PDA

View Full Version : Тренировка сутрин



BlackKeys
12-27-2009, 18:42
Чела съм, че сутрин на гладно е най-добре да се тренира. Така ли е наистина и защо? По-голям ефект има ли?

И тъй като съм решила, ако наистина е така, да тренирам сутрин, искам да ви попитам, ако чувствам глад да тренирам ли на гладно или да хапна нещо малко?

Zaharinka
12-27-2009, 19:06
Ти луда ли си?Най-мн да се измориш супер бързо и да припаднеш...
Хапни нещо овесени ядки/трици+плод,примерно.

PinkFloydSound
12-27-2009, 19:09
Аз вечерям не по-късно от 7 часа и правя упражнения 2-3 часа след вечеря, има страхотен ефект. 8)

StreetFame
12-28-2009, 15:07
Ти луда ли си?Най-мн да се измориш супер бързо и да припаднеш...
Хапни нещо овесени ядки/трици+плод,примерно.
Що пък да е луда? Сутрин се тренира на гладно. Според мен е най-добре сутринта, но когато и да тренираш пак ще има ефект.

terawatt
12-28-2009, 17:27
Чела съм, че сутрин на гладно е най-добре да се тренира. Така ли е наистина и защо? По-голям ефект има ли?

И тъй като съм решила, ако наистина е така, да тренирам сутрин, искам да ви попитам, ако чувствам глад да тренирам ли на гладно или да хапна нещо малко?
А за какво трениране си чела??? То си има значение какво правиш...

BlackKeys
12-28-2009, 18:48
Не помня за какво четох, но аз говоря за велоергометър.

terawatt
12-28-2009, 19:01
При гимнастика (йога, пилатес), аеробни спортове може... По важно според мен в тези случай е консумацията на течностите преди раздвижването.

За аеробните спортове не е добре да надвишава повече от 1 час или да те изморява много. Бавно и постоянно темпо е допустоми. След това е добре да захраниш сърцето (например стафиди, мед)...

При гимнастиката можеш след това да си закусваш нормално.