PDA

View Full Version : Дали и той ме харесва?



christina1997
12-26-2009, 22:15
Здравейте. Аз съм момиче почти на 13 години. Имам един проблем. Харесвам едно момче от моя клас, но незнам дали и той ме харесва. Той винаги ме закача, например сутрин като влезем в клас започва да ми крещи името или идва до моя чин и ме гледа, някой път ме дърпа леко за косата или ме щипе по дрехите но не ме щипе силно а съвсем леко. Един ден негов приятел изкрещя пред класа че ме харесва, аз споделих със моя приятелка, но тя каза че той иска само да ме използва, не и вярвам защото тя е малко хамава и хич не е в час с тея работи а като попитах другите ми приятелки казаха че понеже те са испанци не ставало да сме гаджета. Вие как мислите дали той ме харесва? Ако е така и той не ми саоб6ти и се падне аз да му го кажа, а ако се окаже че той не ме харесва другите ще има да ми се подиграват доста време. Има още един проблем той е малко по нисък от мен. Вие как мислите ако някой ден станем гаджета смешно ли ще е ???????? ще съм ви безкрайно благодарна да споделите мнението си с мен!

ApXaHrEJI
12-26-2009, 22:18
ПРОЧЕТИ ПРАВИЛАТА :) НЕ СА ИЗМИСЛЕНИ СЛУЧАЙНО !

aloveyou
12-27-2009, 07:56
1.Изобщо не слушай другите,а слушай сърцето си = той ще ти каже най-правилното..Не мога да ти кажа със сигурност дали те обича или не: но явно има някакви чувства..
Вместо да чакаш --> отиди и му кажи,че го харесваш,но не пред всички,а когато сте сами..А ако чакаш - нищо няма да се промени,нали..?
Действай...Риск печели,риск губи..
Хайде..Успех

2.Не мисля,че ще е смешно..Никой не е перфектен..+това при момчетата пуберитета настъпва по-късно,към -13-14 г.,а при момичетата на 11-12 (доколкот знам.)

3.Писането на кирилица е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО

hiphop4eto
01-01-2010, 18:57
awe ima 1 mom4e kadeto sedi do mene ne go poznavam mnogo dobre no e mnogo sladak i ponqkoga e mil ponqkoga ne mi govori i se 4uda dali me haresva :-o

tolypro
01-01-2010, 22:05
awe ima 1 mom4e kadeto sedi do mene ne go poznavam mnogo dobre no e mnogo sladak i ponqkoga e mil ponqkoga ne mi govori i se 4uda dali me haresva :-o
Emi 2 variqnta ili te hareswa i ponqkoga sabira smelost i si govorite a ponqkoga ne sabira i mal4i ili ne my puka za teb i zawisi v kakfo nastroenie e taka se darji sus teb :)

sunshine955
01-02-2010, 10:10
охх пишете на кирилица че докато прочета кво сте писали се измъчих ..
christina1997 - май те харесва щом се закача :D
може пък просто да си му симпатична не слушай кво ти казват другите
както каза преди мен aloveyou слушай сърцето си :)
hiphop4eto - и при тебе е същото може да те харесва може просто да се му симпатична или като стоите на един чин да иска да се опознаете повече може би .. времето ще покаже :) Успех и на двете

christina1997
01-02-2010, 21:22
охх пишете на кирилица че докато прочета кво сте писали се измъчих ..
christina1997 - май те харесва щом се закача :D
може пък просто да си му симпатична не слушай кво ти казват другите
както каза преди мен aloveyou слушай сърцето си :)
hiphop4eto - и при тебе е същото може да те харесва може просто да се му симпатична или като стоите на един чин да иска да се опознаете повече може би .. времето ще покаже :) Успех и на двете

благодаря за мнението ти :grin: :grin: :grin: :grin: