PDA

View Full Version : Как ???



sWeeX
12-27-2009, 23:44
Приятели сме си от шест години.Обичам я,значи много за мен.Опитах се да и го покажа провалих се-мисли ме за глупак.
Как да и го покажа.....

Lincheto
12-27-2009, 23:57
Стига с тея намеци. Просто й го кажи.

sWeeX
12-28-2009, 00:04
Там е проблема...казах го...

Lincheto
12-28-2009, 00:09
Тя те е отблъснала? Така ли да разбирам..

sWeeX
12-28-2009, 00:21
Не баш,но може да се каже :(

Sh
12-28-2009, 00:22
Разкажи по-подробно. От две изречения нищо не мога да разбера, пък и да кажа нещо по въпроса... :)

sWeeX
12-28-2009, 00:31
К'во да разказвам в 5 часа.... :D
Един ден реших да и пратя един СМС с покана да излеземе некъде..
Не отговори
На другия ден я питах к'во ше каже за СМС-а и тя каза Миии НЕ! :(
След около три дена след даскало в една студена вечер аз чаках наще-тя техните.Седим си пред входа и аз и казах,че я обичам,че е първото момиче в което съм се влюбил така силно и некой други откровения...тате дойде казах и лека нощ тя замълча.
На другия ден я поздравявам,тя ми се изхили и вика снощи така го каза,че за малко да повярвам :shock:
Ебахти тя си мисли,че се бъзикам :?
И това е главният въпрос как да я накарам да ми повярва.

П,С Егати аз немога да спя,мисля,концентрирам по цял ден и нощ мисля за нея изхабих си чувствата,а тя си мисли,че се бъзикам........

Lincheto
12-28-2009, 00:45
Е, някои момичета така реагират. Не го взимай навътре.
Обясни й, че си сериозен..кво друго ти остава...

Sh
12-28-2009, 00:47
Уплашил си я, защото си бил прекалено откровен.)

Излезте и поговорете. Намекни(!) й, че изпитваш нещо към нея и й следи реакциите. Но не бързай да й казваш колко я обичаш и т.н.)


//не съм особено адекватна в момента, съжалявам

sWeeX
12-28-2009, 00:55
Уплашил си я, защото си бил прекалено откровен.)

Излезте и поговорете. Намекни(!) й, че изпитваш нещо към нея и й следи реакциите. Но не бързай да й казваш колко я обичаш и т.н.)


//не съм особено адекватна в момента, съжалявам
Нейска да излеземе нали съм го написал.А и като я поканя пак веднага ще и щтракне в тиквата пилешка че пак ще стане нещо подобно...


Нали и аз съм така поредната безсънна нощ..

Sh
12-28-2009, 00:58
Е, аз доколкото разбрах сте приятели. Покани я да карате кънки/на кафе(чай)/сладкарница/етц и поговорете, ако наистина сте приятели не виждам причина да отказва... ;/

iLovePussyJuice
12-28-2009, 01:00
Нали уж сте приятели. :-o
Струва ми се, че сте малки, не знам що така...
На колко сте :Р

sWeeX
12-28-2009, 01:05
Там е проблема разбираш ли?..
Вече не мисли,че сме такива приятели.Приятелството вече не е същото.Няма ги тия разговорис часове вицовете кафетата...Като я поканя,тя ще знае какво имам за цел..Схвана ли.Щом тя първият път като я поканих отказа какво ли ще е сега.
И май вече разбирам,че нищо няма да излезе сиреч почвам да губя всякакви надежди :-#
И ще се продължи същото...Когато мине покрай мене направо ми спира помпата,когато ме докосне,подаде ми химикалка или нещо друго.Когато се погледнем в очите направо умалявам.
И да знам,че няма да стане нищо.....Разбиващо е майна :cry:

П.С 14годишни

Sh
12-28-2009, 01:08
Само не губи надежда!
вярвай.

добре, де, оттогава въобще ли не сте се виждали?
когато се видите я помоли да поговорите сериозно, не вярвам да е чак такъв инат и да откаже отново... ;/
тя изпитва ли нещо към теб? т.е. подозираш ли, поне?

iLovePussyJuice
12-28-2009, 01:09
Ами обясни й, че просто искате да поговорите и й кажи да престане да се държи като лапе, ами като възрастен човек. (не, че е такъв, но ти й го кажи :D)

Попитай я дали приятелството ви означава нещо или само за теб е така.

Намери начин да говорите... :)

Тя се държи като бебе...

sWeeX
12-28-2009, 01:10
Не са взаймни чувствата,а и на сила хубост нестава такаче нека да се примиря с нещата така ще е по-добре за мен..

iLovePussyJuice
12-28-2009, 01:11
Не са взаймни чувствата,а и на сила хубост нестава такаче нека да се примиря с нещата така ще е по-добре за мен..Осъзнат проблем- наполовина решен проблем. :)
Все пак поговорете и изяснете нещата, де. :)

sWeeX
12-28-2009, 01:52
Какво толкоз има да се изясниме аз съм лудо блюбен в нея,тя пък от своя страна все едно,че ми прай гадно

И 2-та не сме имали сериозни връзки,а тя е толкова красива :(
Ехх вече ми причернева и ше зема да си допиша програмата :D
Айде лека нощ от мен

12-28-2009, 08:38
както казваш за 6 години я познаваш там ама тя явно не те познава 8)

sWeeX
12-28-2009, 12:50
Всмисъл ???

Lucksy
12-28-2009, 12:58
Щом не взема думите ти навътре.. какво ти остава, освен да се примириш? Като не иска да разбира.. Поне иска ли да сте приятели??

sWeeX
12-28-2009, 13:04
Вече няма приятелство.Щом ме мисли за идиот и мисли всяко мое предложение за бъзик.
Не според мен вече няма приятелство :?

Но в крайна сметка аз съм си виновен и требва да се примиря :(

Sad but true

givemereasontolive
12-28-2009, 13:35
Само не губи надежда!
вярвай.

добре, де, оттогава въобще ли не сте се виждали?
когато се видите я помоли да поговорите сериозно, не вярвам да е чак такъв инат и да откаже отново... ;/
тя изпитва ли нещо към теб? т.е. подозираш ли, поне?


???

Отбягва ли те в училище ? Ако е така,ако толкова много искаш да и докажеш чувствата си просто трябва да поговорите иска или неиска трябва да те изслуша.Ако я викаш и не ти отговаря като върви с приятелки или нещо такова дръпни я за ръката [както по филмите ] :lol: и и кажи всичко , а ако някой път на късмет се примири излезте и действай! :wink:

sWeeX
12-28-2009, 14:00
След тая поредица от гафове започва да ме отбягва.Ето един пример:
Сама е на чина.Аз я питам "Иска ли компания" и тя отказва.
Когато седна до нея на скамйката в салона по физиеско тя веднага става.
Кофти тръпка майна :o

newii
12-28-2009, 17:37
В днешно време и на мен някое момче така да ми истърси че ме обича и аз ще му се изсмея ... почни от начало ... като е сама на чина седни и й кажи "моля те искам да говоря с теб за станалото " и обесни какво чувстваш но по-полека ,, кажи и че я имаш за нещо повече от пиятелка и , че супер много си я харесваш ако пак те отблъсне.... изчакаи времето ще си каже думата !

sladur4etyYy
12-28-2009, 17:46
аахахаха, абе вие нормални сте? кво да я търси, кво да я гони, кво да сяда при нея, кво да й обяснява ''сериозно и подробно'', тя да не е малоумна?! много ясно, че е разбрала какво й казва момчето онзи път, просто явно грам не я ебе за него.
авторе, спри да я търсиш и спри да си просиш вниманието й! колкото повече го правиш, толкова повече ще бяга. прави се, че вече не се интересуваш от нея. като й залипсва вниманието ти, може и сама да дойде. но като цяло не се надявай нещо между вас да се получи.

sWeeX
01-08-2010, 18:39
Реших да не правя втора тема...
На друга моя "добра" и нейна също мриятелка казах,че ще и се обадя да се разясним.......
По време на час ми пойска телефона дадох и го,ръчка там нещо изпраща и ми го върна.Тая вечер да и се обада...телефона и го нема в указателя..
:? Немам повече думи!К'во да правя?

П.С.Немога,просто немога да и се разсърдя1Нещо ме спира :(
Колко и педалско да звучи.....много е обидно и унижаващо..

П.С.2 На сутринта и звъннах да я питам нещо...номера и беше там.Изтрила го е...много е кофти :?

fenastz
01-08-2010, 18:55
Намери нова ииии пронто :)

cherinka
01-08-2010, 19:19
Разсей се!
Купони,забавления,лесно е да я избиеш от главата си.
То не става така. Принзаваш й,тя те отблъсква с думите "аа,ама ти се бъзикаш".
Няма смисъл да те съветвам "Бори се за любовта си". Излишно е. Тя не е никоя. Като нея - много. Важното е да запазиш себеуважението си. Не отритвай принципите си,заради путка.
Малко ли е това, че ти се е изсмяла? На твое място бих я разстреляла...

sWeeX
01-08-2010, 19:36
Намери нова ииии пронто :)Песента междудругото е къртачка отсекъде :D

peshost
01-09-2010, 11:22
Отиваш при нея й и казваш:
Бях сериозен, а ти се избъзика с мен. Казвай имаш ли някакви чувства към мен или не.
Това е долу горе да го кажеш не абсолютно същото, но давай напряко и рязко и бъди сериозен.