PDA

View Full Version : нямам самочувствие :|



time_remember15
12-26-2009, 17:24
хм здравейте! :) .. Трябва да споделя нещо и вие сте единствените хора на които мога да го кажа... проблема е че нямам самочувствие.. определено не съм грозна изобщо .. хубава съм .. но притеснителна .. като изляза навънка и като видя някои други хора направо умирам.. аз не излизам много вечер .. на 14 съм но родителите ми още не ме пускат за дискотеки а аз вече искам да видя какво е смисъл да се забавлявамм.. .. а като гледам другите все на купон4е някъде.. може би и за това така се подтискам нз моля ви дайте ми съвети :-# :-# :-# :-# :-# :-# :(

PurpleDream
12-26-2009, 17:36
може едни хапчета да ти помогнат, не им помня името обаче са едни малки квадратни, зелени, с червени розички, бели ангелчета, лилави крави и розови еднорози... ще ти помогнат 100%, във всяка аптека ги има............................................ .................

time_remember15
12-26-2009, 17:39
даа мерси мноо ^^^^^

bojilow
12-26-2009, 17:42
Значи, първо не си гради самочуствие през сайтове като тези за запознанствата, да не им правя реклами! Това е супер грешно, защото там самочуствието се прави лесно, но както там си отворена на улицата ще те здухат и ще те направят да две стотинки ! Предлагам ти да си намериш приятелки който са малко по "отворени" и покрай тях с времето и ти ще се отпуснеш.. Ще ти дам примери, защото много хора имат същия проблем, колкото и да те е срам един път отиди ей така да кажеме при тези хора който те е срам, но трябва да имаш поне един приятел който е при тях, а не да им се натрапиш, защото бързо ще бъдеш игнорирана!
Купоните не е така както си го мислиш, защото там от липсата на самочуствие един път няма да искаш да отидеш да потанцуваш, направи си във вас купон, викни една приятелка - две .. И с времето ще се опраш, просто трябва да го караш по смело и да не ти пука от никой, така ще изградиш характер с което идва и самочуствието !
Дано да съм помогнал с нещо! Весели Празници!

time_remember15
12-26-2009, 17:56
мерси много :)

ivcheto0o
12-26-2009, 17:56
охх и аз бях не6то такова,ама живота у4и..бе6е ме страх/срам да кажа не6то ама сега не е така :grin: А за купони има о6те време

PurpleDream
12-26-2009, 18:09
даа мерси мноо ^^^^^
няма защо, пак заповядай

awerw
12-26-2009, 19:14
може едни хапчета да ти помогнат, не им помня името обаче са едни малки квадратни, зелени, с червени розички, бели ангелчета, лилави крави и розови еднорози... ще ти помогнат 100%, във всяка аптека ги има............................................ .................
след като ги изпие май 6те по4нат да и се превиждат ангел4ета крави и такова ти да не иска6 да я надруса6 бе :D
ам ся 6ти кажа моето мнение зна4и излизаи пове4е навън и само4увствието 6си дойде от самосебе си но гледай да не ти дойде в пове4е 4е един фр така стана пълен помиар от толкова мн само4увствие :!:

danibebi
12-26-2009, 19:23
Разкраси се.Направи си нова при4еска,обли4ай се по-стилно и ще видиш как само4увствието ти ще дойде..освен това не се стеснявай толкова..а за дискотеките не се тревожи,все пак си само на 14 има време и за това. :)

heiress
12-26-2009, 23:46
Виж сега... няма как ние да ти кажем- имай самочувствие.
Не се гради лесно, но аз мога да ти предложа да започнеш да правиш неща, които те карат да се чувстваш добре.. намери си хоби.. може да е спорт.. може да следиш някое списание.. просто отделяй известно време, за да правиш нещо, което те радва и ти харесва...
Може да излизаш на разходка сама.. просто начина е да свикнеш да се чувстваш добре сама със себе си.. опитай се да отделяш време за себе си.. глези се.. мога да ти дам много примери.. може всяка събота да ядеш по една купа сладолед пред телевизора; да отделяш един ден в който да правиш упражнения, да се лакираш, гримираш.. маски на лице, коса и т.н.; може да ходиш на кино сама.. просто се научи да бъдеш добре в компанията си. Колкото и тъпо да ти звучи.. мога да ти кажа, че това определено ще ти помогне.

kolio94
12-26-2009, 23:53
и аз бях така преди 3 години ,важното е не да се мислиш за бог а да се харесеваш такъф какъфто си всеки е уникален както ти и аз радваи се на това.останалото ще доиде от самосебеси (поне при мен така стана)

heiress
12-27-2009, 00:28
Колко лесно можело да се каже.. :D

SuNsHiNe6
12-27-2009, 12:18
Може след време да го преодолееш. Като за начало започни да излизаш по-често навън с приятели :P

Jus7DreamBoy
12-27-2009, 12:40
може едни хапчета да ти помогнат, не им помня името обаче са едни малки квадратни, зелени, с червени розички, бели ангелчета, лилави крави и розови еднорози... ще ти помогнат 100%, във всяка аптека ги има............................................ ................. за наркотици ли говориш 8-)

PurpleSand
12-27-2009, 14:06
^Май да :D

Аз бях в същото положение преди по-малко от година. :-D
Както някои казаха , намери си "по-отворени" приятели и ще се отпуснеш.
Защо като излезеш навън и "умираш" като видиш други хора?
Просто си втълпяваш ,че всички те гледат. Отпусни се малко , дай го по-смело. ;)
За дискотеките и мен сигурно няма да ме пуснат [на 14 съм] . Не съм питала,но и не бързам още отсега да се влача в некви задимени мази .. и да гледам как някакви 14-15 годишни се напиват и вече са "Кой съм аз" .. :?

Axel_f
12-27-2009, 14:47
Спокойно, малка си още. С времето нещата ще се оправят. Ще станеш още по-хубава, ще почнеш с момчета да излизаш и ще натрупаш самочувствие. Сега, както вече ти предложиха, запиши се на някакъв спорт, хем ще се запознаеш с нови хора, хем е добре за фигурата. За дискотеки си наистина малка, има време за това. Сега се старай да си създадеш приятелства, например покани 2-3 прятелки у вас на пижамено парти или на филм с пуканки. Има много начини да се забавлявате и без да излизате вечер. :P

NeverTheSame
12-27-2009, 18:00
Ти пък как може да се сдухаш от това,че не те пускат на дискотеки на 14 |( Нормално да не те пускат...ти от една година се водиш `тийн` а вече искаш да ходиш на купони и да се изпоеб*ш с половината град..аааа,то не става тка.
След като си толкова притеснителна и срамежлива,значи се влияеш прекалено мн от мнението на другите за теб..гледай да не мислиш за това.Набии си в главата,че едва ли не ти е напълно безразлично какво говорят за теб,какво си мислят.Отпусни се..звачи трудно,но ако си го поставииш за цел ще се справиш

deni15
12-27-2009, 20:42
Не че ти давам много добър съвет,но не се сещам да друго.Поръчай някакъв алкохол като излезеш и тогааваа се пълниш със самочувствие,не ти пука за нищо и се чувстваш като най-голямата.Ако се надрусаш да не говорим,ще забравиш какво е това срам 8-)

deni15
12-28-2009, 16:05
...

kamucheto0
12-28-2009, 17:25
^Май да :D

Аз бях в същото положение преди по-малко от година. :-D
Както някои казаха , намери си "по-отворени" приятели и ще се отпуснеш.
Защо като излезеш навън и "умираш" като видиш други хора?
Просто си втълпяваш ,че всички те гледат. Отпусни се малко , дай го по-смело. ;)
За дискотеките и мен сигурно няма да ме пуснат [на 14 съм] . Не съм питала,но и не бързам още отсега да се влача в некви задимени мази .. и да гледам как някакви 14-15 годишни се напиват и вече са "Кой съм аз" .. :?

И аз съм на това мнение :)

DevilWish
12-29-2009, 18:58
Ще порастнеш и ще се оправиш ;)

CryToDie
01-08-2010, 17:00
И аз съм така, но това че твоите родители не те пускат на дискотека е за твое добро. И мене не ме пускат, а момичетата от нашия клас, които цяла седмица са по дискотеки, не са цвете за мирисане :wink: Като ги гледам какви станали тъй - пият, пушат, момчета, по кафета с момчета, отсъстват от училище, двойки, къси поли, голямо самочувствие, и всички момчета от училището ги познават :-s Спокойно, като станеш на 18-20 ще си по-добре от тях, но в момента се занимавай с уроците си :)

Unendlich
01-08-2010, 17:03
може едни хапчета да ти помогнат, не им помня името обаче са едни малки квадратни, зелени, с червени розички, бели ангелчета, лилави крави и розови еднорози... ще ти помогнат 100%, във всяка аптека ги има............................................ ................. за наркотици ли говориш 8-)


Тя говори за тези хапчета, от които започваш да обожаваш чалга :lol:

Sladurchoo
01-08-2010, 17:13
ами аз може да се каже, че от части съм като теб .. но имам чувството, че напоследък започнах да се променям (и аз съм на 14)
много ми хареса коментара на heiress
ако я послушаш наистина ще ти помогне .. ии не се притеснявай- с времето ще имаш все повече и повече самочувствие :smt045

zero
01-09-2010, 04:22
Малко по-"отворените" приятелки най-често се възползват иии ще те карат да ходиш зад гъзо им и да им чаракуваш :D :D :D