PDA

View Full Version : Лакомия... :(



zletak52
12-26-2009, 14:43
Имам голям проблем. Още със ставането ми сутрин, мисля за храна! Не съм гладна, просто ям. Почти постоянно, и да, дебела съм. Ужасно е. Още при вида на храна и откачам. Сладко, солено... всичко. Пробвала съм да се ограичавам, става за няколко дни и после отново започвам старата песен на нов глас. Родителите ми също не знаят как да ми помогнат. Моля Ви помогнете :( :( :(

YouKnowImBetterThanYou
12-26-2009, 16:58
Ми спри да тъпчеш, бе свиня! Никой няма да застане да охранява хладилника да не го налзиш. Ебаси проблема. Задаваш въпрос, на който сама вече си си отговорила - каза, че си дебела. Каква по-голяма мотивация ти трябва, за да предприемеш диета?

semantics
12-26-2009, 17:18
Това МОЖЕ да е проблем, при това сериозен.
zletak52, обърни се към лекар - личния и може би психиатър. Няма нищо срамно в това да посетиш такъв специалист - напротив, признак за воля е.
Не очаквай отговор във форум или другаде в нет-а, щото виждаш какво става - хората не си виждат по-далеч от носовете и не знаят много неща, най-много да те обидят, вместо да кажат нещо смислено. Не им се връзвай, един вид, а отивай при личния.
Ако И личния пренебрегне проблема ти и не те насочи никъде, отивай направо на психиатър. Там ще се види.

aloveyou
12-26-2009, 18:32
Това МОЖЕ да е проблем, при това сериозен.
zletak52, обърни се към лекар - личния и може би психиатър. Няма нищо срамно в това да посетиш такъв специалист - напротив, признак за воля е.
Не очаквай отговор във форум или другаде в нет-а, щото виждаш какво става - хората не си виждат по-далеч от носовете и не знаят много неща, най-много да те обидят, вместо да кажат нещо смислено. Не им се връзвай, един вид, а отивай при личния.
Ако И личния пренебрегне проблема ти и не те насочи никъде, отивай направо на психиатър. Там ще се види.

zletak52
12-26-2009, 18:48
мерси много за отговорите, ще видя какво мога да направя по въпроса x]

casey
12-26-2009, 19:07
Ами освен да се ограничаваш можеш да започнеш да тренираш. Също така понякога, когато ти се прияде просот пийни малко вода, може да ти мине. Ако найстина си гладна вземи някой плод, зеленчук. Можеш да ядеш много, НО леки храни. На основнитеяденете яж нормално и когато вече отделно ти се дояде нещо друго хапвай плод. Айде успехче! :)

pamircola
12-26-2009, 19:51
СПОРТ :grin: СПОРТ :grin:
Почвай да тренираш някакъв спорт нещо нз ко те влече :P
:-)

pamircola
12-26-2009, 19:53
а и забравих да кажа , но сега ще допълня !
И тряя почниш да се храниш всеки ден по едно и също време това мн помага !!!

Kosyo7
12-27-2009, 00:20
Трябва да почнеш да избираш какво да ядеш не някфи джобове дюнери и да спреш да мързелуваш малко бягане малко разходки :smt031

aloveyou
12-27-2009, 13:34
Да,съгласна съм със спорта
Но само да добавя,че ти трябва и силна воля..
Казваш си - вече няма да ям еди-това си и ще го изпълниш..
Никой друг няма да може да ти помогне = освен самата ти

chocolatee
12-27-2009, 15:09
Да,съгласна съм със спорта
Но само да добавя,че ти трябва и силна воля..
Казваш си - вече няма да ям еди-това си и ще го изпълниш..
Никой друг няма да може да ти помогне = освен самата ти
+ ;)