PDA

View Full Version : Есееееее за ваканцията ;((



mar7inaaa
12-27-2009, 15:47
Мили Съфорумници, ще съм много благодарна ако някой от Вас,който има време и му се отдава възможност да пише есета да ми помогне с едно есе на тема "Трудно ли е да си различен?"

AnTiBuLLsHiTs
12-27-2009, 15:56
Целта на есето е да изразиш своята гледна точка. Идеята е в това, че ще се поставиш на мястото на различния в обществото и ще изразиш своето мнение по въпроса, като то трябва да е аргументирано.

Не те съветвам да ползваш готови есета, защото в един момент от живота си ще стигнеш до извода, че нямаш собствено мнение по даден въпрос, което си е направо .. абе адски лошо е. Решението си е твое, но запомни, че ако не можеш да напишеш нещо по тази тема, то нямаш елементарна обща култура. Айде успех с писането. :)

П.п: Нищо лично.

elito0o0o0
12-27-2009, 16:06
Целта на есето е да изразиш своята гледна точка. Идеята е в това, че ще се поставиш на мястото на различния в обществото и ще изразиш своето мнение по въпроса, като то трябва да е аргументирано.

Не те съветвам да ползваш готови есета, защото в един момент от живота си ще стигнеш до извода, че нямаш собствено мнение по даден въпрос, което си е направо .. абе адски лошо е. Решението си е твое, но запомни, че ако не можеш да напишеш нещо по тази тема, то нямаш елементарна обща култура. Айде успех с писането. :)

П.п: Нищо лично.+++

Zarity
12-27-2009, 16:22
Ей сега пък тръгнах да ти пиша есето,то моето ме мързи да го напиша :D

mar7inaaa
12-27-2009, 16:26
Целта на есето е да изразиш своята гледна точка. Идеята е в това, че ще се поставиш на мястото на различния в обществото и ще изразиш своето мнение по въпроса, като то трябва да е аргументирано.

Не те съветвам да ползваш готови есета, защото в един момент от живота си ще стигнеш до извода, че нямаш собствено мнение по даден въпрос, което си е направо .. абе адски лошо е. Решението си е твое, но запомни, че ако не можеш да напишеш нещо по тази тема, то нямаш елементарна обща култура. Айде успех с писането. :)

П.п: Нищо лично.


няма проблем.. ++ наистина е така..и ще се опитам да напиша ..просто ако има някъде за "опорна точка".Макар че знам,есето трябва да са моите чувства и мисли,а не да вземам пример от друго,но не ми се отдават много много ;д :-| :smt022

AnTiBuLLsHiTs
12-27-2009, 16:30
Ето ти едно изречение за което да се хванеш - " Победителят е сам. ", има доста примери от ежедневието за различните хора, но това изречение и заглавие на книга мисля, че е малко по out of the box както се казва по западен образец. ;)

slavito007
12-27-2009, 19:03
Щом искаш помощ, ще ти дадем, ама така поискана е сякаш "напишете ми есето". На всички ни се е случвало да ни се налага да пишем по тема, която ни е меко казано трудна. В твоя случай не е толкова трудна. Опорната точка е твоето мнение - Да, трудно е да си различен или пък Не, не е трудно. И после изреждаш защо... например:
Да, трудно е, обществото ни не приема различните. А под "различни" нямам предвид хората с умствени или физически недъзи, а тези, които просто мислят по различен начин и имат различен вкус от общо установения...
Напиши си планче с 3 основни точки (тези или както искаш си ги наричай), драсни 2 уводни изречения, после вмъкни тези 3 точки като теза и после започни аргументацията. Като почнеш да пишеш съм сигурен, че ще напишеш повече, отколкото мислиш ;)

dark_wings
12-27-2009, 19:09
Тва е есееееее, тряа сама да го пишеееееш !

lubomirky
12-27-2009, 19:22
дарк_уингс на китски ли ще си говорим? ааааааааааааааакооооооооо е таааакаааааааааааааааа, кажииииииииииииииииииииии и

dark_wings
12-27-2009, 19:30
Мисля, че mar7inaaa предпочита китския :)

OneGirl
12-27-2009, 20:21
Ми драга тряя си седнеш на гъзО и да си го напишеш сама, тук никой няма се навие да седне и да ти го напише ако го има в интернет някой може да го copy/paste, но да седне и да ти пише специялно за теб есе...ъъ забрави :wink:

btw и аз мразя да пиша есета ама тегля някакво от интернет и го променям по мой вкус и 5-ца изкарвам :o (не знам защо ама тая по БЕЛ винаги ми пише 5-ци на есетата още като го предам си знам, че ще имам 5 :lol: ) .

mar7inaaa
12-28-2009, 06:49
Мерси на всички!Наистина седнах и си написах едно не много дълго есе.Не знам дали се е получило,но както казах не ми се отдава много много 8-) :-) :-) :::

Темата ->> Ключ \:D/

aloveyou
12-28-2009, 08:04
Мерси на всички!Наистина седнах и си написах едно не много дълго есе.Не знам дали се е получило,но както казах не ми се отдава много много 8-) :-) :-) :::

Темата ->> Ключ \:D/

Ее Браво..
Наистина е по-добре да го напишеш сама - отколкото някой друг