PDA

View Full Version : Малко помощ от хората, които живеят във Варна.



stefity
12-26-2009, 17:51
Добър вечер. :)

Значи дойде и моят ред да поискам малко помощ. Започвам от там, че тренирам танци и по-точно хип-хоп... и до сега съм си танцувала с обикновен прилепнал анцуг, но тези дни реших да се поразходя и да си взема нещо по-широчко и изсухлено както се казва. Не става въпрос за дънки, а за анцуг. Иии тръгнах аз да обикалям из града, но си нямах на идея къде да търся. Ходих в Ню Йоркър-а, но там пък не можах да намеря нищо, което да ми допадне и се запътих към магазини втора ръка, защото са ми казвали, че там мога да открия такъва дрехи. Обиколих няколко, включително и Мания-та, която е на центъра, но пак без резултат. И поради тази причина, вече отчаяна, реших да попитам вас, дали можете да ми помогнете с намирането на някой магазин в който мога да открия това, което търся. :) Много ще съм ви благодарна.

tonie__
12-26-2009, 17:52
защо не си купиш мъжки Адидас?

BlackKeys
12-26-2009, 17:55
Не съм от Варна, но там няма ли някакъв хип-хоп магазин, нещо от тоя сорт...

stefity
12-26-2009, 17:56
Амиии не съм привърженичка на Адидаса, поради причината, че навсякъде всички са плъзнали с дрехи от тази марка, пък и не ми се дават 80-90лв за анцуг, защото мисля оригиналните бяха толкова ако не се лъжа :) Търся някакъв друг вариант. :) Но мерси все пак.

stefity
12-26-2009, 17:57
Не съм от Варна, но там няма ли някакъв хип-хоп магазин, нещо от тоя сорт...

Ами може и да има, но там е работата, че не съм на ясно къде се намира той. Затова питам тук. :)

tonie__
12-26-2009, 17:58
добре,все пак си купи мъжки :) седи супер яко на момиче :smt007

NeverTheSame
12-26-2009, 18:14
Тренираш хип хоп..едва ли го тренираш самичка де...така че питай там някои от тези с които танцуваш 100% някой от тях ще ти каже къде има хип хоп магазин ;]

stefity
12-26-2009, 18:19
^
Еми не тренирам сама, обаче те и другите с които тренирам са си с обикновени анцузи, не с такива широчки и само тренера ми е с такива широки, но пък той ми каза, че си ги е взел от Ню йоркъра, а аз бях там и не си харесах нищо 8-) Хамава работа..... ама пък искамд а си намеря

screamingvoice
12-26-2009, 20:24
ммм...не знам до колко ще съм ти от помощ..знам 2 магазина за хип-хоп облекла,но не съм гледала какво продават вътре,следователно не знам дали има анцунзи.Единия е срещу На тъмно...другия е като тръгнеш от шадраваните за към морската малко преди Теранова... :)

Kosyo7
12-26-2009, 22:33
Мацката , привет. Отиди на колхозния пазар има страшни имитации на адидас за по 20-30 лева има сергии навсякъде там ( аз ти препоръчвам оригиналните ама са малко по така $) :)