PDA

View Full Version : Геритамин Нео-приемане...



titinkaa
12-27-2009, 21:04
Здравейте,знам че има 3-4 теми за тея хапчета,но искам да питам,който ги е пил,как ги приемате,сутрин,обед или вечер и по време на хранене ли или на гладно? :)

funny993
12-27-2009, 21:15
Начин на приложение: Продуктът се приема през устата! При възрастни 1 капусула дневно.

Опаковка: 20 меки капсули.

Описание:
В хранителната добавка Geritamin Neo се съчетават ефектите на двата мастноразтворими витамина А и Е. Витамин А участва в растежа и възстановителните способности на кожата и лигавиците. От жизнено важно значение е за зрението, за нормален растеж и диференциране на тъканите. Необходим е при синтеза на половите хормони, хормоните на надбъбречната жлеза. Витамин Е действа като “антиоксидант” - предотвратява окислителното увреждане на биологичните мембрани и други важни съставки на клетките; участва при неутрализиране на вредните т.н. “свободни радикали” в организма.

Геритамин нео е хранителна добавка и се прилага като допълнително средство при:
- Акне, псориазис, кожни нарушения
- Рани и изгаряния
- Остеопороза; остеоартрит
- За укрепване на имунната система и при СПИН-болни
- Очни смущения - нощна слепота, ксерофталмия ( „сухо око" ), профилактика на катаракта
- Възпалителни дихателни, урогенитални и чревни заболявания
- Злокачествени заболявания; туберкулоза
- Хранителни отравяния; чревни паразитози
- Спонтанни аборти; Алцхаймер



а аз ги пия сутрин като стана

kalpazanka
12-28-2009, 06:11
Здравей, авторке! Имам опит с конкурента- Герикапс, който пия по време или непосредствено след хранене.
Няма значение по кое време от денонощието се пият.
Най-новата тема по този въпрос е от 26.12 в Здравни :-)