PDA

View Full Version : Коледа или Нова година????



dimi93
12-28-2009, 09:37
Здравейте! Кой празник харесвате повече? Коледа или нова година? Кога копувате подаръци за любимите хора? На коледа или на нова година? И елхата за Коледа или за Нова година е? Когато бях малък (в детската) идваше Дядо Мраз и елхата се правеше за Нова година... хД (сега съм на 16,). Никой не е празнувал Коледа по времето на Социализма - била е забранена. Тогава хората са окрасявали елхите си за Нова година, на Нова година е идвал Дядо Мраз и е раздавал подаръците. А сега покрай Коледа, изобщо не се споменава за Нова година хД.

kalpazanka
12-28-2009, 09:41
Здравейте! Кой празник харесвате повече? Коледа или нова година? Като че ли Коледа повече ми лежи на сърцето
Кога копувате подаръци за любимия човек? Уточнение- за любимите хора. Зависи кога съм готова с идеите- случвало се е да пазарувам и от края на октомври. Има, обаче, един ограничаващ фактор- финикийските знаци.
На коледа или на нова година? Разменяме си подаръците на Коледа.
И елхата за Коледа или за Нова година е? За Коледа /всъщност я украсяваме доста преди празниците/.

Last but not least- поздрави за избора на раздел, в който да пуснеш темата! 8-)

mrtn
12-28-2009, 10:39
Коледа разбира се, поне за мене.
Еми началото на декември вече съм ги купил, но тая година посъкратих малко.. 8-)
На Коледа, а на приятелите ми на 24 или 26
По принцип още преди празниците я украсяват елахата в къщи..
И наистина раздела ти е грешен.. :)

hamilcar
12-29-2009, 00:31
Грешен раздел.
точка 1.