PDA

View Full Version : оф...



xxCutMEOpenWhileSobbingxx
12-27-2009, 12:32
преди да напиша това,което имам,искам да се извиня,ако темата не е за тук,но не съм запозната много с този раздел...
та нека по същество....

Излизам с група хора-компания...е нормално е ...попринцип сме доста човека и дори някой да не се разбира с някой друг,все имаш с кого да комуникираш...чувствах ги много близки...НО на последък сякъш всички са се отдръпнали от мен...това стана,от както бях наказана да не излизам...е добре де,да каже мовек,че понеже не съм излизала с тях 1 седмица и нещо,тва онва....да,ама всички са в мойто даскало и се виждаме всеки ден,тва онва...а сега след като отново започнах да излизам,нещата са различни....Имам чувството,че просто съм излишна,не мога да се впиша,а съм една от първите в тази компания....ох не знам...просто исках ди си излея мъката...

faststep
12-27-2009, 12:35
Може би, докато те е нямало, са си говорели някакви неща. :-o

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
12-27-2009, 12:40
О,в това не се и съмнявам!!

elito0o0o0
12-27-2009, 12:44
ОО да! Определено и на мен ми се е случвало това и то не 1 път. Споко! Приятели можеш да си намериш винаги :) Все пак се опитай да ги накараш да излизате по-честичко. Ако изобщо пък не можеш да се впишеш и осетиш,че не те искат,значи нещо са си говорили в твое отсъствие ,и то сигурно е нещо за теб.. Но както казах - приятели се намират,макар че не са останали много свестни хора... В днешно време всеки гледа да ти направи мръсно..

aloveyou
12-27-2009, 12:58
ОО да! Определено и на мен ми се е случвало това и то не 1 път. Споко! Приятели можеш да си намериш винаги :) Все пак се опитай да ги накараш да излизате по-честичко. Ако изобщо пък не можеш да се впишеш и осетиш,че не те искат,значи нещо са си говорили в твое отсъствие ,и то сигурно е нещо за теб.. Но както казах - приятели се намират,макар че не са останали много свестни хора... В днешно време всеки гледа да ти направи мръсно..

+++
Вече изобщо не се учудвам,да чета такива теми..Наистина в днешно време,всеки иска да ти направи мръсно :( ..Това е истината..И да,вероятно са си говорели заради тебе..Както каза елито:опитай да излезеш с тях по-честичко..А ако не стане - си намери други приятели + друга група

PurpleDream
12-27-2009, 13:29
според мен е нормално да се чувстваш така, мисля че в голяма компания е нормално след като не си излизала с тях определено време да не си говорите много, предполагам че те си говорят за неща които са се случили докато те е нямало и ти просто не знаеш как да се включиш в разговора... и на мен ми се е случвало, моя съвет е да общуваш повече с тези с които се познавате по- добре, да ти разкажат какво са правили ау туй онуй :P

awerw
12-27-2009, 13:30
Еми ето и ре6ение :D трябва само да живне6 :-D смисъл отива6 нали и вика6 силно ко стаа компанияяя :grin: и по4ва6 да заговаря6 си4ки и ето отговора :-o

chocolatee
12-27-2009, 13:47
^ :lol:
Излизай по-често с тях.Говори с тези, които са ти по-близки от останалите.Ако въобще не можеш да се впишеш и усетиш, че не си желана..това ме навежда на мисълта, че са говорили за теб..Ако пък изобщо нещата не вървят добре..запознай се с други хора, намери нови приятели.Да, знам, че ще е трудничко, защото толкова малко са свястните хора вече..не е истина направо :x Успех!Дано нещата се оправят ;)

mrtn
12-27-2009, 14:05
Ами този перидо е повлиял по някакъв начин, сигурно защото не си си говорила редовно с тях. След 3-4 дена излизане може да е по същия начин, а ти през това време общувай с тея, които са ти най-приятни и ги попитай защо така се получава.. :)

NeverTheSame
12-27-2009, 17:54
Следващия път като излезете събери ги и ги накарай да иплюят камъчето.Тфа е супер тъпо...за една седмица не може да се отделиш от тях чак до толкова...та това е една тъпа семица.Явно приятелите ти са си приказвали някфи неща,така че не чакай отношението им да стане същото а направо ги питай.

deni15
12-27-2009, 20:57
Mм аз мога да ти кажа,че истински приятели няма.Никога не съм се опитвала да бъда и такава.Говорела съм им зад гърба,използвала съм без да ми пука.Споделям повече на момче от колкото на момиче.И да знаеш че винаги можеш да си намериш нови така че ако продължават така ги зарежи и продължавай напред!! :)

heiress
12-27-2009, 23:46
Може и ти самата несъзнателно да се дърпаш от тях, защото си предубедена. Просто се дръж естествено и всичко ще се оправи.

Auby
12-28-2009, 14:31
според мен е нормално да се чувстваш така, мисля че в голяма компания е нормално след като не си излизала с тях определено време да не си говорите много, предполагам че те си говорят за неща които са се случили докато те е нямало и ти просто не знаеш как да се включиш в разговора... и на мен ми се е случвало, моя съвет е да общуваш повече с тези с които се познавате по- добре, да ти разкажат какво са правили ау туй онуй :P

+1

Sh
12-28-2009, 18:21
Извинявам се, че коментарът ми няма да е по темата, но...

Ти правиш забелжки за правопис, а не си погледнала твоя. Ужас. ;/

ivcheto0o
12-28-2009, 19:05
според мен е нормално да се чувстваш така, мисля че в голяма компания е нормално след като не си излизала с тях определено време да не си говорите много, предполагам че те си говорят за неща които са се случили докато те е нямало и ти просто не знаеш как да се включиш в разговора... и на мен ми се е случвало, моя съвет е да общуваш повече с тези с които се познавате по- добре, да ти разкажат какво са правили ау туй онуй :P

+1

излезте о6те няколко пъти и ве4е вси4ко 6те както трябва :)

dimi93
12-28-2009, 19:24
Извинявай, но темата ти е адски банална! За 1ви път ли ти се случва? Досега не ти ли се е случвало, че да се поучиш и да знаеш за друг път? Била наказана, неизлизала и онез я заебали! Ми еби им майката и ти ве! Били отдръпнати... не знам си кфо! Оф не можеш ли да решиш сама този свой проблем!? Това изобщо проблем ли е? Извинявай, не ти се карам, но просто това е елементарен проблем! Знаеш ли колко проблеми и то много по-сериозни те очакват!? И тях ще трябва да решиш сама! Не може за сяко нещо да пускаш тема... Научи се да бъдеш силна! Еби им майката и ти или просто земи и са изясни с тях! Щото за компанииките интрижките и лицемерието са най-характерното явление!!!...

TheImmortaL
12-28-2009, 19:26
ОО да! Определено и на мен ми се е случвало това и то не 1 път. Споко! Приятели можеш да си намериш винаги :) Все пак се опитай да ги накараш да излизате по-честичко. Ако изобщо пък не можеш да се впишеш и осетиш,че не те искат,значи нещо са си говорили в твое отсъствие ,и то сигурно е нещо за теб.. Но както казах - приятели се намират,макар че не са останали много свестни хора... В днешно време всеки гледа да ти направи мръсно..

+++
Вече изобщо не се учудвам,да чета такива теми..Наистина в днешно време,всеки иска да ти направи мръсно :( ..Това е истината..И да,вероятно са си говорели заради тебе..Както каза елито:опитай да излезеш с тях по-честичко..А ако не стане - си намери други приятели + друга група
++

cookie_master
12-28-2009, 19:48
ОК

pitbullxx
12-29-2009, 17:19
питай ги,какво е станало през тази седмица ,която те е нямало.. за да можеш и ти да се включваш в техните разговори ..

DevilWish
12-29-2009, 18:52
Гадно.Явно, че не са истински приятели ;) :(

SuNsHiNe6
12-29-2009, 19:17
Остави ги,не ги търси даже не им обръщай внимание :? Щом така са решили да те игнорират техен проблем.В случая ти нищо не губиш :wink: един товар на главата ти по-малко :)