PDA

View Full Version : Училищни лагери



carry3
12-27-2009, 11:52
Може и да има такава тема, но е затрупана.

Във вашето даскало организират ли се лагери - пролетни (зелени училища), летни (сини училища) и зимни (бели училища)?
При нас се организират и е адски забавно . Какво правите по цял ден, събирате ли се вечер всички, правите ли среднощни купони? Разкажете интересни истории.

ThePowerOfLove
12-27-2009, 12:10
Ем правят лятото на море за цялото даскало.
Аз ходих на един по-малък и беше весело :)
А иначе от предното ми даскало имам супер яки спомени от такива лагери :)

aloveyou
12-27-2009, 13:05
Ами досега не сме ходили..Но тази година щели да организират един лагер,защото сега сме 7клас и за да ни остане приятен спомен :D

awerw
12-27-2009, 13:43
Ами досега не сме ходили..Но тази година щели да организират един лагер,защото сега сме 7клас и за да ни остане приятен спомен :D
Охооо наборе :D в на6то даскало няма лагери има екскурзии и е мн яко и на тях винаги се слу4ва не6то ло6о :grin: бяхме изкъртили вратата на хижата дет дряново ама и забраих името :razz:

Seductress
12-27-2009, 13:48
От втори до четвърти клас ходих на зелено училище всяка година. :D Беше доста яко, правехме си "дискотека" в ресторанта или пък нещо като бал с маски. :D
Ааа вече 5-8 клас всяко лято ходим на моренце ЗАДЪЛЖИТЕЛНО. :grin: Събираме се малка група (10-15 човека) . Винаги ни е било супер весело. :) Миналото лято вече бяхме с различни училища и тн, но пак се събрахме. :D Беше най-хубавото ми преживяване за 2009. :) 8)
Иначе през деня спим (обикновено чистачката ни събуждаше, беше много луда жена :D ), ходим на плаж, на басейн, плюскаме яко пици и дюнери :D , ходим до магазина за ядене и пиене, ако остане време половин-един час отиваме в интернет клуб. Вечерта ходим на дискотека, клуб, посещаваме някое капанче да ядем цаца :D или правим една разходка из града и по плажа. :)

Темата много ме радва. :grin: :D

chocolatee
12-27-2009, 13:54
Да, организират се летни лагери и тук-там някоя друга екскурзийка =] Забавно е.. всичко е 6+ 8-)

IbiZaA
12-27-2009, 14:19
Нащо даскало организира главно летни лагери.От две години ходя на един в Лозенец и може да се каже,че от там са ми едни от най-хубавите спомени.Ходим по дискотеки,куфеем,там ми беше първото напиване,първата цигара(не че е много полезно,но искам да кажа че си беше голям айляк и големи купони)Лично аз много им се кефя на тия лагери щот ти помагат да се оттърсиш от тежката година и да го дадеш малко на живот! :-) :grin:

NeverTheSame
12-27-2009, 17:51
Правят...

Unendlich
12-27-2009, 18:47
Всяка година правят екскурзии до чужбина


Ако си в английска паралелка - Англия
Ако си в немска - Австрия,Германия,Унгария (най-много се обикаля там)
Ако си във френска - Франция

Правят се и по 3-4 групи за морета, голяма игра е. 8)

И вече се правят също зелени училища, ако навием някой учител и така ;р



P.S. ~> Бях в чужбина и на море, незабравимоооооооооооо !! :oops:

OneDayInNewYork
12-27-2009, 19:33
правят сини училища, на Смокините, но аз не ходя, защотото лятото не съм тук
иначе са ми разказвали, че е хубаво :)

DesireToFire
12-28-2009, 08:09
Обикновенно организират нещо лятно за цялото даскало, но не съм ходила. Иначе отделно всеки клас може да си ходи. Миналата година ходих с класа си (добре че беше само за 2 дена). Изключително тъпо. Просто всеки си беше с приятелите си , както сме си попринцип и както можехме да си бъдем и без да ходим до там. Само дето пътувахме и вечеряхме/закусвахме заедно :D . Тази година сигурно (мн. се надявам) ще сме с още 1-2 класа, ии дано да бъде по-добре.

Teenajer_993
12-30-2009, 20:36
В нашето училище се организираха зелени и сини училища и нито едно не бях пропуснал беше жестоко с една дума "спомени" :)

cherryty
12-31-2009, 08:45
minalata ili po-minalata godina bqhme na ekskurziq s prespivane bqh v xija .... personala na kraq nemoja da ni izdurji ... edni momi4eta si bqha navodlili staqta bez da iskat cqlata staq vkluchitelno i koridora bqha vav voda .. a az i o6te edni momicheta sk4ypihme klu4a na dve na edna ot staite i posle nemojahme da izleznem :D i prez cqlata no6t samo se gonihme vikahme i kakvo li o6te ne ... na trygvane celiq personal be6e unikalno 6tastliv 4e se ytarvava ot nas :grin: :razz:

cookie_master
12-31-2009, 09:35
в старото даскало-да,много
в новото-не :x

nefchi_bs
12-31-2009, 10:31
Правят само в чужбина,но които е ходил не е казал нещо хубаво ...

bloodyF
12-31-2009, 12:21
лятото правят 2 смени лагер на Китен ...ходила съм веднъж и беше супер :grin:

а през годината правят за всички класове от 9ти нагоре екскурзии (2 на учебна година) ,за по-малките ..на нас ни правиха екскурзии (аз съм в гимназията от 6ти клас) и имахме всяка година по 2 ....сега вече не правят ;д

chocolatedidi
12-31-2009, 15:25
Нашето даскало прави само "Зелени" училища :)