PDA

View Full Version : Хранителен Режим за покачване на маса



plamenkostov
12-26-2009, 22:46
Здравейте! Аз съм момче на 15 висок 186-188см, около 70кг. Искам да ви попитам как мога да кача маса с правилно хранене и дори ако може да ми пуснете някаква програма. Зная че темата е доста банална, но исках да бъда съветван от вас. За по големите специалисти типа на тяло ми е нещо като мезоморфен ектоморф. Благодаря предварително!

daru6a1
12-27-2009, 09:36
Напълно си си в нормите .. Но ако искаш да напълнееш [[ ако правилно съм разбрала .. ]]] просто яж храни с повече мазнини и въглехидрати .. Незнам просто какво да те посъветвам .. хората се чудят как да отслабнат ,, а вие искате да дебелеете .. Хранете се ,, движете се и си живейте живота :))

Luscious_Heart
12-27-2009, 11:00
Незнам просто какво да те посъветвам .. хората се чудят как да отслабнат ,, а вие искате да дебелеете .. Хранете се ,, движете се и си живейте живота :))
Не върви момче да е твърде кльощаво, капиш? Той да не е жена, че да иска да сваля килограми...
Съдейки по размерите му, е малко под нормата, следователно вероятно е слаб.

Ходи на фитнес и прави мускули.
Между другото обаче, познавам един младеж на 23, който тежи 60 кг, а е 1.79. ;o И въпреки това си е много мускулест и стегнат.

DarkKisss
12-27-2009, 11:22
^ Lightweight bodybuilders се наричат. Всичко е въпрос на структура :}