PDA

View Full Version : Малка кашичкаа...



danyrenesmee
12-26-2009, 16:16
Значии.. попаднах в една малко кофти ситуация.. на кратко.. харесвам едно момче,което в общи линий не си заслужава,ама не мога да си го избия от главата... той е женкарче и си ги признава открито.. има няколко приятелки и въпреки това нескрито флиртува с мен... аз хлътвам все повече и повече.. опитах се да го забравя,ама не става.. :? .. до тук добре.. обаче най-добрия му приятел си е паднал по мен и постоянно ми повтаря колко съм сладка и мила и т.н... този,втория - приятеля е много свестен.. нищо общо с женкара.. напротив - много мил и романтичен.. обаче аз не го харесвам..нямам влечение към него..все ме тегли към "Г-н недостъпен" :x .. oт вас не искам нищо повече от мнение... :) :)

3oPuTy
12-26-2009, 16:18
Бреййй и от кога има недостъпни женкари?! :-o

Luciernaga
12-26-2009, 16:22
Понякога влечението се появява с времето, ненадейно. Не мисля, че си заслужава, заради моментен импулс и инат, да забиеш в едно положение, пропускайки много по-добри възможности.

danyrenesmee
12-26-2009, 16:22
Бреййй и от кога има недостъпни женкари?! :-o
:lol: :lol: тц... не знам :lol: така ми дойде.. ама щото хем се забива .. хем - бил с друг аи я обичал.. :? :?

vampire_girl_
12-26-2009, 16:31
приеми го просто като флирт.
Изживей,каквото имаш да си изживяваш и най-вероятно ще спреш да го искаш.После,ако другото момче,все още те иска и ако имаш симпатии към него,виж какво ще се получи /но трябва да е наясно с това което става/е станало/ще стане с приятеля му/ .

ivcheto0o
12-26-2009, 16:39
ти сама каза 4е не си заслужава.Пробваи с другот мом4е то може да те направи 6тастлива и да забраиви6 "женкаря "

danyrenesmee
12-26-2009, 16:39
приеми го просто като флирт.

опитвам.. но не се получава.. аз съм влюбена в него и той е наясно с това..казала съм му.. и въпреки това не му пука.. продължава да флиртува.. по-добре да спрем всякакъв контакт,но не.. той "не искал да ме загуби"

vampire_girl_
12-26-2009, 16:45
а да,ама и ти не искаш да си събираш сърцето на части от пода,после,нали?
Щом смяташ,че вероятно е по-добре,ако можеш /а то всичко можеш,стига да искаш достатъчно силно/ , прекрати всякакви контакти с него.
Направи го,заради себе си (: .

NeverTheSame
12-26-2009, 16:48
.. по-добре да спрем всякакъв контакт,но не.. той "не искал да ме загуби"

Да те загуби като каква?Като момиче с което може да си играе ли?

danyrenesmee
12-26-2009, 16:52
.. по-добре да спрем всякакъв контакт,но не.. той "не искал да ме загуби"

Да те загуби като каква?Като момиче с което може да си играе ли?

очевидноо.. само това каза.. нямаше я изтритата думичка "приятел" :?

sladyr4etoo
12-26-2009, 16:55
тръгни с приятеля си..женкаря ще те зареже след два дена.. :?

NeverTheSame
12-26-2009, 16:57
Не си заслужава наистина..и ти самата го знаеш.Звучи лесно да ти кажа,да си го избиеш от главата,че няма смисъл да се занимаваш с него,а аз знам колко е трудно в действителност...въпреки това постарай се да насочиш вниманието си към другото момче..това..свястното :)

cookie_master
12-26-2009, 16:59
Не си заслужава наистина..и ти самата го знаеш.Звучи лесно да ти кажа,да си го избиеш от главата,че няма смисъл да се занимаваш с него,а аз знам колко е трудно в действителност...въпреки това постарай се да насочиш вниманието си към другото момче..това..свястното :)точно

Lincheto
12-26-2009, 17:15
Далече от женкара - после само ще си наранена.
Опитай със свестния. Може би няма да съжаляваш..

YouKnowImBetterThanYou
12-26-2009, 17:20
приеми го просто като флирт.
Изживей,каквото имаш да си изживяваш и най-вероятно ще спреш да го искаш.После,ако другото момче,все още те иска и ако имаш симпатии към него,виж какво ще се получи /но трябва да е наясно с това което става/е станало/ще стане с приятеля му/ .

Какви са тези курвенски съвети. Да се изчука с женкаря та да и минат мераците и после да пробва с приятеля му. Ебаси...

danyrenesmee
12-26-2009, 17:22
Какви са тези курвенски съвети. Да се изчука с женкаря та да и минат мераците и после да пробва с приятеля му. Ебаси...

е и аз тва си мислих по едно време,ама изобщо не съм в изгодна позиция.. за какво да се продавам .. само да ме нае*е и да ме оставии.. :?

Luciernaga
12-26-2009, 17:37
Момичето най-вероятно под "изживей си, каквото имаш да си изживяваш" е имало предвид авторката да си въздиша към въпросното момче Х, да реве по него, да се тръшка, ако ще. После, като се осъзнае, че е безмислено, да види що за човек е приятелят Y.

Колкото до "наебаването": той няма как да те "наебе", ако ти самата не му позволиш, сеш' се?
Просто с последния си пост, ми затвърди първоначалното мнение, че си малка и сама си се поставила в ситуацията, в която си, за да ти стане по-интересна ваканцията.

danyrenesmee
12-26-2009, 17:42
е да,малка съм.. и това не е от ваканцията.. стана без да го искам.. на 15 съм и просто.. не знам,вече и на мен ми се струва глупаво 8-)

Luciernaga
12-26-2009, 17:45
Повярвай, несъзнателно си се вкарала в тази ситуация, при това - сам-самичка. Недей да си усложняваш живота излишно.

danyrenesmee
12-26-2009, 17:46
сега,когато го каза така.. наистина сама съм се оплела..просто..ох,иска ми се да не го бях започвала.. :? :?

vampire_girl_
12-26-2009, 17:54
Момичето най-вероятно под "изживей си, каквото имаш да си изживяваш" е имало предвид авторката да си въздиша към въпросното момче Х, да реве по него, да се тръшка, ако ще. После, като се осъзнае, че е безмислено, да види що за човек е приятелят Y.


именно,но не се изказах правилно.

та,оставете,тая работа с на*баването...и без това да се случва,ако направиш погрешен завой ще останеш пре*бана.така че - внимавай.
научи се да обичаш първо себе си и да действаш според собствените си интереси,особено,когато знаеш кои са.

VforVendeta
12-26-2009, 20:17
Значии.. попаднах в една малко кофти ситуация.. на кратко.. харесвам едно момче,което в общи линий не си заслужава,ама не мога да си го избия от главата... той е женкарче и си ги признава открито.. има няколко приятелки и въпреки това нескрито флиртува с мен... аз хлътвам все повече и повече.. опитах се да го забравя,ама не става.. :? .. до тук добре.. обаче най-добрия му приятел си е паднал по мен и постоянно ми повтаря колко съм сладка и мила и т.н... този,втория - приятеля е много свестен.. нищо общо с женкара.. напротив - много мил и романтичен.. обаче аз не го харесвам..нямам влечение към него..все ме тегли към "Г-н недостъпен" :x .. oт вас не искам нищо повече от мнение... :) :)

Това просто доказва за пореден път, че арогантното отношение е 3 пъти по ефективно от всеки комплимент! (Отнася се за определен тип момичета, към които спадаш ти!)

danyrenesmee
12-26-2009, 20:35
Това просто доказва за пореден път, че арогантното отношение е 3 пъти по ефективно от всеки комплимент! (Отнася се за определен тип момичета, към които спадаш ти!)

?! :? :?

CwalkIn
12-26-2009, 20:40
Значии.. попаднах в една малко кофти ситуация.. на кратко.. харесвам едно момче,което в общи линий не си заслужава,ама не мога да си го избия от главата... той е женкарче и си ги признава открито.. има няколко приятелки и въпреки това нескрито флиртува с мен... аз хлътвам все повече и повече.. опитах се да го забравя,ама не става.. :? .. до тук добре.. обаче най-добрия му приятел си е паднал по мен и постоянно ми повтаря колко съм сладка и мила и т.н... този,втория - приятеля е много свестен.. нищо общо с женкара.. напротив - много мил и романтичен.. обаче аз не го харесвам..нямам влечение към него..все ме тегли към "Г-н недостъпен" :x .. oт вас не искам нищо повече от мнение... :) :)
Кво разбираш под женкар? :о

mech0
12-26-2009, 20:50
Това просто доказва за пореден път, че арогантното отношение е 3 пъти по ефективно от всеки комплимент! (Отнася се за определен тип момичета, към които спадаш ти!)

?! :? :?
Какво не можа да раззбереш ?! VforVendeta казва просто една истина - повечето жени си падат по циркаджиите и свалячите, а свестните и добри момчета го д*хат.

Luciernaga
12-26-2009, 20:53
VforVendeta казва просто една истина - повечето жени си падат по циркаджиите и свалячите, а свестните и добри момчета го д*хат.

Смешници. :lol:

danyrenesmee
12-26-2009, 21:04
VforVendeta казва просто една истина - повечето жени си падат по циркаджиите и свалячите, а свестните и добри момчета го д*хат.

Смешници. :lol:

да бе,аз за това се чудя... :? :?

Bixel
12-26-2009, 21:08
курвето иска да са ибе ама нимой щот ний пускат :<

mech0
12-26-2009, 21:13
VforVendeta казва просто една истина - повечето жени си падат по циркаджиите и свалячите, а свестните и добри момчета го д*хат.

Смешници. :lol:
Извинявай, ама нещо не схванах иронията ти в коментара? Да не би да са ти смешни добрите момечета ? :idea:

Luciernaga
12-26-2009, 21:18
То и ирония не беше, ама карай.
Смешни са ми по принцип хората, слагащи всичко де що мърда, под общ знаменател.

mech0
12-26-2009, 21:27
То и ирония не беше, ама карай.
Смешни са ми по принцип хората, слагащи всичко де що мърда, под общ знаменател.
Да съм написал някъде "ВСИЧКИ". Написал съм повечето, защото това са моите лични наблюдения в моя скромен 17-годишен живот. :)

Luciernaga
12-26-2009, 21:31
"Повечето" пак е някакъв знаменател. Ако и момичетата започнат да изцепват изречечения от рода на "Момчетата си падат само по курви, а свестните и умни момичета остават сами", трета световна ще стане.

Такива изречения са крайно неуместни. Това, че ти си афектиран от някоя разлигавена госпожица, не значи, че дори и 1/3 от момичетата са като нея. ;)

mech0
12-26-2009, 21:45
"Повечето" пак е някакъв знаменател. Ако и момичетата започнат да изцепват изречечения от рода на "Момчетата си падат само по к**ви, а свестните и умни момичета остават сами", трета световна ще стане.

Такива изречения са крайно неуместни. Това, че ти си афектиран от някоя разлигавена госпожица, не значи, че дори и 1/3 от момичетата са като нея. ;)
Аз да ти кажа, това изречение - "Момчетата си падат само по к**ви, а свестните и умни момичета остават сами" вече съм го чувал. Трета световна още не е зпочнала, но да ти кажа - да, афектиран съм от момичета, но не от "някоя разлигавена госпожица" и аз честно казано познавам повече свестни момчета, които нямат гадже, отколкото надувки с гаджета и най - лошото, че не са с някакви кифли, ами със съвсем нормални момичета. Около теб как е, ще споделиш ли ?

awerw
12-27-2009, 08:34
Ако е женкар 6то изоб6то се занимава6 с него :shock:

w0sh
12-27-2009, 08:39
Защо искаш съвет след като знаеш решението?

Това винаги ме е шокирало

danyrenesmee
12-27-2009, 08:43
Защо искаш съвет след като знаеш решението?

Това винаги ме е шокирало

Принципно и мен,обаче трябваше да видя какво ще ми кажат едни напълно непознати.. просто да видя нещата и от друг ъгъл :) :)

valdesbg
12-27-2009, 09:01
Филма е страшен, трагедията е пълна :)

Ама поне като знаеш нещо - бъди сигурна в него :)

VforVendeta
12-27-2009, 09:21
Факт е, че много момичета в по-ранна възраст са привлечени към неподходящи момчета(лицемери,използвач и,"плейбойчета" :D и прочие).

Това се дължи на все още недоразвита ценностна система и объркани представи за живота, просто са недорасли. Може би те подсъзнателно смятат, че тези арогантни типове са по-силни от останалите скромни и уравновесени момчета. Това е моето субективно мнение и искам да отбележа, че не слагам всички под общ знаменател. :)

Luciernaga
12-27-2009, 09:34
Около теб как е, ще споделиш ли ?

Ще споделя, но моето няма да е 4-5 реда. Принципа е един и същ: всеки се хваща с такъв, който е на неговото интелектуално и емоционално ниво. Най-често важи поговорката "Идиот при идиот отива".

Fruity
12-27-2009, 09:36
Далече от женкара - после само ще си наранена.
Опитай със свестния. Може би няма да съжаляваш..

lilincituuuu
12-27-2009, 10:02
Мм.. наистина.. пробвай със свестния.. : ) може би ще успее да те направи щастлива.. може би по нататък ще го харесаш.. може би и 0бикнеш.. :P нищо не губиш нали.. просто не се занимавай със женкари.. сама го казваш, не си струва, щото след ден два ще си намери друга, а ти ще страдаш и ще съжеляваш за т0ва, че си тръгнала изобщо с него, защото той те възприема като игра явно. Не искал да те загуби.. а той има ли те, че да те загуби :? :shock:

0nem0retIme
12-27-2009, 11:09
Амии,флиртувай си с други,игнорирай го тоя и т.н.
Но ако не харесваш второто момче,по-добре не го залъгвай само и не му давай надежди,защото после той ще е наранен.

azida
12-30-2009, 19:24
Бреййй и от кога има недостъпни женкари?! :-o

зарежи го тоя женкар и си намери някой, който си заслужава