PDA

View Full Version : Лепене на камънчета по ноктите...



casey
12-26-2009, 19:53
Така. Днес една приятелка ми залепи камънчета по ноктите. Но паднаха много бързо, а и самото лепило хич не ги държеше здраво.ТА питах се вие с какво си лепите тези камънчета (за тези, който си лепкат де...). Чувала съм, че става с обикновенно лепило (от рода на Капчица), но ме притеснява това как ще ги махна след това и също така, че това уврежда нокътя. Ако има някакво лепило за нокти, но по-здраво моля да ми го кажете + цена ако може...

Мерси предварително :-) !

sunshine92
12-26-2009, 20:07
Аз камъчета на нокти с лепило никога не съм си слагала. Слагам топ лак малко отгоре камъчето и после и отгоре топ лак. (Не съм сигурна дали говорим за едно и също.) :-o

viksit0y
12-26-2009, 20:12
Струва ми се, че лепила от рода на "капчица" не стават за подобни неща.
Щото после ще се махнат трудно, все едно да си залепиш канаколит на нокътя :o Както и да е, може да не съм права, но така си мисля.
Аз по магазините съм виждала, че тези камъчета се продават заедно със специално лепило.

marin4itu
12-26-2009, 20:13
Аз камъчета на нокти с лепило никога не съм си слагала. Слагам топ лак малко отгоре камъчето и после и отгоре топ лак. (Не съм сигурна дали говорим за едно и също.) :-o

И аз така.. седят ми по седмица..

casey
12-26-2009, 20:22
Знам, че ги продават с такова лепило, обаче точно то не ми върши работа. А аз питах момичето дали няма да стане с топ лак, тя вика, че не ставало, ама сега ще пробвам. Мерси много! :-)

cherrygloss
12-26-2009, 20:24
Аз камъчета на нокти с лепило никога не съм си слагала. Слагам топ лак малко отгоре камъчето и после и отгоре топ лак. (Не съм сигурна дали говорим за едно и също.) :-o

И аз така.. седят ми по седмица..

sladyr4etoo
12-26-2009, 21:01
абе с капчица става..и лесно се маха,но остава лепило по нокътя.. :-D

djuki
12-26-2009, 21:21
аз ползвам лепилото в камъчета и после отгоре топ лак и си седят доста дълго време :)

Neopitom3na
12-26-2009, 21:23
Аз камъчета на нокти с лепило никога не съм си слагала. Слагам топ лак малко отгоре камъчето и после и отгоре топ лак. (Не съм сигурна дали говорим за едно и също.) :-o
и аз така :P

silwinka
12-27-2009, 06:47
Първо..Не се пише КамъНчета ,а КамъЧета! ( :
Аз ползвам такива камъчета,обаче си ги лепя с едно лепило,което се купува от козметичен магазин,за да държи камъчетата поне 2 седмици..то е такова лепило ,което се лепят изкуствените нокти..но е супер издръжливо! Цена..ще ви излъжа-но май май към 7-8 лв..ако не и повече! Успех..

deni15
12-27-2009, 08:19
Aз като се лакирам и ги слагам отгоре без никакво лепило,но падат много бърз.Иначе за лепило незнам,а с капчица съм си лепила изкуствени нокти и после нямах проблеми при махането :)

LovelyGirl
12-27-2009, 08:55
Пробвай лепилото, което е за изкуствени нокти.Въпреки че то не държи много.Аз не си слагам тези камъчета, по простата причина, че после лепилото се маха много трудно от ноктите.Има си камъчета, които се отлепят отдолу и направо ги слагаш, и отгоре топ лак.Вземи си от тях :)

VerryBerry
12-27-2009, 09:41
хах,на мен само веднъж са ми слагали такива неща-една братовчедка ме прави с камъчета и ползваше лепилото към тях,обаче и при мен паднаха бързо.Сега мисля да си взема и аз,пък колкото издържат :D

stelit0o0o0o0
12-27-2009, 10:47
аз имам много камъчета и ги лепя с топ лак друг е вапроса че аз се лакирам доста често(4-5 пъти в седмицата)

casey
12-27-2009, 12:35
[i] Първо..Не се пише КамъНчета ,а КамъЧета! ( : ...
[i]

Сори, за грешката :oops: . Просто бързах. :x

galu6a
12-27-2009, 14:48
аз с канаколит ,то е от рода на капчицата и държии наистина също така и съм си лепила изкуствени нокти с канаколит :-D

nicolepcd
12-27-2009, 18:36
Хаха, аз си ги лепях върху незасъхналия лак :lol: и отгоре с прозрачен, запечатвах ги... не случайно нокъта ми ставаше 1 метър дебел :razz: Само споделям, не мога да помогна 8-)

Zaharinka
12-27-2009, 19:04
Всъшност понеже ноктите редовно биват ''атакувани'',бързо падат дори да е с Капчица.