PDA

View Full Version : Гримове?



pinga
12-26-2009, 18:18
Здравейте, искам да ви попитам какви гримове ползвате понеже искам да си купя някакви по-качествени! Препоръчайте ми някоя марка :) Благодаря :)

tonie__
12-26-2009, 18:19
Мейбълин за спирали с 2 ръце :grin: иначе за сенки мисля,че доста хора ще са доволни от Голдън Роуз и Руби(?) Роуз :)

NeverTheSame
12-26-2009, 18:19
Гримове...?
За сенки ли става въпрос или изобщо за всичко,което се слага на лицето :D

TheSlobberGirl
12-26-2009, 18:21
Гримове е доста общо .. За спиралите и аз съм за Мейбълин с 2 ръце .. пудрата ми е Голдън Роуз и съм доволна, сенките също. Вече зависи какво точно искаш ..

Boot
12-26-2009, 18:25
Сенки и руж - Буржоа.
Аз съм супер доволна от една спирала на Лореал.

pinga
12-26-2009, 18:26
по-скоро сенки и основа за грим :)

divaneee
12-26-2009, 18:28
Имам сенки на Ейвън и съм много доволна, пудра или фдт ти препоръчвам на Манхатън или Лореал, а за спиралите не съм много компетентна, аз ползвам някаква на Ейвън и доста ми харесва.
Едит: основата ми също е на Ейвън (MagiX .. нещо си) и изобщо не съм доволна, ужасна е, нищо не прави

Sintya
12-26-2009, 18:30
Сенки - Ейвън.
Иначе за лице съм с фон дю тен на Мейбълин / Буржоа, а пък пудра не Essence.
Хубави са.
Иначе на Лореал нещата са много хубави, както и на Deborah. Техните сенки са уникални и доста издържат. (:

tonie__
12-26-2009, 18:33
каквото и да слагаш,първо си купи хубав хидратиращ крем,който да сложиш като един основа преди всичко останало :)

Biskfitka
12-26-2009, 19:37
Мейбълин за спирали с 2 ръце :grin: иначе за сенки мисля,че доста хора ще са доволни от Голдън Роуз и Руби(?) Роуз :)+1...особено руби роус...аз ползвам и на essence гланц и спирала и съм мноооооооого доволна!

sunshine92
12-26-2009, 20:11
Руби роуз рулз :grin:

chocolatee
12-26-2009, 20:26
Мейбълин, Лореал, Манхатън.. :)

liim0nka
12-26-2009, 20:43
каквото и да слагаш,първо си купи хубав хидратиращ крем,който да сложиш като един основа преди всичко останало :)
tonie__ ти какъв използваш?

stop_looking_at_me
12-26-2009, 22:45
по-скоро сенки и основа за грим :)
Сенки - от тези които имам най-любими са ми тези на Ланком, но са по-скъпички. За щастие всички са подаръци. Сама си купувам по-евтини неща. От личен опит знам и понеже съм на сцена доста... театралната козметика е просто невероятна. Цените на са високи, а получаваш страшно наситени сенки! Много могат да се купят от интернет. И разбира се, голямата ми 88 палитра доста често използвам.

Основа за грим - Аз не иползвам такава. Достатъчно ми е фдт-на. Но ако имаш доста големи пори би помогнало. Чувала съм че MAC имат хубава основа. Но от по-обикновените Ревлон и Римел знам със сигорност че имат. До колкото съм чувала, основата на Ревлон е по-хубава. Също така тук има един продукт ( :D ) който по принцип е за сърбеж около интимните части, но съдържа същите неща като по-скъпите основи и много го препоръчват като евтина алтернатива. Много ми е интересно да го пробвам, но би ме досрамяло да си го купя. Иначе се казва Monistat Soothing Care Chafing Relief Powder-Gel. Не знам дали го има в България обаче. Иначе основа за сенки. Много просто... или кремообразни сенки в телесен цвят, или подобен на прахообразните които ще нанесеш отгоре. Също така, стик коректор помага. Иначи има доста по-скъпи... на MAC, Urban Decay, Too Faced и тн.

Надявам се да съм помогнала! :)

stelit0
12-26-2009, 23:35
бихте ли ми обяснии за какво е тази основа за спирала??? :-D

stop_looking_at_me
12-27-2009, 00:48
бихте ли ми обяснии за какво е тази основа за спирала??? :-D
Разделя миглите, за да не се слепят като нанесеш спиралата.

darrie
12-27-2009, 17:28
сенки - руби роуз, голдън роуз
спирала - мейбълин
фон дьо тен и пудра - джордани голд
молив - няк'ви на ейвън
гланцове (червила не си слагам, защото не ми утиват) - ейвън, орифлейм
кремове, тоник, мляко, гел - гарниер

за друго не се сещам :)

Bibz
12-27-2009, 17:40
Аз лично купувам всякакви гримове на ЛУМЕНЕ, ЛОРЕАЛ И МЕЙБЪЛИН. На други марки също имам козметика, но 90% са на тези трите изброени. :) До сега никога не съ оставала недоволна от техти продукти, даже повече - СТРАШНО ДОВОЛНА СЪМ. :grin:

moon_flower
12-27-2009, 17:46
Аз съм доволна от сенките на Есенс - има ги в ДМ.Имам само една кутийка,която е с 4 цвята,но пък са много хубави.Падам си по цветове като жълто,зелено,лилаво и Есенс са единствените,които имат такива цветове.Поне аз други не съм виждала.Ако някой знае,моля да ме светне. :D
А за спирала и молив - Мейбълин ии Макс Фактор.

Biskfitka
12-27-2009, 19:26
Аз съм доволна от сенките на Есенс - има ги в ДМ.Имам само една кутийка,която е с 4 цвята,но пък са много хубави.Падам си по цветове като жълто,зелено,лилаво и Есенс са единствените,които имат такива цветове.Поне аз други не съм виждала.Ако някой знае,моля да ме светне. :D
А за спирала и молив - Мейбълин ии Макс Фактор.Руби Роус имат такива цветове ....Класик/с (Classic/s) също :)

angel4eto100
12-27-2009, 19:47
И двете палитри с сенки ми са на руби роуз и съм много доволна
спирали ползвам само на Лореал
моливи но голдън роуз

psych0
12-27-2009, 19:56
спирала-мейбълин
сенки-seventeen
гланц-есенс някъв
лак-бруклин (черен) само такъв използвам
молив-голден роуз

това е :)

Shia
02-01-2010, 18:22
ВЪЗСТАНОВЕНА ТЕМА>>...



Искам да попитам дали сенките на Орифлейм са с наситени цветове или с лека текстура.
Имам на Руби Роуз и дори черното ми стои сиво,защото са леко покривни.
Харесах си едни сенки от новия каталог на Орифлейм
и дали си струва.