PDA

View Full Version : Болки в главата



kolio94
12-26-2009, 02:06
от около 2-3 месеца главата ме боли нон стоп .Много ме боли ,нямам проблеми с очите отидох на лекар и се оказа ,че имам 1 заболяване ,но то не предизвиквало болки в главата ,но пак пия лекарства за нега.Заради лекуващия период на заболяването нямам голям избор от лекарства за глава не знам на какво се дължи попринцип аз имам проблем със спането седя буден 30-35 часа ,но като заспя никои не може да ме събуди и спя да кажем 12-20 часа зависи нито часовник нито нищо ме буди някои имах малко спорове вкъщи ,но не са сериозни аз мислех ,че е защото маика ми постоянно говори за нещо ,но маи не е от това (не не съм мамино синче) просто се чува из целия блок как говори .пия 1 лекарства на билкова основа но не ми помагат не пия алкохол (заради хапчетата) ,но съм пушач от около година и 2-3 месеца пуша по 15-16 цигари на 24 часа зависи понякога пуша и повече когата главата ме боли прекалено много
мерси предварително на всички
п.с на 15 съм

haritov
12-26-2009, 07:50
невролог?

kolio94
12-27-2009, 00:04
невролог? не съм ходил ще отида да видя какво ще стане .мерси

meganet
12-29-2009, 21:22
Това не е никак нормално да спиш по 12-20 часа.Спри цигарите, излизай повече на чист въздух, спортувай, движи се повече :)

djuki
12-30-2009, 07:32
аз имам същия проблем. Но като гледам твоя начин на живот не е трудно да се каже от какво е ... първо започни да си лягаш в по нормални часове към 11 например и ставай сутрин към 8-9 . Второ прекарвай по - малко време на компютъра или прави задължителни почивки.Няма да е никак зле да понамалиш цигарите и аз пушех на твоята възраст ама поне по 2-3 цигари на ден не по кутия поне до 5 можеш да ги намалиш. И спортувай , задължително не е задължително да ходиш по фитнеси или нещо някъде да ходиш можеш да отделяш 30 мин вкъщи да правиш някакви упражнения . Например можеш да скачаш на въже или просто да скачаш 20-30 мин малко коремни преси . Хем така ще си поддържаш тялото . Опитай 1 седмица така според мен ще ти поразмине :)

BuBzzz
12-30-2009, 08:51
аз имам същия проблем.вчера бях на невролог.прати ме да ми направят скенер да не би да имам нищо на главата :-o обаче сичко ми е перфектно :) и той ми каза че е от компютъра :? даде ми някакви харчета на билкова основа и ми каза да намаля стоенето на компютъра :)

clever
12-30-2009, 11:56
като те боли глава не пуши повече .. няма да ти мине.Всъщност най-добре ще е да спреш цигарите.

намали часовете пред компа и се движи-спортувай
отиди при невролог .


за първи път виждам за човек който не спи 30-35 часа а когато заспи-20 О.о тва никак не е нормално и е зле да продължава дълго