PDA

View Full Version : Всичко е адски трудно ; (((



sunyty
12-27-2009, 19:21
Здравейте искам да споделя моя проблем и ако може някой да ми даде съвет . . Има едно момче с което ходехме известно време тогава не изпитвах нищо спецялно към него и поради някой причини нито от моя нито от негова страна трябваше да го скъсам . . в момента адски много си го искам не съм искала да го късам но бях принудена един вид . . .лошото в момента е че той не ме иска а как искам пак да го спечеля моля ви се дайте ви съвет . . искам си го пак :( :( :( :( :( с две думи преди не изпитвах почти нищо беше ми симпатичен аа сега просто не спирам да мисля за него и за това как да си го върна всеки човек е объркан на моменти

vagarious
12-27-2009, 19:24
нищо спецялно към него и поради някой причини нито от моя нито от нигова страна трябваше да го скъсам . .

:-o

mech0
12-27-2009, 19:25
Момчето най - вероятно му е гадно още заради това, че си го скъсала или как си се отнесла към него тогава. Колко време мина от тогава ? Какви са отношенията ти с него в момента - приятели ли сте, говорите ли си ?

Hayles
12-27-2009, 19:25
Бих те посъветла да говориш с него,но той като не те иска не знам ..опитай още веднъж.Така е при хората изпускат възможностите си и после съжаляват!

lubomirky
12-27-2009, 19:27
не опитвай, 'щото ако момчето се уважава поне малко, ще ти шибне един шамар :> поне аз това бих направил с такава като теб ;)

shandio
12-27-2009, 19:29
не опитвай, 'щото ако момчето се уважава поне малко, ще ти шибне един шамар :> поне аз това бих направил с такава като теб ;)


:smt023

sunyty
12-27-2009, 19:29
мина почти месец на никой не бях споделила до скоро и наскоро говорих с един фр той каза да му кажа истината че ще му стане по добре и каза че ако аз не му кажа той ще му каже и така стана той му каза иии той каза че не ми се сърди за дето съм го лъгала макар че съм била постъпила ужасно нооо се държи много студено дали с времето ще мине

mech0
12-27-2009, 19:33
мина почти месец на никой не бях споделила до скоро и наскоро говори х с един фр той каза да му кажа истината че ще му стане по добре и каза че ако аз не му кажа той ще му каже и така стана той му каза иии той каза че не ми се сърди за дето съм го лъгала макар че съм била постъпила ужасно нооо се държи много студено дали с времето ще мине
Зависи от много неща - характера на момчето, колко лоша е била постъпката ти. Да ти кажа честно, за да се върне едно момче 2-ри път при момиче трябва да е изпитвало много силни чувства и момичето наистина да му докаже, че заслужава втори шанс.

f17n3s
12-27-2009, 19:39
без да ти пука от нищо, няма какво да загубиш отиваш при него и му го казваш или по-добре показваш, че съжаляваш, че значи мн за теб и че мн съжаляваш за това, което си направила, защото това е една от най-големите грешки в живота ти, ае сега постарай се малко заради него, не оставяй нещата така, щом е толкова ценен за теб

FromAutumToAshes
12-27-2009, 20:45
Бла бла, дрън дрън... общо взето нищо не каза. Лапешки истории

ledenakrasota
12-27-2009, 20:47
За мен си една бъзла и не знаеш какво искаш!


Най-добре първо да се извиниш и да оставиш всичко в неговите ръце. :)

chocolatee
12-27-2009, 20:55
Сууупер гадно си постъпила.Не знам, не, не просто, не.. 8-) няма начин да се върне при теб, щом така си го разигравала един вид.Ама може пък и да се върне, знам ли, но ме съмнява.А ти пък отиди и му кажи какво чувстваш сега и т.н./не искам да повтарям другите/.Ако стане, стане, ако не, не.Ама..айде, успех! =]

haritov
12-27-2009, 20:56
курвенски истории...

FromAutumToAshes
12-27-2009, 20:58
курвенски истории...

и така може да се каже +1 ...

s3nsual
12-27-2009, 21:09
Говори с него . Кажи му че искаш да се съберете. Ако не стане , продължавай напред

Zarity
12-27-2009, 21:31
Имам чувството,че в тоя форум само идиоти взеха да правят теми... :?

ivcheto0o
12-28-2009, 03:35
като загуби6 не6то тогава го оценява6.

besgreshnyy1
12-28-2009, 07:38
Не мисля, че ще се върне при теб. Постъпила си ужасно...' Не изпитвах нищо към него- зарязах го...а сега ревеш за него..Той не е кукла, с която можеш да си играеш. И все пак, ако си сигурна, че няма да постъпиш по този начин отново... Опитай се да говориш с него сериозно за това, което изпитваш към него. :)

12-28-2009, 08:28
най-добре отиди и му кажи,че съжеляваш,че го искаш там каквото ти е на сърце .. в тоя случай няма какво да овърташ,нямаш голям избор просто.. момчето вероятно още му е кофти,така че карай направо..

loveUpeps4o
12-28-2009, 08:58
като загуби6 не6то тогава го оценява6.
+1
П.С Момчето да не е лудо, за да се хване на въдицата втори път при положение, че ти си го скъсала. : X

NeverTheSame
12-28-2009, 11:27
Не е много хубаво да въртиш някого на пръста си само,за да не бъдеш сам x]] Ето сега ще си сърба попарата..а ако не искаш зда е така просто му се обади кажи му,че си направила грешка...извини му се.Ако се съгласи да сте заедно отново-добре...а ако не-здраве да е...не можеш са го накараш на сила все пак x]

awerw
12-28-2009, 11:42
Еми купи го и е твой :D мене така ме купиха :-D ама после ме продадоха 8-)

balu4ka
12-28-2009, 11:52
Бих те посъветла да говориш с него,но той като не те иска не знам ..опитай още веднъж.Така е при хората изпускат възможностите си и после съжаляват!
+

Lucksy
12-28-2009, 12:45
А защо си станала гадже с него, щом ти е бил само симпатичен?? :-o

sunyty
12-28-2009, 16:22
Тръгнах с него понеже според мен не трябва човек да е влюбен за да тръне с някой то със времето всичко става . . лошото е че беше намесен 3ти човек към който имам слабост и знеше как може да ме манипулира и винаги за всичко съм се съгласявала с него и никога не съм му правила гадно и той накрая ме прееба . . той много ревнуваше от товва че съм тругнала с другото момче

sladur4etyYy
12-28-2009, 16:33
не опитвай, 'щото ако момчето се уважава поне малко, ще ти шибне един шамар :> поне аз това бих направил с такава като теб ;)

хаха. я дефинирай какво имаше впредвид под ''такава като нея''.

JoeBanana
12-28-2009, 18:00
всеки човек е объркан на моменти
а някои и за цял живот!

vilityyy96
12-28-2009, 18:27
Сууупер гадно си постъпила.Не знам, не, не просто, не.. 8-) няма начин да се върне при теб, щом така си го разигравала един вид.Ама може пък и да се върне, знам ли, но ме съмнява.А ти пък отиди и му кажи какво чувстваш сега и т.н./не искам да повтарям другите/.Ако стане, стане, ако не, не.Ама..айде, успех! =] + :)

vilityyy96
12-28-2009, 18:34
всеки човек е объркан на моменти
а някои и за цял живот! :lol: има ги такива образи

DevilWish
12-28-2009, 18:35
Така е.Поредната, която не знае какво иска.Оценила си го чак ,когато си го изгубила.Откажи се от него.