PDA

View Full Version : интересна темичка



st3f1too
12-28-2009, 08:17
Здравейте може и да има такава тема ама няма нищо :) Така кажете как се казвате и кажете как вие бихте искали да се казвате :D звучи малко тъпо и странно с 2думи как искате да се казвате :)

dimi93
12-28-2009, 08:29
Казвам се Димитър (викат ми Дими) и бих искал да се казвам хах не знам как но си спомням, че като малък се карах на майка защо ме е крастила тъка... спомням си, че адски много исках да се казвам Николай хахаха

ivcheto0o
12-28-2009, 08:36
Аз се казвам Ивелина ,викат ми Иве,Ив4е....Харесвам си името.Инъ4е лубимото ми женско име е Каролина :)

CrAzYanDlaZy
12-28-2009, 08:52
казвам се Мария и всеки ми вика, както си иска. :grin: :grin:
Преди Мими, Миме ... но тва явно им омръзна :lol: сега най- често ми викат мимс, може и мимзи, мимси, мимзик имаше също хД, някои ми викат и слънце, щото съм била мн усмихната :D също съм чувала и блу да ми викат, щото мн обичам синьото и всичко свързано с водата
:) ааа еми понякога ми се струва, че има по- хубави имена от моето, ама не бих си го сменила :p аа иначе ми харесавт Калина и Карина, а мъжки мн ми харесва Александър, също Мартин и Димитър :grin:

VeRoNa
12-28-2009, 09:00
Аз се казвам Верона..и ми викат Веронке,Веро, Рони...на кой както му дойде.Бих искала да се казвам Габриела.

cherrygloss
12-28-2009, 09:02
Казвам се Пресияна и ми викат Преси.. харесвам си го :) И на мен ми харесва Габриела , но не бих си го сменила.

Abigoria
12-28-2009, 09:31
Ралица се казвам, викат ми Рали, Рал, Лили... Преди исках да се казвам Лидия :) Любимите ми женски имена са кратките- Нора, Лора, Нона, Ния, Стела, Вера, Вяра; Дария и Дарина мн ги харесвам, Емилия, Елица, Калина, Марина... Но Вера и Юлия са ми най- любимите :)

PetqLazarova
12-28-2009, 10:21
Аз се казвам Петя,като малка не си хар името ма са го обожавам .. ! Викат ми Пепчо...Пешо :D ... Пепе .. Пипи ... и така иначе мн хар името Александра!! :-)

shandio
12-28-2009, 10:28
Здравейте може и да има такава тема ама няма нищо :) Така кажете как се казвате и кажете как вие бихте искали да се казвате :D звучи малко тъпо и странно с 2думи как искате да се казвате :)


ооо приАтелко моя 8-)

st3f1too
12-28-2009, 10:38
Здравейте може и да има такава тема ама няма нищо :) Така кажете как се казвате и кажете как вие бихте искали да се казвате :D звучи малко тъпо и странно с 2думи как искате да се казвате :)


ооо приАтелко моя 8-)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :razz:

dimi93
12-28-2009, 11:11
казвам се Мария и всеки ми вика, както си иска. :grin: :grin:
Преди Мими, Миме ... но тва явно им омръзна :lol: сега най- често ми викат мимс, може и мимзи, мимси, мимзик имаше също хД, някои ми викат и слънце, щото съм била мн усмихната :D също съм чувала и блу да ми викат, щото мн обичам синьото и всичко свързано с водата
:) ааа еми понякога ми се струва, че има по- хубави имена от моето, ама не бих си го сменила :p аа иначе ми харесавт Калина и Карина, а мъжки мн ми харесва Александър, също Мартин и Димитър :grin:

Btw Мимзик съм ти викал и ти викам само аз ; :-) :-) :-) =P~

elito0o0o0
12-28-2009, 12:26
Елица се казвам. Викат ми Ели,Елчо,Елке(мразя да ми викат така),Еличке, пък вуйчо ми ми вика Ленче :lol: :lol: Иначе ми харесват имената - Никол,Изабела,Александра,Ц етелина,...btw Мразя да ми казват и Елица или Елице. ;) Не бих си сменила името.

st3f1too
12-28-2009, 12:39
Аз се казвам Стефани викат ми Стефи,Стеф,чичо ми ми вика Фани :lol: харесвам си името не бих си го сменила :) иначе харесвам имената-Николета,Пламена и Грета :)

Auby
12-28-2009, 14:05
Ами аз си харесвам името (Камелия) :) Попринцип на галено ми викат Ками и когато отидох в чужбина отначало ми беше странно да се обръщат към мен на цяло име ама сега взе да ми харесва дори повече от галеното :D

ByK
12-28-2009, 14:45
Хени 8-)

м не знам може би Кристина 8-)

edelweiss96
12-28-2009, 17:34
Елица се казвам. Викат ми Ели,Елчо,Елке(мразя да ми викат така),Еличке, пък вуйчо ми ми вика Ленче :lol: :lol: Иначе ми харесват имената - Никол,Изабела,Александра,Ц етелина,...btw Мразя да ми казват и Елица или Елице. ;) Не бих си сменила името.

Ооо адашке. :D

DevilWish
12-29-2009, 18:57
Kaзвам се Елена и искам така да се казвам ;) Що за тъпотия ;)

st3f1too
12-29-2009, 19:12
Kaзвам се Елена и искам така да се казвам ;) Що за тъпотия ;)

Ами..незнам просто ми хрумна :D

Neftochimic
12-29-2009, 19:47
Хени 8-)

м не знам може би Кристина 8-)

ааа мега сад... 8-)
Мартин се казвам и си ми харесва името ми, а иначе две женски имена много ме кефят - Елинор и Евелин 8)

SuNsHiNe6
12-29-2009, 19:58
Аз се казвам Цветелина и на галено ми викат Цвети.Мен ми харесват имената:Мария,Габриела,Анг лина и др.

Kajo
12-29-2009, 20:00
казвам се Георги
Искам да се казвам Къци :lol: :smt003

sladyr4eto95
12-30-2009, 11:23
ами казвам се никол и не бих си сменила името шот си ме кефи :)

ManiaSpiritY
12-30-2009, 14:32
Казвам се Калина ,на галено Кали.

За женски имена ми допадат Наталия , КаРина ,Десислава.

Любимите ми мъжки са : Николай, Александър /АлекЗандър , Владимир и френското Пиер <3

m1nich3t0
12-30-2009, 15:55
Казвам се Калина ,на галено Кали.
Адашката :-P

Boomie
12-30-2009, 16:57
Казвам се Юлияна .. викат ми Юли, Юлс, Джу xD .. никога не съм харесвала името си .. като малка исках да се казвам Анджелина .. мания по Анджелина Джоли :D какво да се прави :-| после исках да се казвам Доника .. незнайно защо мн се кефих на едно момиче, което се казваше така 8-) сега искам да се казвам просто Юли .. или Рори, защото почти всички ми викат така :D но ми викат и Скитс .. не знам :-s звучи ми странно да се казвам Скитс :smt001 :P

ManiaSpiritY
12-30-2009, 21:11
Казвам се Калина ,на галено Кали.
Адашката :-P

Еее ,наистина ли ,бе ? 8) А аз мислех ,че името ми се среща едно на милион. :grin:

kalinadelinda
12-31-2009, 08:08
Казвам се Калина ,на галено Кали.
Адашката :-P

Еее ,наистина ли ,бе ? 8) А аз мислех ,че името ми се среща едно на милион. :grin:

нека и аз да се присъединя :-P .
като малка не си харесвах името , но сега не мисля толкова над него 8-) и по някакъв начин започна и да ми харесва , може да се каже ..... , евентуално .... :D абеее харесвам го а и ми казват по толкова различни начини :-D кали , калинче , калинке , калката , мъди , снежа , варадин , конту и както се сещате някои са плод на лигня 8-) но общо взето се обръщам на всичко :P