PDA

View Full Version : Сексът е супер, но боли.. >.<



Jessie
12-27-2009, 20:02
Имам малко запитване.. или по-скоро нужда от съвет. :oops:
Значи... имам си едно момче, с което имаме вземане - даване, но нищо сериозно, виждаме се от време на време, за секс а-у... Та... С него всичко е страхотно, той самият е страхотен, но има един малък проблем... Той е.. така да го кажа - прекалено надарен. :oops: :D И на дължина, и на дебелина. Е, второто не ме притеснява толкова, но с дължината вече си имам сериозен проблем. А е само с една година по-голям от мен... :?

Моля ви за малко помощ ... или съвет.. каквото и да е .. Съвсем скоро предстои да се видим отново, ааа... това с болката вече сериозно ме притеснява. Вярно, не е все едно да ми режат главата, но все пак си боли и не знам как да я избегна... Някакви съвети.. предложения? :[[[

anika17
12-27-2009, 20:10
ползвайте лубриканти и му кажи да бъде по-нежен

mOBSCENE
12-27-2009, 20:12
да бъде по-нежен

amk933
12-27-2009, 20:13
ползвайте лубриканти и му кажи да бъде по-нежен
+1

И да те възбуди максимално преди това. :)

Jessie
12-27-2009, 20:15
Май съм пропуснала да кажа нещо - не е проблем в овлажняването и т.н.
Проблемът е, че му е прекалено дълъг... :-D :-D

mOBSCENE
12-27-2009, 20:22
Май съм пропуснала да кажа нещо - не е проблем в овлажняването и т.н.
Проблемът е, че му е прекалено дълъг... :-D :-D

Каза го.
А аз ти казвам да му кажеш да бъде по-нежен.
На колко си?!

play23
12-27-2009, 20:23
Е колко, там имаше някаква статистика че в добре възбудено състояние ако му е кам 21 няма проблем :booooomb:

MakeMeLaugh
12-27-2009, 20:24
Щом е от дължината не трябва да те боли, освен ако той не е егоист и гледа да ти го натъпче, а не мисли за теб.
Или ти го натъпква от началото.
Решението е, да не ти го бута докрай, а да вкарва колкото на те ти е хубаво.

Ако беше дебел, вече е друга работата и там няма как да се избегнат неудобствата.

Трябва винаги добра любовна игра или позлвай овлажнител. Аз също започвам първо бавничко съвсем леко да влиза, след това на всеки 2-3 влизания и излизане пъхам по сантиметър и така лека полека, докато усетя, че стигам докрая. То се усеща докъде стига и че не трябва да се натиска повече.

Просто твоя пич е или неопитен или несъобразителен към теб.

Jessie
12-27-2009, 20:26
Май съм пропуснала да кажа нещо - не е проблем в овлажняването и т.н.
Проблемът е, че му е прекалено дълъг... :-D :-D

Каза го.
А аз ти казвам да му кажеш да бъде по-нежен.
На колко си?!
На 17.. но има ли значение по принцип?! :? Той е на 18..


Щом е от дължината не трябва да те боли, освен ако той не е егоист и гледа да ти го натъпче, а не мислиз а теб.
Или ти го натъпква от началото.
Решението е, да не ти го бута докрай, а да вкарва колкото на те ти е хубаво.

Ако беше дебел, вече е друга работата и там няма как да се избегнат неудобствата.

Трябва винаги добра любовна игра или позлвай овлажнител. Аз също започвам първо важничко съвсем леко да влиза, след това на всеки 2-3 влизания и излизане пъхам по сантиметър и така лека полека, докато усетя, че стигам докрая. То се усеща докъде стига и че не трябва да се натиска повече.

Просто твоя пич е или неопитен или несъобразителен към теб.

Така като го каза започвам да си мисля, че е егоист. :D

MakeMeLaugh
12-27-2009, 20:36
Казах ти, че дължината не е проблем.
Просто не трябва да се вкарва докрай.
Като имаш ферари, това че може да вдигне 300, не значи че трябва да се кара постоянно с толкова ;)

Може също и да е от позата - При някои поза го вкарвам наполовина, а отсреща чувам едно остро охкане и бутане ;р Виж дали не е от нея,с менете позата.

Поговорете си и му обясни ситуацията, да не се прави на велик, ами да помисли и за твоето удоволствие ;)

Jessie
12-27-2009, 20:39
Казах ти, че дължината не е проблем.
Просто не трябва да се вкарва докрай.
Като имаш ферари, това че може да вдигне 300, не значи че трябва да се кара постоянно с толкова ;)

Може също и да е от позата - При някои поза го вкарвам наполовина, а отсреща чувам едно остро охкане и бутане ;р Виж дали не е от нея,с менете позата.

Поговорете си и му обясни ситуацията, да не се прави на велик, ами да помисли и за твоето удоволствие ;)

Да не се прави на велик :lol: ..... хаха... :lol: Ок, мерси. Ще говоря с него. :)

amk933
12-27-2009, 21:15
^Да добавя само да си избираш пози, в които ти ще контролираш колко да влиза, така че да може да спреш, когато е необходимо. Една такава е например той да е легнал и ти да си върху него, ама така той няма да прави много и ще се поизмориш ти самата. 8-) :)

Jessie
12-27-2009, 21:18
^Да добавя само да си избираш пози, в които ти ще контролираш колко да влиза, така че да може да спреш, когато е необходимо. Една такава е например той да е легнал и ти да си върху него, ама така той няма да прави много и ще се поизмориш ти самата. 8-) :)

Мда, мислила съм и за това. И сме го правили така. Но се случва аз да го ухапя за врата или ухото, но лекичко (не питайте защо, просто навик :D ) и той някак започва да си прави закачи, вкарвайки го по-остро.. Някак си.. де да знам.. И аз като съм отгоре се случва да понаболява.

MakeMeLaugh
12-27-2009, 21:19
Мда, ама пък аз мога да ти кажа, че като съм отдолу понякога несъзнателно съм се усещал как си повдигам таза за да го бутна повече в нея и така става двоен тласък - хем момичето ще вкара сила да си го вкарам, хем той като побутне и може да я присвие коремчето пак :P

Изпълнението на проблема е в момъка

Jessie
12-27-2009, 21:26
*отдъх*

Пфу, поне сега не е в мен грешката... :lol:

stupid0boy
12-27-2009, 21:26
Да, така е ... пълен егоист... иска си кефа чоека... ко ли му пука за мацката... Поговори с него... ако продължава... ще тряя стойш на сухо известно време...

amk933
12-27-2009, 21:32
Мда, ама пък аз мога да ти кажа, че като съм отдолу понякога несъзнателно съм се усещал как си повдигам таза за да го бутна повече в нея и така става двоен тласък - хем момичето ще вкара сила да си го вкарам, хем той като побутне и може да я присвие коремчето пак :P

Изпълнението на проблема е в момъка

Да му върже таза за леглото да не се повдига. 8-)

Просто не се сещам други пози, в които тя изразено да доминира, за да се елиминира проблема. А и все ми се струва, че тя от притеснение дали ще боли и този път не може да се възбуди на макс и да се отпусне и овлажни добре. Просто с такова впечатление оставам, не знам защо. :neutral: А мисля, че, ако наистина е толкова надарен, за нея това е от изключителна важност. :)

Jessie
12-27-2009, 21:51
Мда, ама пък аз мога да ти кажа, че като съм отдолу понякога несъзнателно съм се усещал как си повдигам таза за да го бутна повече в нея и така става двоен тласък - хем момичето ще вкара сила да си го вкарам, хем той като побутне и може да я присвие коремчето пак :P

Изпълнението на проблема е в момъка

Да му върже таза за леглото да не се повдига. 8-)

Просто не се сещам други пози, в които тя изразено да доминира, за да се елиминира проблема. А и все ми се струва, че тя от притеснение дали ще боли и този път не може да се възбуди на макс и да се отпусне и овлажни добре. Просто с такова впечатление оставам, не знам защо. :neutral: А мисля, че, ако наистина е толкова надарен, за нея това е от изключителна важност. :)

Ама аз не искам толкова големи размери. :( :D

amk933
12-27-2009, 21:52
Мда, ама пък аз мога да ти кажа, че като съм отдолу понякога несъзнателно съм се усещал как си повдигам таза за да го бутна повече в нея и така става двоен тласък - хем момичето ще вкара сила да си го вкарам, хем той като побутне и може да я присвие коремчето пак :P

Изпълнението на проблема е в момъка

Да му върже таза за леглото да не се повдига. 8-)

Просто не се сещам други пози, в които тя изразено да доминира, за да се елиминира проблема. А и все ми се струва, че тя от притеснение дали ще боли и този път не може да се възбуди на макс и да се отпусне и овлажни добре. Просто с такова впечатление оставам, не знам защо. :neutral: А мисля, че, ако наистина е толкова надарен, за нея това е от изключителна важност. :)

Ама аз не искам толкова големи размери. :( :D

Имах предвид да си овлажнена и максимално отпусната, не размера. Съжалявам за объркването... 8-)

MakeMeLaugh
12-27-2009, 21:58
дължината няма значение бе мен, да не го тика докрай и толкова
и без това първата половина и най-вече главата е чувствителна на пениса, колкото и да го тика това е положението.

дебелината е друго нещо, ама там със свикване и нежност и мн увлажнитела става.

аз се изчерпах :)

Jessie
12-27-2009, 22:02
А, нп. :) Еми... честно казано... Успява да ме предразположи, почти на 100 %... Помня първия път с него... Леле, глътнах си граматиката... :lol: Сега ми е смешно, но тогава не беше... :lol: Но си го харесвах твърде много, за да се откажа точно на тоя етап. Не че сега не го харесвам достатъчно де. :)


Та... досрамя ме отначало да го кажа, но така и така темата се разви - айде, к'во има да губя. :D
Това с болката води и до още един проблем. Правили сме го... няколко пъти... и никога не е свършвал... Поне аз така мисля, защото все прекъсваме някъде... Я от умора :D, за заради друго.

Аз ли съм некадърна, че да не мога да го свърша? :( Относно френски ласки а-у ... Споменавал е, че не му харесват и затова не съм опитвала. Но мисля, че лъже... Въпреки че... винаги когато сме били заедно - никога не е правил намеци за подобни изпълнениея.. :(

amk933
12-27-2009, 22:08
Това е много трудно ние да ти кажем.

Нямам си идея какво му харесва на твоя човек. Щом не го кефят френските, ако си по-надарена и разкрепостена може да пробвате така наречената турска чекия. Мен лично много ме възбужда... 8-)

ПС: Ако искаш може да пробвате анален секс за да разтовариш малко другия отвор, пък така може и да не те боли толкова, особено, ако смазката е повече. :)

Neopitom3na
12-27-2009, 22:12
Може просто да не го вкарва целия :P

Jessie
12-27-2009, 22:14
Аааа, аналния не ми е по вкуса. 8-) Пробвала съм с друго момче, къде-къде по-НЕнадарено от него и щях да си умра от болка. Представи си сега с Надарения. :lol: Не искам... И все пак.. мисля, че няма момчета, които отказват свирки... :?

Whyniser
12-27-2009, 22:17
^^
Явно не сполучваш на опитни момчета.Явно се оказва надарен , ненадарен пак не става.Опита си казва тежката дума.

Jessie
12-27-2009, 22:23
Това за опитааа... не знам сега въпросния Надарен колко е опитен.. :? Но пък се слави като градски хубавец, спортист е, хубаво тяло има, и хубава муцуна... Абе.. типичен плейбой, така да се каже... Не знам това до колко определя натрупването на опита. :) :D

wilks
12-27-2009, 22:32
който има пръчка, той да мисли как да я използва
овчарите без мозък на село при овцете
за сетен път - то не е само до имането, а и до моженето!

Whyniser
12-27-2009, 22:46
Това за опитааа... не знам сега въпросния Надарен колко е опитен.. :? Но пък се слави като градски хубавец, спортист е, хубаво тяло има, и хубава муцуна... Абе.. типичен плейбой, така да се каже... Не знам това до колко определя натрупването на опита. :) :D

Ми доколко е правил секс като хората.Това със славата може да е подвеждащо.Нека да е Дейвид Бекъм,ако искаш и да има надарена палка.За какво ти е като не може да прави нищо? По-добре ще е някой по-малко надарен ама, ако знае какво да прави може и да промени мнението ти за аналния примерно 8-) .

Jessie
12-27-2009, 22:53
Това за опитааа... не знам сега въпросния Надарен колко е опитен.. :? Но пък се слави като градски хубавец, спортист е, хубаво тяло има, и хубава муцуна... Абе.. типичен плейбой, така да се каже... Не знам това до колко определя натрупването на опита. :) :D

Ми доколко е правил секс като хората.Това със славата може да е подвеждащо.Нека да е Дейвид Бекъм,ако искаш и да има надарена палка.За какво ти е като не може да прави нищо? По-добре ще е някой по-малко надарен ама, ако знае какво да прави може и да промени мнението ти за аналния примерно 8-) .

За аналния не искам да ми се променя мнението. Насила хубост не става, нали? :)
Относно опита и външността (+ славата) - да, така си е и си го знам. Просто вметнах. :)
Чудя се как да похдодя от сега нататък, че .. абе че накрая да успее да свърши..? :? Иначе ми е някак кофти.... :// Почвам да си вкарвам филми, че аз не ставам...

Pwnmaster
12-27-2009, 23:00
Вземете си бе!Давам ви благословията си!

Whyniser
12-27-2009, 23:01
Това за опитааа... не знам сега въпросния Надарен колко е опитен.. :? Но пък се слави като градски хубавец, спортист е, хубаво тяло има, и хубава муцуна... Абе.. типичен плейбой, така да се каже... Не знам това до колко определя натрупването на опита. :) :D

Ми доколко е правил секс като хората.Това със славата може да е подвеждащо.Нека да е Дейвид Бекъм,ако искаш и да има надарена палка.За какво ти е като не може да прави нищо? По-добре ще е някой по-малко надарен ама, ако знае какво да прави може и да промени мнението ти за аналния примерно 8-) .

За аналния не искам да ми се променя мнението. Насила хубост не става, нали? :)
Относно опита и външността (+ славата) - да, така си е и си го знам. Просто вметнах. :)
Чудя се как да похдодя от сега нататък, че .. абе че накрая да успее да свърши..? :? Иначе ми е някак кофти.... :// Почвам да си вкарвам филми, че аз не ставам...

Само се пошегувах за аналния.Ти си знаеш :) . Е какъв е тоя негативен подход? Сещам се за няколко идеи, но съм изморен и леко ми се доспива.

Ако искаш драсни ЛС да ти кажа утре

Jessie
12-27-2009, 23:04
Какъв негативен подход? :(

anichka12345678
12-28-2009, 09:45
Имам малко запитване.. или по-скоро нужда от съвет. :oops:
Значи... имам си едно момче, с което имаме вземане - даване, но нищо сериозно, виждаме се от време на време, за секс а-у... Та... С него всичко е страхотно, той самият е страхотен, но има един малък проблем... Той е.. така да го кажа - прекалено надарен. :oops: :D И на дължина, и на дебелина. Е, второто не ме притеснява толкова, но с дължината вече си имам сериозен проблем. А е само с една година по-голям от мен... :?

Моля ви за малко помощ ... или съвет.. каквото и да е .. Съвсем скоро предстои да се видим отново, ааа... това с болката вече сериозно ме притеснява. Вярно, не е все едно да ми режат главата, но все пак си боли и не знам как да я избегна... Някакви съвети.. предложения? :[[[баси и проблема ми просто му кажи да не е угоист и да не ти го набива целия,може и ти да си тясна ,за толкова надарен.Да ти го вкарва ,колкото на теб ти е хубаво.Иначе за кво се чукаш с него като не може да ти достави удоволствие ,а болка.Поговори с него и ако не се промени го разкарай.

Jessie
12-28-2009, 11:41
Имам малко запитване.. или по-скоро нужда от съвет. :oops:
Значи... имам си едно момче, с което имаме вземане - даване, но нищо сериозно, виждаме се от време на време, за секс а-у... Та... С него всичко е страхотно, той самият е страхотен, но има един малък проблем... Той е.. така да го кажа - прекалено надарен. :oops: :D И на дължина, и на дебелина. Е, второто не ме притеснява толкова, но с дължината вече си имам сериозен проблем. А е само с една година по-голям от мен... :?

Моля ви за малко помощ ... или съвет.. каквото и да е .. Съвсем скоро предстои да се видим отново, ааа... това с болката вече сериозно ме притеснява. Вярно, не е все едно да ми режат главата, но все пак си боли и не знам как да я избегна... Някакви съвети.. предложения? :[[[баси и проблема ми просто му кажи да не е угоист и да не ти го набива целия,може и ти да си тясна ,за толкова надарен.Да ти го вкарва ,колкото на теб ти е хубаво.Иначе за кво се чукаш с него като не може да ти достави удоволствие ,а болка.Поговори с него и ако не се промени го разкарай.

Ехеее, я по-спокойно я карай, а?! Аз исках само съвет и/или помощ... К'во веднага скачаш "ебаси .. тва, ебаси онова..."

mOBSCENE
12-28-2009, 12:01
Имам малко запитване.. или по-скоро нужда от съвет. :oops:
Значи... имам си едно момче, с което имаме вземане - даване, но нищо сериозно, виждаме се от време на време, за секс а-у... Та... С него всичко е страхотно, той самият е страхотен, но има един малък проблем... Той е.. така да го кажа - прекалено надарен. :oops: :D И на дължина, и на дебелина. Е, второто не ме притеснява толкова, но с дължината вече си имам сериозен проблем. А е само с една година по-голям от мен... :?

Моля ви за малко помощ ... или съвет.. каквото и да е .. Съвсем скоро предстои да се видим отново, ааа... това с болката вече сериозно ме притеснява. Вярно, не е все едно да ми режат главата, но все пак си боли и не знам как да я избегна... Някакви съвети.. предложения? :[[[баси и проблема ми просто му кажи да не е угоист и да не ти го набива целия,може и ти да си тясна ,за толкова надарен.Да ти го вкарва ,колкото на теб ти е хубаво.Иначе за кво се чукаш с него като не може да ти достави удоволствие ,а болка.Поговори с него и ако не се промени го разкарай.

Ехеее, я по-спокойно я карай, а?! Аз исках само съвет и/или помощ... К'во веднага скачаш "ебаси .. тва, ебаси онова..."


Да ти имам проблема.
К`во искаш аз да отида и да поговоря с него?
То нищо няма да стане ,като пишеш по форуми.
Ти акъл в главата нямаш ли си?!Пипито не сиче.
Капиш?
Толкова ли не ти мина през ума да седнеш и да поговориш с него?!
И боже как може да се виждате само за да правите секс Оо
Много сме зрели.

Jessie
12-28-2009, 12:23
Ми за това се виждаме, щото не искаме по-сериозни отношения... КАПИШ ? ;)


И к'во веднага отваряш паст и ти ?!
Вече говорих с него ... Аре по-кротко..

MakeMeLaugh
12-28-2009, 15:02
Оставете момичето на мира да си нямаме проблеми, ясно?

Една единствена културна тема да има, перфектно описана и т.н., и вие да я оризилите - еми няма да стане.

Съвсем културно като голям човек ви го казвам ;)

Bellatrix
12-28-2009, 17:56
Може да е с по-малко чувствителен пенис и за това да свършва трудно. Познавах един такъв случай и не зависи от това дали мацката я бива или външният и вид, просто сексът и свирките са прекалено софт и само на чекии свършваше.

Пробвай с ръка да го довършиш. И може да си вземе някакъв крем за повишаване на чувствителността. Има по секс шоповете.

ПП. За другото, странно ми звучи, наистина MakeMeLaugh добре го описа. Трябва да се навлиза все по-дълбоко постепенно. Иначе на моето момче му е 18-20 см и си влиза целия безпроблемно, но постепенно.

Stef93
12-28-2009, 18:22
Така,първо-здравейте!
Относно въпросът ти-Сигурна ли си че те боли от дължината на пениса,а не от дебелината му?Защото според мен причината е в дебелината,все пак не мисля че е толкова некадърно момчето че да го вкарва и да не забелзва че опира и че това е краят.(пък може и да е така,де да знам)
Опитайте с по-дълга любовна игра,за да се отпуснеш повече,повече ласки и нежности.Би трябвало да помогне. MakeMeLaugh добре описа как става постепенно.
Кажи му на твоя пич да го дава по-внимателно,не само да ръчка.
Това което каза,че едвали някое момче би отказало свирка- така е,мисля че те лъже относно френската.


пп: Искам да коментирам нещо казано от Bellatrix.Извинете ме ако информацията ми е грешна.Тя казва че пенисът на приятелят и 18-20 см постепенно и леко влиза ЦЕЛИЯТ,чувала съм че дълбочината на вагината е около 10-12 см най- много.Възможно ли е да влизат цели 20 ? според мен не.. моля ако греша някой да ме поправи.
:)

Jessie
12-28-2009, 18:29
Това което каза,че едвали някое момче би отказало свирка- така е,мисля че те лъже относно френската.



:razz: :razz: ЗНАЕХ СИ! :razz: :razz: Лъжец! :lol: :lol:

Bellatrix
12-28-2009, 18:46
Така,първо-здравейте!
Относно въпросът ти-Сигурна ли си че те боли от дължината на пениса,а не от дебелината му?Защото според мен причината е в дебелината,все пак не мисля че е толкова некадърно момчето че да го вкарва и да не забелзва че опира и че това е краят.(пък може и да е така,де да знам)
Опитайте с по-дълга любовна игра,за да се отпуснеш повече,повече ласки и нежности.Би трябвало да помогне. MakeMeLaugh добре описа как става постепенно.
Кажи му на твоя пич да го дава по-внимателно,не само да ръчка.
Това което каза,че едвали някое момче би отказало свирка- така е,мисля че те лъже относно френската.


пп: Искам да коментирам нещо казано от Bellatrix.Извинете ме ако информацията ми е грешна.Тя казва че пенисът на приятелят и 18-20 см постепенно и леко влиза ЦЕЛИЯТ,чувала съм че дълбочината на вагината е около 10-12 см най- много.Възможно ли е да влизат цели 20 ? според мен не.. моля ако греша някой да ме поправи.
:)
В случая точно грешиш :) Когато едно момиче е възбудено, вагината му достига до 21 сантиметра поне. :) 10-12 е размерът на вагината в невъзбудено състояние :)

Stef93
12-28-2009, 18:59
Така,първо-здравейте!
Относно въпросът ти-Сигурна ли си че те боли от дължината на пениса,а не от дебелината му?Защото според мен причината е в дебелината,все пак не мисля че е толкова некадърно момчето че да го вкарва и да не забелзва че опира и че това е краят.(пък може и да е така,де да знам)
Опитайте с по-дълга любовна игра,за да се отпуснеш повече,повече ласки и нежности.Би трябвало да помогне. MakeMeLaugh добре описа как става постепенно.
Кажи му на твоя пич да го дава по-внимателно,не само да ръчка.
Това което каза,че едвали някое момче би отказало свирка- така е,мисля че те лъже относно френската.


пп: Искам да коментирам нещо казано от Bellatrix.Извинете ме ако информацията ми е грешна.Тя казва че пенисът на приятелят и 18-20 см постепенно и леко влиза ЦЕЛИЯТ,чувала съм че дълбочината на вагината е около 10-12 см най- много.Възможно ли е да влизат цели 20 ? според мен не.. моля ако греша някой да ме поправи.
:)
В случая точно грешиш :) Когато едно момиче е възбудено, вагината му достига до 21 сантиметра поне. :) 10-12 е размерът на вагината в невъзбудено състояние :)


Разбирам,извинявам се в такъв случай :)
:)

Dollystar
12-28-2009, 19:01
Ние неможем да идем и да му кажем да бъде по-нежен, всичко си зависи от тебе ако се пресрамиш да му го кажеш на тебе ще ти е кеф после... нз - решавай си! :-)

NewMaster
12-28-2009, 19:04
Май съм пропуснала да кажа нещо - не е проблем в овлажняването и т.н.
Проблемът е, че му е прекалено дълъг... :-D :-D
Отрежи му го с няколко см, за да стане по мярка :D

Jessie
12-28-2009, 19:05
Ама аз не съм казала, че няма да говоря с него. :) Даже вече говорихме, но.. по телефона, тъй като сме малко далечко в момента.

Dollystar
12-28-2009, 19:08
Стигнахте ли до някакво решение?

Jessie
12-28-2009, 19:09
Уж да... Каза, че щял да бъде по-внимателен следващият път.
Честно казано, не му беше никак приятно да му кажа, че е егоист. :D

Dollystar
12-28-2009, 19:21
Уж да... Каза, че щял да бъде по-внимателен следващият път.
Честно казано, не му беше никак приятно да му кажа, че е егоист. :D
На никой не би му било приятно да му кажат така- истината боли, но все пак и ти трябва да мислиш за себе си!

Jessie
12-28-2009, 19:23
:) Еми... да.. Какво пък.. крайно време е да спра все да искам да угаждам и така нататък. :D

Dollystar
12-28-2009, 19:29
Точно така !

laila_94
12-29-2009, 09:02
Емии не може душата в рая,кура до края .. кажи му да не ти го тъпче целия :-o :D и да бъде нежен