PDA

View Full Version : This is my story :)



GaBsSiNkAa
12-27-2009, 21:23
Здравейте ..аз съм момиче на 15г. близо 16 .. хлътнала съм по едно момче .. голям красавец и по държанието му в скайп .. мисля че има и хубав характер ... запозна ни една обща приятелка ( и за двамата най-добра) ... както си седяхме в тях и той се обади й каза че иска да я види ... дойде до тях запознахме се .. постоя 30 - 40 мин .. като през цялото време му засичах погледа ... после ми се усмихна каза ми ча0 и си замина ... развълнувана приятелката ми след като заключи ми сподели , че не е спрял да ме гледа .. и че май ме харесвал .. на следващия ден му писах в импулс да си даде скайпа ... и от тогава вече горе-долу месец си пишем не много редовно но през 2 - 3 дена ... постоянно ми праща целувки , наричаме слънце , секси и такива неща ... н0о аз кат му кажа нещ0 и ме пита ти зарибяваш ли ме .... това малко ме обърква ... един ден ми намеква нещ0 .. друг се държи студено ... ето днес дори ми каза , че ме обичал ... приятелката ни го питала дали ме харесва и той казал че май да , ама не е много сигурен щ0т0 не ме познавал ... искам да се получи нещ0 , за това една вечер като щях да спа в приятелката го поканихме на гости и той каза ще дойда ... но0 не дойде .. после след близо 10 дена имах РД и го поканих да дойде ... той каза ще се опитам да дойда ... но отново не дойде ... омръзна ми да го карам да идва някъде ... искам да излезем , но той и двата пъти , в които съм го молила се обади в последната секунда , че не може , че е станало нещ0 ... незнам как да му кажа , че искам да се видим ... не можах да го преценя за този половин час, в който сме се виждали и ми се иска да разбера повече за него ... не ей така по скайп а на живо , защ0т0 чувството е различно ... знаете за какво ви говоря ...като цяло според мен ме харесва , но не е много сигурен в чувствата си и си мисли че го харесвам... ( както и си е ) ... Просто ми се искаше да си споделя историйката си ... :) Приятно посрещане на Новата Година на всички :)

Zarity
12-27-2009, 21:28
Казал ти е,че те обича :-o По скайп?Познавате се от месец?По скайп?!
Явно просто се лигави,не очаквай нищо сериозно...

пп:малоумна история,не личи че сте над 14...

PurpleDream
12-27-2009, 21:43
Казал ти е,че те обича :-o По скайп?Познавате се от месец?По скайп?!
Явно просто се лигави,не очаквай нищо сериозно...

пп:малоумна история,не личи че сте над 14...
наапълнооо съм съгласна ;-)

Assshley
12-27-2009, 21:49
Всичкото е една ГОЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯМА детска история .. скайп - майпп,сексита,слънца,обича ки по скайп .. хем те ОБИЧА хем МАЙЙЙЙ ТЕ ХАРЕСВА .. хахахаха :lol: :lol: :lol: Ще ме пукнете с вашите "любовни" истории .. Незнам той на колко е ама и той е детенце колкото тебе .

yozii
12-27-2009, 22:47
.. нали не му вярваш че те обича :shock: ?? .. той явно наистина просто се лигави с теб .. ии според мен недей много много да се увърташ около него .. може просто да му е приятно да го харесват и затуй те кара да бягаш след него .. не забравяй - който бяга него гонят ..

smileyyy
12-27-2009, 23:33
Това момче трябва да знаеш,че изобщо не е сериозно и само се лигави с тебе.Ако си го интересувала нямаше да ти отказва на поканите да излезете и нямаше да си търси оправдания всеки път.По-добре не си губи времето с глупости.Накрая ти ще страдаш :?

ivcheto0o
12-28-2009, 03:27
това "ти да не ме слваля6 " може да е просто маитап.И наистина вярва6 ли 4е те оби4а ?!?! :-o Покани го някъде примерно на кафе така може и да приеме,но според мен 6том толкова отказва да доите едва ли има интерес .

Luciernaga
12-28-2009, 03:55
Показала си му, че го харесваш веднъж-два пъти, поканила си го да излезете веднъж-два пъти... Той, ако не е бавноразвиващ се, ще се е усетил досега. Щом не е направил нищо, значи не е заинтересован. Толкова си ентусиазирана да се получи, че си готова да се унижаваш(не е точната дума), тичайки му след гъза. Логично е, когато момчето те харесва, то да настоява да излезете, да се видите, а не ти да го вадиш от тях насила. :-o

Това "зарибяваш ли ме" е, за да провери дали си налапала въдицата наистина, или не.
И как можеш да се впечатляваш от такива малоумни обръщения?

Изобщо, цялата история е много глупава, нямам си и на идея защо толкова много писах. Спри да вярваш на чужди обещания и да оправяш личния си живот в импулс, ами излез и се занимавай с някое момче на живо. И си намери нова приятелка.

besgreshnyy1
12-28-2009, 07:13
Мисля, че той не изпитва никакви чувства към теб.. Да, може да изглежда невероятен по скайпа, ама едва ли искаш да имаш връзка по скайп?!.. Според мен, той просто си играе с теб,по скайпа е много отворен, а на живо нищо. Продължи напред, сигурна съм, че ще намериш някой много по-добър от него. :)

niquetamere
12-28-2009, 07:46
Мн0гО кОфти се е п0лучилО! оО 00 оо0 направ0 не знам какв0 да направиш.М0же да иска да те б0цне сам0, не м0жем да бъдем сигурни. о0Оо0оО.......

soul1199
12-28-2009, 07:49
Това момче трябва да знаеш,че изобщо не е сериозно и само се лигави с тебе.Ако си го интересувала нямаше да ти отказва на поканите да излезете и нямаше да си търси оправдания всеки път.По-добре не си губи времето с глупости.Накрая ти ще страдаш :?тоЧно :)

fenastz
12-28-2009, 07:49
Здравейте ..аз съм момиче на 15г. близо 16 .. хлътнала съм по едно момче .. голям красавец и по държанието му в скайп .. мисля че има и хубав характер ... запозна ни една обща приятелка ( и за двамата най-добра) ... както си седяхме в тях и той се обади й каза че иска да я види ... дойде до тях запознахме се .. постоя 30 - 40 мин .. като през цялото време му засичах погледа ... после ми се усмихна каза ми ча0 и си замина ... развълнувана приятелката ми след като заключи ми сподели , че не е спрял да ме гледа .. и че май ме харесвал .. на следващия ден му писах в импулс да си даде скайпа ... и от тогава вече горе-долу месец си пишем не много редовно но през 2 - 3 дена ... постоянно ми праща целувки , наричаме слънце , секси и такива неща ... н0о аз кат му кажа нещ0 и ме пита ти зарибяваш ли ме .... това малко ме обърква ... един ден ми намеква нещ0 .. друг се държи студено ... ето днес дори ми каза , че ме обичал ... приятелката ни го питала дали ме харесва и той казал че май да , ама не е много сигурен щ0т0 не ме познавал ... искам да се получи нещ0 , за това една вечер като щях да спа в приятелката го поканихме на гости и той каза ще дойда ... но0 не дойде .. после след близо 10 дена имах РД и го поканих да дойде ... той каза ще се опитам да дойда ... но отново не дойде ... омръзна ми да го карам да идва някъде ... искам да излезем , но той и двата пъти , в които съм го молила се обади в последната секунда , че не може , че е станало нещ0 ... незнам как да му кажа , че искам да се видим ... не можах да го преценя за този половин час, в който сме се виждали и ми се иска да разбера повече за него ... не ей така по скайп а на живо , защ0т0 чувството е различно ... знаете за какво ви говоря ...като цяло според мен ме харесва , но не е много сигурен в чувствата си и си мисли че го харесвам... ( както и си е ) ... Просто ми се искаше да си споделя историйката си ... :) Приятно посрещане на Новата Година на всички :)


Там спрях да чета.

Priceless
12-28-2009, 08:44
Ти сериозно ли?

f17n3s
12-28-2009, 09:33
харесва те ... той ти вика ти сега зарибяваш ли ме ? ми ест, че те харесва и иска да бъде сиг в това дали и ти го харесваш .. просто чака отговор нещо от сорта на да или пък може би ...... не идва защото го е срам / тъпо е, но е така / а щом го е срам значи има нещо към теб .... ако на мен не ми пука за даден човек не бих се срамувал от него ... харесва те и му покажи, че и ти го харесваш, и той може би ще се осмели да се видите, ако пък не просто го остава, но според мен трябва да пробваш да видиш кво ще излезне, пък ако нещо не излезне пий 1 студена вода и го забрави, докато не си хлътнала още по-яко

Assshley
12-28-2009, 09:36
харесва те ... той ти вика ти сега зарибяваш ли ме ? ми ест, че те харесва и иска да бъде сиг в това дали и ти го харесваш .. просто чака отговор нещо от сорта на да или пък може би ...... не идва защото го е срам / тъпо е, но е така / а щом го е срам значи има нещо към теб .... ако на мен не ми пука за даден човек не бих се срамувал от него ... харесва те и му покажи, че и ти го харесваш, и той може би ще се осмели да се видите, ако пък не просто го остава, но според мен трябва да пробваш да видиш кво ще излезне, пък ако нещо не излезне пий 1 студена вода и го забрави, докато не си хлътнала още по-яко
Абееее яяяяяяя стига глупости !! :o Харесвал я .. изобщо не я харесва просто е поредното момченце с его до небесата .. обича да бъде обичан.Недей да си тровиш нервите с него .. само ще си изгубиш времето.

0nem0retIme
12-28-2009, 09:39
Само те разиграва.Не го търси известно време и виж дали сам ще те потърси.Той,ако наистина те харесва,сам ще изяви желание да се видите и да се опознаете.Спри да му се молиш.

givemereasontolive
12-28-2009, 09:43
Нищо сериозно.Майтапи. :wink:

sladyr4etoo
12-28-2009, 10:17
както някой беше казал-който бяга него гонят..

NeverTheSame
12-28-2009, 11:34
Пиши му мн плюсчета в импулса и може и да се земете :?

balu4ka
12-28-2009, 11:45
О боже,само като прочетох ,скайп и ми стана ясно,той е лигльо ,а ти си тъпа да гониш някой който само ти казва ,слънце ,бла бла и те обича при полужение ,че се познавате едва от 1 месец,оо божее!!!!!!!!!

Zarity
12-28-2009, 13:00
Пиши му мн плюсчета в импулса и може и да се земете :?
Ами че това си е знак за вечна любов и привързаност :shock:
:D

ImmortalForever
12-28-2009, 15:28
Детска радост. :)

cookie_master
12-28-2009, 18:18
Здравейте ..аз съм момиче на 15г. близо 16 .. хлътнала съм по едно момче .. голям красавец и по държанието му в скайп .. мисля че има и хубав характер ... запозна ни една обща приятелка ( и за двамата най-добра) ... както си седяхме в тях и той се обади й каза че иска да я види ... дойде до тях запознахме се .. постоя 30 - 40 мин .. като през цялото време му засичах погледа ... после ми се усмихна каза ми ча0 и си замина ... развълнувана приятелката ми след като заключи ми сподели , че не е спрял да ме гледа .. и че май ме харесвал .. на следващия ден му писах в импулс да си даде скайпа ... и от тогава вече горе-долу месец си пишем не много редовно но през 2 - 3 дена ... постоянно ми праща целувки , наричаме слънце , секси и такива неща ... н0о аз кат му кажа нещ0 и ме пита ти зарибяваш ли ме .... това малко ме обърква ... един ден ми намеква нещ0 .. друг се държи студено ... ето днес дори ми каза , че ме обичал ... приятелката ни го питала дали ме харесва и той казал че май да , ама не е много сигурен щ0т0 не ме познавал ... искам да се получи нещ0 , за това една вечер като щях да спа в приятелката го поканихме на гости и той каза ще дойда ... но0 не дойде .. после след близо 10 дена имах РД и го поканих да дойде ... той каза ще се опитам да дойда ... но отново не дойде ... омръзна ми да го карам да идва някъде ... искам да излезем , но той и двата пъти , в които съм го молила се обади в последната секунда , че не може , че е станало нещ0 ... незнам как да му кажа , че искам да се видим ... не можах да го преценя за този половин час, в който сме се виждали и ми се иска да разбера повече за него ... не ей така по скайп а на живо , защ0т0 чувството е различно ... знаете за какво ви говоря ...като цяло според мен ме харесва , но не е много сигурен в чувствата си и си мисли че го харесвам... ( както и си е ) ... Просто ми се искаше да си споделя историйката си ... :) Приятно посрещане на Новата Година на всички :)


Там спрях да чета.и аз

JoeBanana
12-28-2009, 18:22
баси манЯшката история !
почнах да се разливам по стола от умиление

DevilWish
12-28-2009, 18:47
JoeBanana = Кефиш :-D
Иначе гледай ,че момчето е хубавец с повърхностно самочувствие и си играе яко с теб.Кой знае колко още са сексита и слънца, които обича и май харесва :(

JoeBanana
12-28-2009, 18:49
JoeBanana = Кефиш :-D

да се зарибаваме в скайп ? ще ти кажа, че си секси и ще си имаме наша, малка, сладка история !

DevilWish
12-28-2009, 18:55
JoeBanana = Кефиш :-D

да се зарибаваме в скайп ? ще ти кажа, че си секси и ще си имаме наша, малка, сладка история !
Йеееееееееее :D Може :D :-) Ше си имаме и темичка :-) слънце :-) :razz: :oops:

maistorluk
12-28-2009, 19:11
лапешка история. тва ще да е. обича те и май те харесва. поне да беше прочела това което си написала след като си завършила "любовната" история. то си е ясно че тоя е пиклю дето е свикнал да върти на малката си п***а сички момичета които познава. и тебе ще те върти там докато не се усъзнаеш и не му теглиш майната. ако не го направиш ще съжеляваш повярвай ми. разкарай го колкото може по-бързо. ще си намериш някои който наистина ще те обича и няма да си за него поредната к***а която върти на п*****а си. ако след толкова коментари подобни на моя не го зарежеш и забравиш значи си безнадежден случай и никога няма да го осъзнаеш. айде забравай го и умната.

chocolatee
12-28-2009, 20:12
Обича те?!Дано не си му повярвала! :lol: Как може да обичаш някого, който дори НЕ познаваш!Не личи, че сте на по 15-16г.Историята е меко казано детска!К'ви са тия глупусти, к'во е т'ва нещо. 8-) Момчето яко си играе с теб, ама ти.. явно не го осъзнаваш.
Ужас.
Обичал я, пф.
:lol: :lol: :lol:

Scepticism
12-28-2009, 20:25
той си прави един ГОЛЯЯЯЯМ ташак с теб

ужаст