PDA

View Full Version : цяла нощ у половинката?



rusoto_baby_f
12-26-2009, 11:56
Е темата е за нощите прекарани у половинката ви..Има ли такива?
На колко сте?И от колко време сте заедно?
Спите ли у гаджето си?
Пускат ли ви ваще...или...ходите без да знаят?Как го приемат родителите ви?Имате ли разногласия...с тях?

Priceless
12-26-2009, 12:04
Ми има да. 3-4 пъти в седмицата. Ама като се има впредвид, че живее в съседния вход :D Иначе .. заедно сме от 2 месеца някъде .. а се познаваме от супер много време :D И двамата сме на по 18. Майка ми и баща ми НИКОГА не са ми правили проблем за това нещо. Познават техните, познават и него .. и се разбират перфектно. Така че ... няма проблем :-D

soul1199
12-26-2009, 12:24
ми ние ходим от 5 дена,не съм ходила у тях,не сме имали такива вечери,аз съм на 15,той на 18

NeOo123
12-26-2009, 12:51
от 2 месеца сам вече сам,но преди с моето момиче сме спали заедно в всички смисали тя беше на 15 аз на 17 и беше много хубаво така че не мислете че секса е няква изкелиферчена курвенска история ;) ,да вземем за пример западните държави там средната възраст за първия път е 15 16 г. така че моя савет е правете секс а не война няма значение на каква възраст сте. и го правете с човек който обичате това е най-важното :P

Korrnyy
12-26-2009, 12:59
От различни градове сме. Наще го познават и много го харесват и ме пускат често при него. И той идва много често у нас и не ни правят абсолютно никакви проблеми :) :-) Аз съм на 17, а той на 19.

Valento
12-26-2009, 17:57
Да когато ми обръсна едната вежда ..... тфа е най-веселата ми история

Stef93
12-26-2009, 18:48
Не съм спала у приятелят ми,спали сме на други места заедно,но не и у тях.
Наще не биха били съгласни да спя у тях,поне на този етап (просто родителите ми приемат малко по-трудно връзката ни или по-скоро мисленето им е консервативно) С приятелят ми сме заедно от година.
:)

mimsssssss
12-26-2009, 19:24
еми като изключим че вече живеем заедно и дефакто всяка вечер спим заедно ... :oops:

значи преди майка ми никога не ми е правила проблем че ще съм у тях, защото с нея се разбирам перфектно и доверието ни една към друга е 100%
иначе с приятеля ми сме заедно от 3г. (аз съм на 19, а той на 24 :) )

sladyr4etoo
12-26-2009, 20:14
мм още не съм за жалост :D

FromAutumToAshes
12-26-2009, 20:16
Няма по-хубаво нещо от това да се събудиш до човека когото обичаш :smt007

tuzaro
12-26-2009, 20:19
аз избягвам цяла нощ да седя до някое гаже майна, щото мога да си изкарам инфаркт без да искам.

3oPuTy
12-26-2009, 20:24
Заедно сме от почти месец и снощи за първи път спах в тях :)
На 18 съм и нямам проблем с нашите :)
По принцип снощи мислеха,че съм на друго място,но това е,защото щяхме да ходим на Р.Д.,но се отказахме :)
Не за първи път оставам да спя в човека,с когото съм :) Докато бях с предишния оставах кажи-речи всяка събота в продължение на 11 месеца :)
А нашите ... Нашите ми имат доверие и няма причина да се притесняват от това ;)

3oPuTy
12-26-2009, 20:31
от 2 месеца сам вече сам,но преди с моето момиче сме спали заедно в всички смисали тя беше на 15 аз на 17 и беше много хубаво така че не мислете че секса е няква изкелиферчена курвенска история ;) ,да вземем за пример западните държави там средната възраст за първия път е 15 16 г. така че моя савет е правете секс а не война няма значение на каква възраст сте. и го правете с човек който обичате това е най-важното :P
Тук не говорим за секс,а за най-обикновено спане заедно с половинката ни 8-) :P

kalpazanka
12-26-2009, 20:35
Молби от негова страна да остана да спя при него- бол! Ама хърка! Последният път, когато спахме заедно /от общо 2 пъти за 3 години и половина/, го ръчках "Писане, обърни се. Хъркаш." Тъсмо се унеса, пак се започне. Призори си взех възглавницата, одеалцето и се евакуирах... от трън на глог ->петлите започнаха да пеят. :booooomb:

SunShinePearl
12-26-2009, 23:10
Ами заедно сме от 1 мес и нещо ..и един път съм спала у тях (тайно) казах че ще съм в фр щото наще за нищо на света не биха ми позволили да спа у тях и един път той спа у нас когато мама беше нощна апък тати някъде с негови приятели. Аз съм на 15 той на 20

TheBeliever
12-27-2009, 11:05
Преди се е случвало да спя у приятеля ми. Заедно сме от година и в началото беше без родителите ми да знаят, главно защото аз се притеснявах от реакцията им. Но малко по малко тези притеснения изчезнаха и даже сега майка ми казва, че е по-спокойна като оставам вечер при него отколкото като се прибирам с таксита. Но така или иначе вече е без значение, защото живеем заедно. И двамата сме на 19.

llllpingllll
12-27-2009, 12:00
На 18 съм, но избягвам да водя гаджета вкъщи когато не съм сама, не се чувствам комфортно когато родителите и гаджето са под един покрив

therichbitch
12-27-2009, 12:21
..............

alex4o
12-27-2009, 13:50
Вече постоянно спим заедно,или той в нас или аз в тях,нашите нямат нищо против :) Заедно сме от 3 години; аз съм на 18,а той е на 21

wasch0
12-27-2009, 14:42
от 2 месеца сам вече сам,но преди с моето момиче сме спали заедно в всички смисали тя беше на 15 аз на 17 и беше много хубаво така че не мислете че секса е няква изкелиферчена курвенска история ;) ,да вземем за пример западните държави там средната възраст за първия път е 15 16 г. така че моя савет е правете секс а не война няма значение на каква възраст сте. и го правете с човек който обичате това е най-важното :P

не ти личи че си на 17 :?

hahavteen
12-27-2009, 20:26
Сегашния ми приятел спа при мене още на втората ни среща (2 дена след първата когато пак остана у нас цяла нощ но си говорихме а не спахме :D ). От тогава 4 вечери в седмицата спим заедно или у нас или у тях (от различни градове сме). И двамата сме на общежитие така че нямаме проблеми. Сега бях за 1 седмица у родителите му за празниците и беше много хубаво. Вече направо ми е трудно да заспивам без него...
С бившия ми приятел бяхме заедно 2 години и половина но рядко оставаше у нас през нощта. Наще не ми разрешаваха а у тях нямаше къде защото беше в една стая с брат си така че... Но дори да имахме възможност аз не исках защото не можех да заспя с него.. Не че хъркаше или нещо но просто не можех.. :?

black_baby
12-27-2009, 20:35
Нощите у приятеля ми са когато той дойде в нас или аз в тях да се видим поради причината че сме от различни градове. :)

XStyle
12-27-2009, 20:38
Ами понеже сме от различни градове, не можем да спим всяка вечер заедно. Но независимо дали аз съм у тях или тя е в нас, винаги спим заедно, родителите и на двама ни нямат против за каквото и да било. Аз съм почти на 22, тя е на 18.

P.S. Чувството да заспиш и на сутринта да се събудиш до най-скъпия за теб човек е просто невероятно. Сутрин, ако се събудя преди нея, най-обичам да я гледам как спи, защото няма по-сладко нещо от това! :-) :P

kypo
12-27-2009, 20:39
много ясно и цяла нощ и го мушкам отзад 8-)

chadelchet0
12-27-2009, 22:08
много ясно и цяла нощ и го мушкам отзад 8-)

хахахаха грубо :D :razz:

golqmumnik
12-27-2009, 22:14
Не съм,майна,щото много се въртя в леглото и ша взема да я смачкам като хлебарка,затуй след като шибам,крушите си обирам 8)