PDA

View Full Version : Ей такова не ми се беше случвало досега



ToniStoraro
12-26-2009, 13:46
така. Ще започна с това, че наскоро (преди 2 месеца някъде) се запознах с едно момиче, 2 години по - голяма от мен (на 19 е). Нали, така, за тия около 2 месеца се виждахме най - вече в интернет, макар че се виждахме и ей така, като приятели и нямаше никаъв проблем. В един момент решихме, че си пасваме и решихме да излезнем на среща. И сега какво стана на първата среща - отидохме на кафе, всичко както си трябва, обаче тя беше хипер притеснена. Обикновено е по - нормално аз да бих се притеснил, все пак, така да се каже, ми е кака, обаче - не. Аз си бях много добре, а тя беше много притеснена. Непрекъснато гледаше през прозореца, поглеждаше ме само като й казвах нещо, в един момент сякаш само аз й говорех нещо, а тя ми отговаряше с по две думи на всичко. И разговорът заби в нещо като лафене. Тя направо мълчеше като пън, сякаш седя пред нея с цел да я изям. В един момент, понеже ми се изчерпаха темите на разговор (обикновено това не става), и за да не почнем да говорим някакви глупости, се направих, че са ми пратили смс и трябва да се прибирам, та прекратих срещата. Въпросът е защо може да е толкова притеснена (обикновено не е) и какво да правя сега - как да разбия стената, така да се каже, и да се пробвам ли изобщо и в крайна сметка какво да правя на втора (ако има) среща, която едва ли ще е по - различна от тази? Досега не ми се беше случвало да излезна на среща и нещата да се получат така. Айде, дайте мнения.

MetalZone
12-26-2009, 13:49
Тони Стугаро, просто е по-притеснителна.. с времето ще се поотпусне.. не бой се.

BloodyAmy
12-26-2009, 13:50
Може би си й влезнал под кожата, така да се каже и от това да се притеснява. В смисъл да те е харесала и да се притеснява да не се изложи. Може би нещата ще се оправят, ако говорите повече и се срещате пак. Остави я тя да поеме нещата в свой ръце. Говоря за темите на разговор. Може би й трябва време, за да се отпусне.

ToniStoraro
12-26-2009, 13:53
е, добре де, не съм се държал така, че да я притесня, а и принципно не е толкова притеснителна. А доста я предразполагах да говори, принципно мога да общувам с всякакви хора, даже и по - притеснителни и още първия път като се срещнем и няма такива проблеми.

ivcheto0o
12-26-2009, 14:02
охх и аз понякога съм така,когато мом4ето наистина много ми харесва.Мисля 4е след време 6те се отпусне :)

ToniStoraro
12-26-2009, 14:03
е, надявам се.

SpeakSoftlyLove
12-26-2009, 14:07
На мен ми се струва, че тя се притеснява от нещо друго.
Ако излезете за втори път и тя пак се държи така, защо просто не я питаш какво толкова я притеснява (по някакъв по-индиректен начин)?

ToniStoraro
12-26-2009, 14:12
аз и сега по индиректен начин я питах, след някъде около половин час приказки сякаш с човек, който не разбира български - питах я добре ли си, как си, хубаво ли е кафето, ей такива, ама отговорите бяха все позитивни, та не знам.

danyrenesmee
12-26-2009, 14:16
ами.. аз попринцип зацепвам така,като този отсреща ужасно ми харесва.. и понеже не го слушам,а само го зяпам влюбено,обикновено не мога да му отговоря адекватно на какъвто и да е въпрос,а какво остава да завържем нормален разговор (диалог.. иначе той си води монолози) :lol:

SpeakSoftlyLove
12-26-2009, 14:19
Еми в такъв случай мисля, че имаш пълното право да я питаш по директен начин. Все пак ти не можеш да четеш мисли и тя трябва да го разбере това.
Успех.

ToniStoraro
12-26-2009, 14:19
е, да, обаче, както казах, тя ме поглеждаше само когато й кажех нещо, иначе отбягваше погледа ми сякаш де да знам какво.

aloveyou
12-26-2009, 14:24
Еми може да е срамежлива..

Пък може да те харесва и се притеснява да не направи някоя простотия..

Не знам !! :(

ToniStoraro
12-26-2009, 14:27
не знам, беше й хипер нервно, само редеше цигара след цигара, друг път я изпуши 1 - 2, я не. Сега напълни пепелника. Отговаряше ми само с аха, м, да или ако я питах нещо, което да изисква отговор рядко казваше повече от 2 - 3 думи.

DNJ
12-26-2009, 14:38
Според мен те харесва много и се притеснява. Възможно е да я е страх да не изръси нещо не на място и затова да е била по - мълчалива. Малко търпение и ще се отпусне, сигурна съм :)

stupid0boy
12-26-2009, 14:44
Не можеш да прецениш от какво е... по добре я питай в прав текст...

ToniStoraro
12-26-2009, 14:46
нали се сещаш, че ако просто ей така ида и й кажа - айде, сега ми кажи от какво толкова се притесняваш, както явно е притеснена, ще ми каже нищо и доникаде няма да стигна така?

DNJ
12-26-2009, 14:47
Точно, най - вероятно е още - повече да си глътне езика.
Излезте още няколко пъти и ще се поотпусне.

stupid0boy
12-26-2009, 14:49
НЕ се замислих за допълните опций.... Както казаха преди мен... излезте още 100-200 пъти и ще се поутпусне...

ToniStoraro
12-26-2009, 14:51
в тия 100 - 200 пъти, които пишеш забелязвам някаква ирония. Да те питам, ти толкова ли директно би подходил, колкото ми предлагаш?

DNJ
12-26-2009, 14:53
stupid0boy, е добре де, какво да направи друго момчето? Това с питането не е вариант след като момичето се притеснява лесно. Иронията ти в случая е неуместна...никой не се е заял с теб, че да го правиш и ти ;)

haritov
12-26-2009, 14:53
тя просто мисли за мен

sladyr4etoo
12-26-2009, 15:04
момиче сам и скоро пападнах в подобна ситоация и то беше,защото момчето ме харесваше..нз при нея дали е било заради това.. :razz:

ToniStoraro
12-26-2009, 15:07
ама то това беше идеята, понеже нали се харесваме, среща си беше. Не е да крия от нея и тя да се прави, че не знае, ама да се досеща.

DevilWish
12-26-2009, 15:30
Aбе всички ти казват, че е защото е влюбена, може да е така, обаче има и друго.С бившия ми нямахме какво да си кажем, за това и бързо се разделихме.Ей така като теб се чудих какво да му кажа.Мълчанието е отвратително.Връзка с човек с когото няма за какво да си говориш не почвай.
Но се надявам за теб, че просто е много хлътнала. . Успех! :)

vampire_girl_
12-26-2009, 16:22
С бившия ми,докато се отпусна...
Отиваме някъде и само през прозореца гледах,първия път.
Следващия път си бях забила погледа в съседната маса,която беше празна.От време на време казвах нещо или давах някаква тема и го оставях да си говори,понеже хем ми харесваше да го слушам,хем адски много се притеснявах да кажа каквото и да било :D
Минаха около два месеца,докато свикна да го гледам в очите,когато излизаме сами,а хем го познавах доста преди да започнем да излизаме...
После,като се отпуснах не беше така,ама...

Та,поне ти не се притеснявай.Имай търпение и опитай да и задаваш въпроси на които не може да ти отговори с "да","мхм","не","добре" и прочие.Накарай я да ти разкаже нещо или дискутирайте - филм,книга,предаване,звезд ,ала-бала...Не е задължително да сте на едно мнение,стига дебатът да не прерастне в спор,но се съмнявам.

Успех :)