PDA

View Full Version : Едно и също ли е?



NeopitomeNa
12-27-2009, 15:34
Чудим се с едно момче,което ми е стар познат.Него го върти една мадама.Отначало тя искала да излязат,сега обаче незнайно как си разменили ролите и той тича след нея,а тя му дава някакви надежди,но му върти мозъка.Аз му казах че това най-вероятно означава,че го харесва,но по този начин си придава важности,за да се направи на интересна.От друг страна мен пък ме върти едно момче.Отначало аз бях тази,от която зависеха нещата,а сега не е така.Той се сърди за глупости,след 4-5 дни самичък решава да се извини като види,че аз не го търся и след 2 дена пак се е разсърдил за най-малкото.Споделих това на моят познат,а той ми каза,че най - вероятно той пък не ме харесвал,а само си намирал занимавка в мое лице,което обаче като имам в предвид че продължава вече цели 5 месеца и всеки от нас някак си се мъчи да накара другия да признае за чувствата си,та твърдението на моя приятел ми се вижда малко нелепо..от друга страна пък може би има капка истина..нз нз какво смятате вие :)

0409
12-27-2009, 15:35
е какво има за смятане :lol: много тъп проблем имаш 8-)

valdesbg
12-27-2009, 15:38
И в двата случая сте просто пионки в нечии игри :)

Поздравления :)

ivcheto0o
12-27-2009, 15:58
моми4ето му го връ6та :D А ти наи-добре сложи краи и без това явно няма смисъл.

adenka
12-27-2009, 16:47
Мисля , че ти и твоя приятел трябва да се съберете и да зарежете онези размотаващите ви личности :) :smt049

soul1199
12-27-2009, 17:09
Мисля , че ти и твоя приятел трябва да се съберете и да зарежете онези размотаващите ви личности :) :smt049и аз тва мисля,айде със здраве :P :grin:

0nem0retIme
12-27-2009, 17:09
И в двата случая сте просто пионки в нечии игри :)

Поздравления :)

+1

NeverTheSame
12-27-2009, 18:42
Шматки..буквално x]]

doomkillerr
12-27-2009, 20:19
На мен пък цялата история ми звучи, като някой сапунен сериал... :?

П.С. - Както казаха преди мен - хванете се вземете с тоя твой стар познат и проблемите Ви ще се решат взаимно... Ами че какво по хубаво от това?!?! 8) Хем добри приятели - хем гаджета! :wink:

FromAutumToAshes
12-27-2009, 20:24
И в двата случая сте просто пионки в нечии игри :)

Поздравления :)


Пешки ми звучи по-яко... :D Но като цяло съм съгласен.

Neopitom3na
12-27-2009, 23:46
Шматки..буквално x]]
8-)

besgreshnyy1
12-28-2009, 07:42
За приятеля ти (момичето наистина му прави напук).. За теб- Мисля,че в този случей си просто негова пионка,която той иска да тича след него...Забрави го. Продължи напред!! :)

12-28-2009, 08:25
губите си времето в общи линии :D

Priceless
12-28-2009, 08:26
Бля бля. И коооо? 8-)

ThedramaQueen
12-28-2009, 08:49
Чудим се с едно момче,което ми е стар познат.Него го върти една мадама.Отначало тя искала да излязат,сега обаче незнайно как си разменили ролите и той тича след нея,а тя му дава някакви надежди,но му върти мозъка.Аз му казах че това най-вероятно означава,че го харесва,но по този начин си придава важности,за да се направи на интересна.От друг страна мен пък ме върти едно момче.Отначало аз бях тази,от която зависеха нещата,а сега не е така.Той се сърди за глупости,след 4-5 дни самичък решава да се извини като види,че аз не го търся и след 2 дена пак се е разсърдил за най-малкото.Споделих това на моят познат,а той ми каза,че най - вероятно той пък не ме харесвал,а само си намирал занимавка в мое лице,което обаче като имам в предвид че продължава вече цели 5 месеца и всеки от нас някак си се мъчи да накара другия да признае за чувствата си,та твърдението на моя приятел ми се вижда малко нелепо..от друга страна пък може би има капка истина..нз нз какво смятате вие :)


признай му чувствата си. Ама като чета как бишеш за него... `От друг страна мен пък ме върти едно момче.` :? май нямаш кой знае кви чувства.

vikitolove
12-28-2009, 09:07
И в двата случая сте просто пионки в нечии игри :)

Поздравления :)


Пешки ми звучи по-яко... :D Но като цяло съм съгласен.

+
за тоя дет те върти тебе мискля че е егати лильото :)