбойчета и к*рви

Apoccaliptra
12-26-2009, 11:05
Съгласна съм!
Къде изчезнаха романтичните, случайни срещи? :D

NaNa_SladuRana
12-26-2009, 11:08
да и аз не обичам скайп

Assshley
12-26-2009, 11:09
Интернет връзките ги привличат само дечицата или хората,които не умеят да си изразяват чувствата на живо,което е супер тъпо.Все пак не живеем в скайп . ;)

Zarity
12-26-2009, 11:12
А така,копеле!

sanyflower7
12-26-2009, 11:16
Браво супер си с такава тема може би ти си първата която го казва
а ония дето правят това да си го заврат отзад с извинение 8)

Pupcho
12-26-2009, 11:24
Ок...МОМИЧЕ ???? Ако има някои който харесваш му кажи да внимава да не те изпусне че Нормалните (ти поне ще разбереш какво имам предвид нормално момче) ще се избият за теб ;)

п.П Сега мога да легна спокоен че има останали свястни момичета по тоя свят...
П.П.2 Нобелов лауреат давам за тва аз!!!!

Ти от къде разбра че момичето е свясно от 1 пост? Написала е нещо що-годе вярно и започна да й сваляш звезди! Ти мъж ли си или кво ? Знаеш ли, че вече е много еднакво да си различен ?

blue_ice
12-26-2009, 12:03
евала за темата ;-) ;-) много кратко и ясно си го каза сичко...едно е по skype да се обясняваш в любов и да предлагаш да ставате гаджета, съвсем друго си е да събереш смелост и да го кажеш очи в очи

Zyko
12-26-2009, 12:05
скоро сигорно ще се прави секс по skype :lol:

:grin: :grin: :grin:

soul1199
12-26-2009, 12:07
само на мен ли ми се приспа :smt104

loveUpeps4o
12-26-2009, 12:27
само на мен ли ми се приспа :smt104
http://store.picbg.net/pubpic/F7/B6/256db192ac95f7b6.gif И на мен ми се спи. Къпа се и си лягам. :D

DesireToFire
12-26-2009, 12:39
скоро сигорно ще се прави секс по skype :lol:

И това го правят 8-)

xoxi
12-26-2009, 13:36
Анти-емоционална-скайп организация ! 8-)

awerw
12-26-2009, 13:47
hhahhhahaha az poznaam edin debelak det si e napisal tui na skype obi4am te ko be6e milo tui onyi lubov po vreme na kriza :lol: sme6nik :razz:

MetalZone
12-26-2009, 13:52
Скучен си, пич.

ToniStoraro
12-26-2009, 13:55
ама вие не знаете ли, че вече и скайп секс правят някои? Иначе, да, така е, тъпо е по скайп.

Luciernaga
12-26-2009, 13:55
Ахахаха. Винаги се намира един такъв "осъзнал се" във форума, който пише тема, а после, когато темата стане дълга и започнеш да я четеш пост по пост, страничка по страничка, разбираш, че във форума само уникални, различни, свестни и земни хора има. Хвала на форума, сбор на интелектуалци!

FantaMen
12-26-2009, 14:09
Pupcho такава помия като снощи никога не бях чел във тоя форум.То ня бяха 13 годишна иска да се маха от вкъщи заради 20 годишен.Другата пак на 13 иска да си продължи връзка с бъдещ студент ???Мъж съм но оценявам това което беше написано.. А предположих че е момче защото на повечето момичета това им е смешно и забавно да им предлагат по скайп.. и нямат нищо против да се посмеят на поредния идиот ...

gogo4o4o
12-26-2009, 15:18
Ок...МОМИЧЕ ???? Ако има някои който харесваш му кажи да внимава да не те изпусне че Нормалните (ти поне ще разбереш какво имам предвид нормално момче) ще се избият за теб ;)



п.П Сега мога да легна спокоен че има останали свястни момичета по тоя свят...


П.П.2 Нобелов лауреат давам за тва аз!!!!

Доколкото знам, Нобелов лауреат значи човек, получил Нобелова награда, а търговията на хора е забранена, няма как да ги раздаваш. :P

По темата: Едно ГОЛЯМО ЗАСЛУЖЕНО ЕВАЛА

SuNsHiNe6
12-26-2009, 17:00
НАПЪЛНО СЪГЛАСНА С ТЕМАТА!!

LoveRetroMusic
12-26-2009, 17:01
Те половината съгласни, а утре
пускат тема "Да му/й предложа ли по скайп " :smt011

auraX
12-26-2009, 17:12
Евалатаа !!!

дано наистина пове4ето се осъзнаят

Абсолютно! НЕ на изливането на чувства по скайп.. 8) 8) и аз само против изливането на чувства по скаип СТАЧКА

258
12-26-2009, 20:20
Абеее вие луди ли сте :shock: САМО скайп :grin: Няма друго чувство като това да ти се обяснят в любов по скайп, да го погледнеш в красивия аватар, да усетиш приятния допир на клавишите.. :razz: 8-)

Cybershot
12-26-2009, 20:28
Като ви е вече тъпо по Скайп, преминете на ICQ :D

CwalkIn
12-26-2009, 20:42
Да. Точно така. Тази тема е по-скоро призив...

Специално към всички онея страхливци, които нямат смелостта да погледнат някого в очите и да му кажат "Обичам те" или "Искам да ходим". Към всички онези, които считат, че написаното в Скайп, докато си бъркате в носа, зяпайки "Двама мъже и половина", има значимостта на онова, казано лице в лице, очи в очи, с разтуптяно сърце.
Към всички онези, които се свалят с яката мацка от импулс или фейсбук по Скайп, същевременно се намират в пъкъл от любовни терзания по друга, а на следващия ден ходят с трета :shock:
Към всички онези, които си накачулват на "сКайпчИтУуУ" "Бебе ОбичЪм Тъ" ( самУ дЙЕт нИ сте ги виждЪли изоПШТУ :shock: )
И към всички нас заблудените... които вярваме и споделяме с такива ... 'виртуални събеседници'...

WE SUCK :shock:

Аре. Enjoy. И Честита Коледа .
Ауее яко ме кефиш :Д:Д:Д

NamelessRomantic
12-26-2009, 21:07
Идеално подчертаване на очевидното.
*Claps excitedly*

kotenceto_bonbon
12-26-2009, 21:09
Напълно ВЯРНО скайп не предава емоцийте :? :? :x

lubomirky
12-27-2009, 00:32
дрисльо, няя обиждаш сериала, щото щи чупим кухата глава.

ок?

Robe
12-27-2009, 04:27
Support :) nice topic ;]

maistorluk
12-27-2009, 05:56
браво, браво. да ти кажа и аз щях да се набутам да кажа нещо такова по скупе ама се отказах щот ми беше малко тъпичко. преди 2-3 дни зех съвет от момиче и за сега работя по въпроса. пожелайте ми късмет. а към автора браво пич. един истински човек. много здраве, късмет и успех в живота. :D :D :D

sanyflower7
12-27-2009, 06:00
браво, браво. да ти кажа и аз щях да се набутам да кажа нещо такова по скупе ама се отказах щот ми беше малко тъпичко. преди 2-3 дни зех съвет от момиче и за сега работя по въпроса. пожелайте ми късмет. а към автора браво пич. един истински човек. много здраве, късмет и успех в живота. :D :D :D
КЪСМЕТ в живота !

aloveyou
12-27-2009, 08:10
Браво..Много добре е написано 8) :lol: :lol:

w0sh
12-27-2009, 08:35
Чак сега ли го разбрахте.

Мирката беше по-яко

lifelesscorpse
12-27-2009, 11:46
Въпреки всичко пак си има мноого хора,които предпочитат да се скатаят зад клавиатурата,да си чаткат в скайп с некви "мацки" и да им бръщолевят колко мноооого ги обичат :? Шибана работа е тва...Кофтито е,че и тва "Обичам те" е толкова лишено от всякакъв смисъл и каквато и да била стойност,щом го напишат по скайп,че просто нямам думи...Бе да се оправят.Мен не ми дреме! :P Не знам за къв к** така се извъртяха нещата и вече по-голямата част от "младото поколение-бъдещето" е тотално пропаднало по всякаквите критерии...Никви ценности,никъв стремеж към самоосъвършенстване...
Извинявам се,че се отплеснах,но просто не се сдържах да не кажа някои неща...Въпреки всичко спирам,че кой знае колко индивиди ще си кажат "пффф.аз не съм такъв/такава." ...

maistorluk
12-27-2009, 11:52
браво, браво. да ти кажа и аз щях да се набутам да кажа нещо такова по скупе ама се отказах щот ми беше малко тъпичко. преди 2-3 дни зех съвет от момиче и за сега работя по въпроса. пожелайте ми късмет. а към автора браво пич. един истински човек. много здраве, късмет и успех в живота. :D :D :D
КЪСМЕТ в живота !


успех в живота, късмет в живота се едно и също.

peshost
12-27-2009, 13:02
Скайп, импулс и тем подобни не струват, то е ясно, ама надали някой ще се отдели от компа, заради това. Вече си е рутина на всеки, ежедневие, дори и на мен. Е спрях да ползвам такива простотии като импулс, но скайпа там за връзка си го ползвам. И все пак ще е много по-добре ако се излизаше повече и се правеха други неща, а не само виртуалното пространство и дет викаш любоФ пУ скаЙпЪ. Аре здраве и весели празници! :) 8)

vilityyy96
12-27-2009, 13:20
Евалатаа !!!

дано наистина пове4ето се осъзнаят

Абсолютно! НЕ на изливането на чувства по скайп.. 8) 8) + :)

nicolepcd
12-27-2009, 18:20
А така, кво се прават на много отворени по скайп, а иначе на живо седят като пъновеееее, пхахахаха :lol: Като няколко познати, ревяха за всяко едно нещо, пръст да им покажеш, ревът, а ся ги гледам, албуми, импулси и кво ли още не, коментарите са смешни, ограничени и глупави. В любими имат голи мацки, пффф... Големи пичовееее, пхахаха :lol: Аз се отклоних, де... Според мен е глупаво, дори и да обичаш някой, там 100 години ако ще да сте заедно... пак е тъпо да го напишеш в скайп или където и да било. Ако наистина цениш някого, цени си го, защо всички трябва да разбират???

newii
12-27-2009, 18:31
ЕВАЛААААААА :grin: НЯКОИ ДА ГО КАЖЕ :grin: ЕВАЛААА :grin:

gabrielchity
12-27-2009, 18:39
А така, кво се прават на много отворени по скайп, а иначе на живо седят като пъновеееее, пхахахаха :lol: Като няколко познати, ревяха за всяко едно нещо, пръст да им покажеш, ревът, а ся ги гледам, албуми, импулси и кво ли още не, коментарите са смешни, ограничени и глупави. В любими имат голи мацки, пффф... Големи пичовееее, пхахаха :lol: Аз се отклоних, де... Според мен е глупаво, дори и да обичаш някой, там 100 години ако ще да сте заедно... пак е тъпо да го напишеш в скайп или където и да било. Ако наистина цениш някого, цени си го, защо всички трябва да разбират???

NeverTheSame
12-27-2009, 18:41
И какво...много си хитър/хитра като си направил/а тема за това...Няма смисъл,нищо не може да се промени.

sanyflower7
12-27-2009, 19:16
ЕВАЛААААААА :grin: НЯКОИ ДА ГО КАЖЕ :grin: ЕВАЛААА :grin:
ЕВАЛА 8-)

Jessie
12-27-2009, 19:18
Да. Точно така. Тази тема е по-скоро призив...

Специално към всички онея страхливци, които нямат смелостта да погледнат някого в очите и да му кажат "Обичам те" или "Искам да ходим". Към всички онези, които считат, че написаното в Скайп, докато си бъркате в носа, зяпайки "Двама мъже и половина", има значимостта на онова, казано лице в лице, очи в очи, с разтуптяно сърце.
Към всички онези, които се свалят с яката мацка от импулс или фейсбук по Скайп, същевременно се намират в пъкъл от любовни терзания по друга, а на следващия ден ходят с трета :shock:
Към всички онези, които си накачулват на "сКайпчИтУуУ" "Бебе ОбичЪм Тъ" ( самУ дЙЕт нИ сте ги виждЪли изоПШТУ :shock: )
И към всички нас заблудените... които вярваме и споделяме с такива ... 'виртуални събеседници'...

WE SUCK :shock:

Аре. Enjoy. И Честита Коледа .


Добре казано.... :)

Faces
12-27-2009, 19:23
Казаното от авторката че си е вярно вярно си е.Ама ти за коя точно се имаш че да лепваш такива етикети suck muck и такива тъпотии ? Гледай си в паницата и не съди другите и преди да бъда нападнат не съм от индивидите които е изброила авторката ама винаги ми е било адски странно как някой го раздава съдник.Гледай си в твоята паница и остави останалите да си живеят в заблудата или простотията си ;)

black_baby
12-27-2009, 20:50
Да. Точно така. Тази тема е по-скоро призив...

Специално към всички онея страхливци, които нямат смелостта да погледнат някого в очите и да му кажат "Обичам те" или "Искам да ходим". Към всички онези, които считат, че написаното в Скайп, докато си бъркате в носа, зяпайки "Двама мъже и половина", има значимостта на онова, казано лице в лице, очи в очи, с разтуптяно сърце.
Към всички онези, които се свалят с яката мацка от импулс или фейсбук по Скайп, същевременно се намират в пъкъл от любовни терзания по друга, а на следващия ден ходят с трета :shock:
Към всички онези, които си накачулват на "сКайпчИтУуУ" "Бебе ОбичЪм Тъ" ( самУ дЙЕт нИ сте ги виждЪли изоПШТУ :shock: )
И към всички нас заблудените... които вярваме и споделяме с такива ... 'виртуални събеседници'...

WE SUCK :shock:

Аре. Enjoy. И Честита Коледа .



Извинявай ма като с приятеля ми сме от различни градове къде са си го казваме? По въздуха?! :-x Я вземи и са осъзнай :-x

FromAutumToAshes
12-27-2009, 20:53
ЕВАЛА ЗА ТЕМАТА (bow)

haritov
12-27-2009, 20:55
ся остава тема да се направи и за тия дето късат по скайп 8)

FromAutumToAshes
12-27-2009, 20:56
това е стъпка втора ;)

Priceless
12-27-2009, 21:04
Аз искам да направя тема за мечките в скайп ! И дали това е знак за вечна любов!

s3nsual
12-27-2009, 21:04
евала за темата ;-) ;-) много кратко и ясно си го каза сичко...едно е по skype да се обясняваш в любов и да предлагаш да ставате гаджета, съвсем друго си е да събереш смелост и да го кажеш очи в очи

kypo
12-27-2009, 21:23
ОбиЧъм ВъъЪЪЪъъъЪ ЛОффф ОлЛЛ 8-)

chadelchet0
12-27-2009, 21:43
Да. Точно така. Тази тема е по-скоро призив...

Специално към всички онея страхливци, които нямат смелостта да погледнат някого в очите и да му кажат "Обичам те" или "Искам да ходим". Към всички онези, които считат, че написаното в Скайп, докато си бъркате в носа, зяпайки "Двама мъже и половина", има значимостта на онова, казано лице в лице, очи в очи, с разтуптяно сърце.
Към всички онези, които се свалят с яката мацка от импулс или фейсбук по Скайп, същевременно се намират в пъкъл от любовни терзания по друга, а на следващия ден ходят с трета :shock:
Към всички онези, които си накачулват на "сКайпчИтУуУ" "Бебе ОбичЪм Тъ" ( самУ дЙЕт нИ сте ги виждЪли изоПШТУ :shock: )
И към всички нас заблудените... които вярваме и споделяме с такива ... 'виртуални събеседници'...

WE SUCK :shock:

Аре. Enjoy. И Честита Коледа .



Ти си върхът!!! Евала за написаното! :smt038 :smt109 :smt111 Весела Коледа :grin:

SpeakSoftlyLove
12-27-2009, 22:04
Браво, откри топлата вода.
Жалко е, че вие намирате това за едно велико прозрение...
Що за стандарти имате?

Chuck93
12-27-2009, 22:25
Абе вие не разбирате :grin: :grin: те гъзарите им е яко да си пишат "спинкам","папкам","пишкам","мама ми бърка в гъза","Милууу лоф си те"Оф е такива като ги видя директно блок ;хх тва скайп стана толко тъпо ползвам го само като ми тряя някой да питам нещо и за снимки ала-бала ;хх то да му омръзне на човек от простаци 8) :grin: :grin:

UNITED
12-27-2009, 22:30
:razz: :razz: :razz:

haritov
12-27-2009, 22:34
обичам те

ся включвате юторента

сийд анд енджой

Neopitom3na
12-27-2009, 23:41
евала на темата ... може и модераторите да я направят ВАЖНА ТЕМА !!!!

iLovePussyJuice
12-28-2009, 01:03
Към всички онези, които се свалят с яката мацка от импулс или фейсбук по Скайп, същевременно се намират в пъкъл от любовни терзания по друга, а на следващия ден ходят с трета :shock: :-o
...
'Ба..

Повече няма да пия и да влизам във форума...
повече няма да пия и да влизам във форума...
повече няма да пия и да влизам във форума...
повече няма да пия и да влизам във форума...
повече няма да пия и да влизам във форума...
повече няма да пия и да влизам във форума...
повече няма да пия и да влизам във форума...
повече няма да пия и да влизам във форума...
повече няма да пия и да влизам във форума...
повече няма да пия и да влизам във форума...

като пия ставам ненужно разговорлив... :D

sWeeX
12-28-2009, 01:21
браво, браво. да ти кажа и аз щях да се набутам да кажа нещо такова по скупе ама се отказах щот ми беше малко тъпичко. преди 2-3 дни зех съвет от момиче и за сега работя по въпроса. пожелайте ми късмет. а към автора браво пич. един истински човек. много здраве, късмет и успех в живота. :D :D :D
КЪСМЕТ в живота !Не,не,не по-точно Успех в живота :D
Жорката за президент :grin:

December
12-28-2009, 06:33
скоро сигорно ще се прави секс по skype :lol: ъм че то нали има нещо подобно :lol: Секс кам ли му викаха не съм сигурна.Нещо от тоя род.Разни потни чичкавци си лъскат бастуна на разни пропаднали курви. След време когато науката още повече напредне,сигурно ще измислят начин да си навираме "половите органи" в монитора и да правим електронни бебета роботи :lol:

П.П. браво за темата =)

besgreshnyy1
12-28-2009, 07:00
Абсолютно права си..Дано хората по-скоро да се осъзнаят!!! :)

fenastz
12-28-2009, 07:48
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

CrAzYanDlaZy
12-28-2009, 08:44
шапка ти свалям ;-) :mrgreen:

terii
12-28-2009, 09:32
Евалатаа !!!

sanyflower7
12-28-2009, 10:42
шапка ти свалям ;-) :mrgreen:
8) и аз 8)

kotence_91
12-28-2009, 11:09
Браво! :)

afkforlife
12-28-2009, 11:10
Да. Точно така. Тази тема е по-скоро призив...

Специално към всички онея страхливци, които нямат смелостта да погледнат някого в очите и да му кажат "Обичам те" или "Искам да ходим". Към всички онези, които считат, че написаното в Скайп, докато си бъркате в носа, зяпайки "Двама мъже и половина", има значимостта на онова, казано лице в лице, очи в очи, с разтуптяно сърце.
Към всички онези, които се свалят с яката мацка от импулс или фейсбук по Скайп, същевременно се намират в пъкъл от любовни терзания по друга, а на следващия ден ходят с трета :shock:
Към всички онези, които си накачулват на "сКайпчИтУуУ" "Бебе ОбичЪм Тъ" ( самУ дЙЕт нИ сте ги виждЪли изоПШТУ :shock: )
И към всички нас заблудените... които вярваме и споделяме с такива ... 'виртуални събеседници'...

WE SUCK :shock:

Аре. Enjoy. И Честита Коледа .


Браво!!! :-D

sanyflower7
12-28-2009, 11:16
Да. Точно така. Тази тема е по-скоро призив...

Специално към всички онея страхливци, които нямат смелостта да погледнат някого в очите и да му кажат "Обичам те" или "Искам да ходим". Към всички онези, които считат, че написаното в Скайп, докато си бъркате в носа, зяпайки "Двама мъже и половина", има значимостта на онова, казано лице в лице, очи в очи, с разтуптяно сърце.
Към всички онези, които се свалят с яката мацка от импулс или фейсбук по Скайп, същевременно се намират в пъкъл от любовни терзания по друга, а на следващия ден ходят с трета :shock:
Към всички онези, които си накачулват на "сКайпчИтУуУ" "Бебе ОбичЪм Тъ" ( самУ дЙЕт нИ сте ги виждЪли изоПШТУ :shock: )
И към всички нас заблудените... които вярваме и споделяме с такива ... 'виртуални събеседници'...

WE SUCK :shock:

Аре. Enjoy. И Честита Коледа .


Браво!!! :-D
:)

ivankooo
12-28-2009, 11:58
точно така е за жалост новото поколение до такава степен се е привързало към тоя виртуален свят,че не прави разлика между реалния живот и интернета :?

lilincituuuu
12-28-2009, 12:45
Евалатаа !!!
:P

guinessgirl
12-28-2009, 12:48
права си копеле

никога няма да приема нещо такова,казано ми по скайп,смс или дори по телефона за истинско.

супер тъпо е.

sanyflower7
12-28-2009, 14:52
права си копеле

никога няма да приема нещо такова,казано ми по скайп,смс или дори по телефона за истинско.

супер тъпо е.
Напълно съм съгласна с теб :) 8)

ImmortalForever
12-28-2009, 15:23
Толкова ме вдъхнови и съм с толкова голям + , че ми иде да направя група във Фейсбук-а, сериозно! Само ми дай права! :grin:

didka1
12-28-2009, 18:05
Евалатаа !!!
:P

съгласнаа !!! :) :grin:

bathory
12-28-2009, 18:33
точно! 8)

StreetFame
12-28-2009, 18:42
Евалатаа !!!
Горките те, дано се осъзнаят....

ifchyblz
12-28-2009, 18:57
Евала на темата обаче на повечето хора им става неодобно да живо да си раскрият чуствата страх ги е че може да се разревът или резултата
ако е отрицателен ... просто ги е страх някои хора и затова исползват
скупе или мобилните телефони най вече чрез СМС ...



Лично ас съм пробвал и 3-те начина но наживо ми беше най притеснено ;)

kamucheto0
12-28-2009, 18:59
скоро сигорно ще се прави секс по skype :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DevilWish
12-28-2009, 19:05
Oх има да чакате да се осъзнаят . . . аз за какво не я ползвам тая програма ...? ;)

chadelchet0
12-29-2009, 08:47
скоро сигорно ще се прави секс по skype :lol: ъм че то нали има нещо подобно :lol: Секс кам ли му викаха не съм сигурна.Нещо от тоя род.Разни потни чичкавци си лъскат бастуна на разни пропаднали к**ви. След време когато науката още повече напредне,сигурно ще измислят начин да си навираме "половите органи" в монитора и да правим електронни бебета роботи :lol:

П.П. браво за темата =)

:razz: :razz: :razz:

jghgh
12-29-2009, 09:56
Винаги очи в очи е по-добре. :)

moon_flower
12-29-2009, 14:54
скоро сигорно ще се прави секс по skype :lol:
Ти па..много си назад с материала..ти за какво мислиш,че камерите за компа се изкупуват като топъл хляб по магазините,а?Гледат се двамцата и все едно си е на живо..
Мразя го тоя шибан скайп откакто едно гадже ме заряза по него.Колко зле трябва да си,за да си зарежеш гаджето по скайп...това показва,че нямаш никаква смелост да погледнеш този човек и да му кажеш какво чувстваш и какво искаш..

Stela90
12-29-2009, 15:00
пълна тъпотия е тоя скайп,измислен свят.абсолютно съм сагласна с теб.скарах се с приятелките ми заради скайп,знаеха ми паролата.заради пълни глупости,но не си говорим вече 2 години.мм а за любовта,ами бившият ми приятел ми заряза по скайп,неможа да ми го каже в очите :razz: само затъпяват младите с тия компютри и най-вече скайп,трябва да го забранят със закон според мен :-o

insane7
12-29-2009, 15:05
Абе, давай кефа да става.. :grin:
Иначе евала за темата, ако говорим сериозно. 8-)

Daqn4eto0o
12-29-2009, 18:25
скоро сигорно ще се прави секс по skype :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

bebzgirl
12-29-2009, 20:43
ЕВАЛА ПИЧ!!! ЖИВ И ЗДРАВ ДА СИ!!! Тъкмо щях да излизам от тоя форум че за 2 часа изчетах толкова помия и простотии че и аборигени могат да мислят по добре от тукашните 12 -13 годишни хора който имат любовта все едно е топъл хляб!!!


Една свясна тема ще се офлууди и тя но тебе ща запомня!!!!
Е, не съм ПИЧ, женско съм, при това на 16, ама карай.
Споделям същото мнение :smt023 :smt006 :smt006
Просто защото и на мен ми дойде много... Браво Дръжте каузата с вас съм :grin: :grin: :grin: :P :P

izlishna
12-29-2009, 21:02
Сега пий една студена вода и се успокой :)

ruriiina
12-29-2009, 22:34
Евалатаа !!!

дано наистина пове4ето се осъзнаят

Абсолютно! НЕ на изливането на чувства по скайп.. 8) 8)

ThePowerOfLove
12-29-2009, 22:38
Съвсем различно е наживо. В скайп тръпката я няма :)

Lady_003
12-29-2009, 22:49
Даа сполучливите връзки с помощта на скайп са голяма рядкост не си е работа тва...и аз съм потърпевша и просто не си заслужава голяма тъпотия е нищо не може да замени контакта очи в очи :)

Zaharinka
12-29-2009, 22:51
Пък скайп ми го имат само приятни хора и никой не ми пише обичКЪМ тЪ :D

haritov
12-29-2009, 22:51
и всеки следващ казва нещо мъдро и гледа умно като коч нова врата

Bixel
12-30-2009, 00:55
ЕВАЛА ПИЧ!!! ЖИВ И ЗДРАВ ДА СИ!!! Тъкмо щях да излизам от тоя форум, че за 2 часа изчетoх толкова помия и простотии, че и аборигени могат да мислят по-добре от тукашните 12 -13 годишни хора които имат любовта все едно е топъл хляб!!!


Една свясна тема ще се офлууди и тя но тебе ща запомня!!!! няя кво да добавя
Аз ще оправя малко грешки :)

punkarkaaa
12-30-2009, 09:57
Т.н. skype е жалко подобие на нормално човешко общуване! Жалко, че все повече млади хора се вкопчват в него и когато един ден им се наложи да говорят очи в очи с някой си нямат идея какво да говорят, защото ги няма емотиконките и съкращенията.Има го реалния живот и реалния човек срещу теб...
:?

azkazvam
12-30-2009, 10:22
И какво...много си хитър/хитра като си направил/а тема за това...Няма смисъл,нищо не може да се промени.Защо да не може 8) може би някой като прочете темата ще му включи централния бушон :-D

wilks
12-30-2009, 10:46
аз моя скайп го включвам 3 пъти в месеца да говоря с един фр. в Лондон
ако не беше той, нямаше да ми трябва
кю нямам отдавна

EnterYourNameHere
12-30-2009, 11:17
аз моя скайп го включвам 3 пъти в месеца да говоря с един фр. в Лондон
ако не беше той, нямаше да ми трябва
кю нямам отдавна

ДОКАЖИ ГО !

wilks
12-30-2009, 12:01
аз моя скайп го включвам 3 пъти в месеца да говоря с един фр. в Лондон
ако не беше той, нямаше да ми трябва
кю нямам отдавна

ДОКАЖИ ГО !
как?

yahhooo
12-30-2009, 13:58
Евала на момичето създало тази тема. Ама такава е днешната младеж те по на 13-14 се чудат пикае ли им се или им се еб?

charmy
12-30-2009, 14:01
(bow)(bow)(bow)

EnterYourNameHere
12-30-2009, 14:09
аз моя скайп го включвам 3 пъти в месеца да говоря с един фр. в Лондон
ако не беше той, нямаше да ми трябва
кю нямам отдавна

ДОКАЖИ ГО !
как?

Знаех си, скайп е твоя живот!

wilks
12-30-2009, 15:58
аз моя скайп го включвам 3 пъти в месеца да говоря с един фр. в Лондон
ако не беше той, нямаше да ми трябва
кю нямам отдавна

ДОКАЖИ ГО !
как?

Знаех си, скайп е твоя живот!
по себе си ли преценяваш другите 8-)

Cinderella92
01-10-2010, 14:19
Да. Точно така. Тази тема е по-скоро призив...

Специално към всички онея страхливци, които нямат смелостта да погледнат някого в очите и да му кажат "Обичам те" или "Искам да ходим". Към всички онези, които считат, че написаното в Скайп, докато си бъркате в носа, зяпайки "Двама мъже и половина", има значимостта на онова, казано лице в лице, очи в очи, с разтуптяно сърце.
Към всички онези, които се свалят с яката мацка от импулс или фейсбук по Скайп, същевременно се намират в пъкъл от любовни терзания по друга, а на следващия ден ходят с трета :shock:
Към всички онези, които си накачулват на "сКайпчИтУуУ" "Бебе ОбичЪм Тъ" ( самУ дЙЕт нИ сте ги виждЪли изоПШТУ :shock: )
И към всички нас заблудените... които вярваме и споделяме с такива ... 'виртуални събеседници'...

WE SUCK :shock:

Аре. Enjoy. И Честита Коледа .



Страхливка съм и кво???/
Казах му Обичам те по скайп и кво стана?
кво стана?
ми каза че той си обича друга .че изобщо не се интересува от мен.
А кво щеше да стане ако му бях казала лице в лице.?
Щях да си остана пред него като една глупачкаа.Нали?
На теб ти е лесно да го кажеш ама иди го направи ти и да те видим.
Бях си сама и пак съм сама.
Нещастна съм.Вярно е че ми олекна кат го каззах,обаче кво да прая отсега нататък?а?
Ае ЧаО.Че всеки момент ще избухна....... :booooomb:

ThePowerOfLove
01-10-2010, 15:28
Съсвем, ама съвсем различно е да говориш лице в лице, и да пишеш по скайп.. :?

gosheto1
01-10-2010, 16:08
Браво за темата , браво. Аз съм също на това мнение :) :-P

slun4ice_90
01-10-2010, 16:33
Йес, как се кефите само. :D На 100 % съм сигурна,че повечето го правите по някакъв начин.Пък и хайде замислете се,че скайпа наистина е нужен.Има хора,които са далеч и т'ва е връзката.Мразен,или обичан скайпа го има. :razz: Пък и всеки ден висите с часове всички...На к'ви се правите,не мога да разбера?!... :-o Наистина не съм съгласна с любовни обяснения,защото има момчета,които въртят няколко глупачки по скайп,а те не схващат.И скайпа не е начина да се обясниш на някого,колкото и да си падаш по него.Дори да си най-срамежливи/я/та,срещата на живо е за предпочитане.Наблягайт повече на това,за да не сте разочаровани.

Krasencety
01-10-2010, 16:37
престрашиш ли се веднъж да го кажеш в лицето после няма да имаш желание да го правиш по скайп! :grin: :oops:

yahhooo
01-10-2010, 17:06
Обичам те мило :oops:

penata134
01-10-2010, 17:48
Евала! Колко сте прави... :? Жалко, че повечето не могат да предолеят бариерата на срамежливостта и т.н.!

gevitooo
01-10-2010, 17:58
Евала! Колко сте прави... :? Жалко, че повечето не могат да предолеят бариерата на срамежливостта и т.н.!
Аз сега се мъча да преодолея тази бариера, но никога няма да го направя по скайп просто знам че е тъпо така (а и искам да изпитам тръпката :) :) :) )

gosheto1
01-10-2010, 18:56
Ха , и с това мнение съм съгласен (на @slun4ice_90). Оообачее ! Тук става въпрос за любовните истории по скайп , а не изобщо за програмата (когато чатим с роднини , приятели и т.н.). За това да се обясняваме в любов не по скайп а очи в очи съм 100 процента съгласен (веднъж си изпатих , втори път няма да допусна тази тъпа грешка) , но за това че използвам/е много често (почти винаги) е така , поне при мен (за чат с роднини , близки , приятели и др.) :) Хайде човеци лека и мека , аз ще лягам че утре пак ще се става рано :) (и ще се радвам на една девойка :D :D :-) )

Diddy1936
01-10-2010, 19:03
ЕВАЛА !! =D>

thrashaholic
01-10-2010, 19:39
Да. Точно така. Тази тема е по-скоро призив...

Специално към всички онея страхливци, които нямат смелостта да погледнат някого в очите и да му кажат "Обичам те" или "Искам да ходим". Към всички онези, които считат, че написаното в Скайп, докато си бъркате в носа, зяпайки "Двама мъже и половина", има значимостта на онова, казано лице в лице, очи в очи, с разтуптяно сърце.
Към всички онези, които се свалят с яката мацка от импулс или фейсбук по Скайп, същевременно се намират в пъкъл от любовни терзания по друга, а на следващия ден ходят с трета :shock:
Към всички онези, които си накачулват на "сКайпчИтУуУ" "Бебе ОбичЪм Тъ" ( самУ дЙЕт нИ сте ги виждЪли изоПШТУ :shock: )
И към всички нас заблудените... които вярваме и споделяме с такива ... 'виртуални събеседници'...

WE SUCK :shock:

Аре. Enjoy. И Честита Коледа .

Подкрепям! :grin:

Still1ME1Still1HERE
01-10-2010, 19:59
Скайп РЛЗ - ОБИЧАМ ВААААААААААААААА :lol:

Пръви пост тука от около година :D

DesertStar
01-11-2010, 17:39
Яко ги нареждаш само така !! ;-) ;-) :wink:

moneycomeme
01-11-2010, 18:18
Автореее.....кво да ти кажа..присъединявам се.Живота,реалността е навън,хубавото е да видиш емоцията в думите на другия,лицето му,изражението му,мимиките...скайп-майп и подобни ,,изложби'',където си слагаш снимки и чакаш да бъдеш одобрен и от някого...са самоунизителни за мен.. :) Добре е че хвана темата ;]

xercu
01-11-2010, 18:22
Аз не ва обичам. Имам газове.

Valento
01-11-2010, 18:29
Удри тая мачка не е наща ! :D :razz:

BuBa33333
01-12-2010, 14:45
Евала !

snufff
01-12-2010, 15:13
абсолютно верноо 8-)

girlche
03-04-2010, 23:28
Оф,заради тези компютри забравяме реалния живот.Всичко е виртуално на компютъра.Зарибяваме се,учим се да говорим по друг начин, да изказваме чувствата си в скайп,в други сайтове.Това е много тъпо.Ако свикнеш един път да казваш чувствата си чрез скайп и т.н. , едвам ще свикнеш на живо да казваш! :( Според мен всичко трябва да се казва на живо! :P

jFoxx
03-05-2010, 06:29
Най-сетне една свястна тема!
Аман от комплексираните плейбойчета и к*рви

+1

Annihilati0N
03-05-2010, 07:11
Тъпо е по скайп, преди и мен ме беше срам очи в очи, но така е най-добре! :smt003

DarknessAngel
03-05-2010, 07:22
На мен също не ми допада изразяването на "любовни" чувства в скайп. 8-)

ChessLAB
03-05-2010, 07:58
хахаха много яка тема !! :grin: :grin: :grin:

Stan4o123
03-05-2010, 08:04
Супер дебилно е да...Страхливите хора,дето ги е срам ли,не знам и аз от какво,обичат да се "обичат" по скайп...тия хъгс и сънс и all the fucking bullshits ме дразнят страшно много.Другия вариант е на профила си проснал/а 1 съобщение,тип "толкова много те обичам"...добре де,обичайте се,хубаво,но защо парадирате с това?!Има толкова много самотници или нещастно влюбени хора,а вие си навирате в носа им щастието си...