PDA

View Full Version : Има ли смисъл,след като си има приятелка 2



let_me_be
12-26-2009, 09:19
Бях пуснала тема,в която разказвам за момче,което ме харесваше близо година и половина,но не го приемах за нещо повече от приятел.В последно време обаче се сближихме много и прецених,че наистина държи на мен и бих желала да опитам да бъда с него.След това,обаче,разбрах,че си има приятелка и не знаех,дали да действам или не,затова пуснах темичка тук.Прочетох доста противаречиви мнения и накрая реших да се оставя по течението и....:

Вчера бяхме в тях и гледахме филм ииии тогава се целунахме,след това отново и отново,отиде филмът :D Говорихме си много,той:"Знам колко е нередно това,което правя,но те искам от толкова време,наистина съм много объркан,защо това не се случи преди 2 седмици,докато бях сам.В момента се чувствам много добре,защото съм с теб,но и много гадно,защото лъжа нея"

Така....В момента и аз съм също толкова объркана колкото него.Няма да задавам въпрос като "какво да правя",защото аз съм тази,която решава как точно да действа,в момента искам просто мнения....

BloodyAmy
12-26-2009, 09:20
Той да избира теб или нея. (:

haritov
12-26-2009, 09:24
Той да избира теб или нея. (:

ако избере теб после може да избира пак

между теб и друга тоа не е стока

kolio94
12-26-2009, 09:24
зарежи го не се знае до кога ще се чуства така с теб щом лъже другата ще лъже и теб.ако му имаш доверие се пробваи ,но не се привързваи към него веднага да не напишеш след време още 1 тема с мъка.успех

sladyr4etoo
12-26-2009, 09:55
изчакай малко и виж как ще продължи връзката им и след това реши какво е правилното :)

rusoto_baby_f
12-26-2009, 10:01
Ако толкова е искал да запази връзката си нямаше да те целува...дори нямаше да гледате филм у тях..
:?
Ясно е, че все още те харесва! :P

ivcheto0o
12-26-2009, 10:06
Той да избира теб или нея. (:

LadyDi
12-26-2009, 10:12
Той да избира теб или нея. (:

ако избере теб после може да избира пак

между теб и друга тоа не е стока
Може да не е стока, ама явно тя си държи на него.

Най-добрият вариант е да си поговорите, да му предложиш да вземе решение за себе си и да спре да се прави на... кой съм аз, айде да го кажем така, че да не обиждаме момчето.
Щом държиш толкова на него, че с готова да си "другата", добре, но той няма право да те поставя в такова положение. Заеми своята позиция и си я отстоявай. Той ТРЯБВА да реши - ти или тя.

let_me_be
12-26-2009, 10:28
Той да избира теб или нея. (:

ако избере теб после може да избира пак

между теб и друга тоа не е стока
Може да не е стока, ама явно тя си държи на него.

Най-добрият вариант е да си поговорите, да му предложиш да вземе решение за себе си и да спре да се прави на... кой съм аз, айде да го кажем така, че да не обиждаме момчето.
Щом държиш толкова на него, че с готова да си "другата", добре, но той няма право да те поставя в такова положение. Заеми своята позиция и си я отстоявай. Той ТРЯБВА да реши - ти или тя.

Хареса ми начинът,по кайто се изрази,искам само да уточня,при задаване на въпроса какво ще прави,отговорът е"не знам,много ми е объркано,просто държа на момичето, а към теб имам силни чувства отдавна"....Оттам идва и объркването при мен

stanimir4etooo
12-26-2009, 10:34
Изчакай,ако наистина толкова много иска да е с теб,ще зареже другата и ще дойде при теб,а ако не го направи ще трябва да чакаш да остави другото момиче ! ;) :-)

Zyko
12-26-2009, 10:38
Ако той наистина те харесва ще намери път до теб

soul1199
12-26-2009, 12:14
Той да избира теб или нея. (:

ако избере теб после може да избира пак

между теб и друга тоа не е стока

_mimi7y_
12-26-2009, 12:22
Ако той наистина те харесва ще намери път до теб
много добре казано :)

vagarious
12-26-2009, 12:30
Ми според мен няма смисъл, след като той си има приятелка, тъй като утрешния ден може някоя друга да обмисля това, което ти сега.Просто се постави в нейното положение.Остави той да реши коя ще избере.И аз съм в твоето положение и си кротувам.Така, че остави всичко на него на този етап. :)

let_me_be
04-17-2010, 14:52
еми вече 4 месеца дме заедно :D

wasch0
04-17-2010, 14:55
Ако толкова е искал да запази връзката си нямаше да те целува...дори нямаше да гледате филм у тях..
:?
Ясно е, че все още те харесва! :P

justonegirlwithonehope
04-17-2010, 14:58
Честито, дано да сте още много време заедно и щастливи.

let_me_be
04-17-2010, 15:13
Честито, дано да сте още много време заедно и щастливи.

дано,мерси много =)

uBuTo
04-17-2010, 15:30
Да избира! :?

sladur4etyYy
04-17-2010, 16:04
Честито, дано да сте още много време заедно и щастливи.

дано,мерси много =)

късметлийка... честито и от мен (: