PDA

View Full Version : Намек ли ми прави или?



nikivn1
12-26-2009, 15:45
Изтрито по желание на автора.

Заключвам темата!

ProstoAz

Bellatrix
12-26-2009, 15:48
1. Намек е, да.
2. Може да е искала:
а) да върне темата на същото;
б) да те накара да ревнуваш с оня.

Ти искаш ли я? Ако да, от къв зор си сменил темата!? :-o

YouKnowImBetterThanYou
12-26-2009, 15:48
По-скоро това е намек, че и е писнало от лигавщините между вас и вече съвсем наистина си търси гадже, но не и намек, че в твое лице вижда нещо сериозно насреща. За да разбереш е нужен сериозен разговор, лигавщините ти убиват шансовете, ако вече не са и го направили.

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
12-26-2009, 15:48
кат знаеш що питаш нас...ай сиктир

ToniStoraro
12-26-2009, 15:49
намек ти прави.

nikivn1
12-26-2009, 15:55
кат знаеш що питаш нас...ай сиктирАко знаех нямаше да питам :) А иначе смених темата,защото не е за чат и т.н. А иначе това, че не я дразни ми е ясно, отпада, като вариант :P

teo0zZz
12-26-2009, 15:56
1. Намек е, да.
2. Може да е искала:
а) да върне темата на същото;
б) да те накара да ревнуваш с оня.

Ти искаш ли я? Ако да, от къв зор си сменил темата!? :-o

Ужасно точно.... :o

Bellatrix
12-26-2009, 15:57
кат знаеш що питаш нас...ай сиктирАко знаех нямаше да питам :) А иначе смених темата,защото не е за чат и т.н. А иначе това, че не я дразни ми е ясно, отпада, като вариант :P
Ми сега се вижте на живо и върни темата ;)

nikivn1
12-26-2009, 15:57
Ами незнам, но това момиче всеки ден ми пише.В смисъл, като всяко друго чака аз първи да се сетя и ако не се сетя към 12-1 ми пише :D :P

ivcheto0o
12-26-2009, 16:04
1. Намек е, да.
2. Може да е искала:
а) да върне темата на същото;
б) да те накара да ревнуваш с оня.

Ти искаш ли я? Ако да, от къв зор си сменил темата!? :-o

Ужасно точно.... :o

и ре6и ти какво иска6...като приятелка или наистина като не6то пове4е.Може би с тез гадже това си и дал някви надежи

3oPuTy
12-26-2009, 16:08
Това не е никакъв намек :? Просто ти споделя ;)
Поне така мисля аз,защото и аз като нея постоянно си пиша с няколко приятели и ако не ми пишат те - започвам аз (въпреки,че това рядко се случва).Редовно си се наричаме "мъжа ми""жена ми" и т.н.,а и се е случвало да им казвам подобни неща,като това,че искам гадже (преди да си намеря де :D),но не защото искам да съм с някой от тях,а просто,защото споделям ;)

nikivn1
12-26-2009, 16:11
Това не е никакъв намек :? Просто ти споделя ;)
Поне така мисля аз,защото и аз като нея постоянно си пиша с няколко приятели и ако не ми пишат те - започвам аз (въпреки,че това рядко се случва).Редовно си се наричаме "мъжа ми""жена ми" и т.н.,а и се е случвало да им казвам подобни неща,като това,че искам гадже (преди да си намеря де :D),но не защото искам да съм с някой от тях,а просто,защото споделям ;)Тъкмо другите ме окуражиха и ти ме отчая :S

3oPuTy
12-26-2009, 16:12
Това не е никакъв намек :? Просто ти споделя ;)
Поне така мисля аз,защото и аз като нея постоянно си пиша с няколко приятели и ако не ми пишат те - започвам аз (въпреки,че това рядко се случва).Редовно си се наричаме "мъжа ми""жена ми" и т.н.,а и се е случвало да им казвам подобни неща,като това,че искам гадже (преди да си намеря де :D),но не защото искам да съм с някой от тях,а просто,защото споделям ;)Тъкмо другите ме окуражиха и ти ме отчая :S
Ми сори,но на мен въобще не ми прилича на някакъв намек :?

f17n3s
12-26-2009, 16:17
намек е ... пробвай да я питаш дали би могло да се получи нещо повече от приятелство между вас ... ако пък не, поне си провал ....

Luciernaga
12-26-2009, 16:23
Пак ли ти бе, спрял!

vampire_girl_
12-26-2009, 16:28
ми и ти и направи някакъв по-сериозен намек /о.О/ ,за да видиш какво ще се случи.
Примерно - питай я,какво е станало с търсенето,ако каже "нищо." , можеш да подхвърлиш,къде на майтап,къде не - "аа,че то и аз.да вземем да се вземем ли? :D " . По-добре,обаче,си измисли нещо по-добро...