PDA

View Full Version : Майка ми



Seductress
12-26-2009, 13:39
Не мога да повярвам, какво се случи току що. :shock:
Стоя си аз в стаята и си оправям гаредероба и гледам майка ми си взела чантата и отива към коридора. Попитах я дали ще излиза, тя каза да. След което я попитах, къде ще ходи и тя с най-студения тон ми каза: "Махам се от вас (мен и баща ми), само ме дразните и ме ядосвате." :shock: Никога не съм я чувала да говори по този начин или да казва такива неща. Може би ви звучи все едно се е пошегувала, но не е така. :( Днес наистина си беше нервна и ми чете конско, че от както е почнала ваканцията с нищо не съм и помагала, че по цял ден само съм спяла и тн. :? Наистина си е така, но минали са самооо 2 дниии :o Признавам си, че не и помагам. Виновна съм, но просто не мога да повярвам как се държи. Нямам представа къде е отишла, кога ще се върне... Не виждам какво да направя, освен да и помагам в къщи повече. :( Като се върне какво да правя? Ще и се извиня, а после?? :(

aloveyou
12-26-2009, 13:42
Ами не знам..Опитай се да поговориш с нея..Също така поговори и с баща си..Разбери защо майка ти е била нервна..
Не знам. :(

mrtn
12-26-2009, 14:29
Може да е било силно казано, смисъл наистина може да ти се нерви за това и просто иска да разпусне с приятелки и е излязла с тях, звънни и ако искаш да не се притесняваш допълнително. А като се прибере поговори с нея, по женски там как му викате. И и помагай по-често, сигурно това иска.. :)
Успех!

ToniStoraro
12-26-2009, 14:55
нервна криза е получила явно жената.