PDA

View Full Version : За тези, които се колебаят



ToniStoraro
12-28-2009, 08:55
колко често отваряме теми, отговорите на чиито въпроси са винаги просто опитай? Аз лично много често - почти всяка трета. Затова ще напиша нещо, което може да послужи като отговор на всички, които се колебаят какво да правят (да признаят ли чувствата си към някого или не).
Преди и аз бях така - чудех се какво да правя. Имаше едно момиче, което много харесвах, но не можех да намеря думите, с които да й го кажа. Познато, нали? И така, времето си минаваше, аз започвах да я харесвам все повече и повече, но нещо все ме спираше да й го призная. Един ден просто реших - ще й кажа, пък каквото ще да става. Хванах телефона и набързо написах смс (набързо, за да не се откажа, докато пиша), с текст нещо от сорта на - знаеш ли, не искам да си разваляме приятелските взаимоотношения, но не мога да спра да мисля за теб, искаш ли да бъдем нещо повече от приятели? Ако искаш ми звънни.
И го изпратих. И какво мислите, че се получи? Стана ми по - добре, макар че преди това си мислех, че едва ли не няма да мога да си намеря място ако го направя. На всичкото отгоре, тя ми звънна. Но дори и да не беше, нямаше да мисля, че съм сбъркал като съм й признал какво чувствам към нея.
Затова ще ви дам един съвет, дали за да не задавате повече въпроси от типа какво да правя сега или за нещо друго, но съветът е такъв - любовта не се мисли, а се чувства. Ако наистина обичаш някой, то трябва да се бориш за този човек, а не да се чудиш дали. И, за да получиш някой, не трябва да чакаш той да ти дойде на готово.
Весели празници!

f17n3s
12-28-2009, 08:59
страотнооооо ... мн си прав, брао :grin: :grin:

ivcheto0o
12-28-2009, 09:13
и мисля 4е по-добре да рискувам и да видя кво би станало отколкото да стоя и да се 4удя :)

kotence_91
12-28-2009, 09:19
Много мъдро :) И аз давам такива съвети, ама не ги ползвам за мене си :-o

f17n3s
12-28-2009, 09:23
Много мъдро :) И аз давам такива съвети, ама не ги ползвам за мене си :-o

ми на думи лесно, ама иначе е по-трудничко ... ама пък си викай майната му, да става квото ще ...

terii
12-28-2009, 09:26
Много мъдро :) И аз давам такива съвети, ама не ги ползвам за мене си :-o

vagarious
12-28-2009, 09:27
Съгласна съм с темата ти, но понякога се случва така, че обекта на нашите чувства ни отблъсква и какво правим после!?Аз лично, за някой случай съжалявам, че така съм направила, но като цяло не.При мен надеждата умира последна.Та както и да е, исках да кажа, че не винаги ни огрява слънцето, когато си признаем. :) Но пък съм "за" признаването на чувствата. :)

w0sh
12-28-2009, 09:32
каква неземна мъдрост струи от теб.

Ти си фонтан на гениалността, извор на интелекта, гейзер на идеи.

Нещо по-очевидно нямаш ли ?

0nem0retIme
12-28-2009, 09:43
Дано го прочетат повечето объркани хора в този сайт.

fenastz
12-28-2009, 09:47
Гъза ми сърби.

loveUpeps4o
12-28-2009, 10:03
Колега, ами ако ти беше отговорила, че не те харесва, след т'ва с к'ви очи би я погледнал в училището примерно ? :(

TheOnee
12-28-2009, 10:08
Благодаря.
Помогна ми.

пп:Ами ако му няям номера :lol:

sladyr4etoo
12-28-2009, 10:10
Бори се до последно! :razz:

vagarious
12-28-2009, 10:28
Колега, ами ако ти беше отговорила, че не те харесва, след т'ва с к'ви очи би я погледнал в училището примерно ? :(

Точно за това говорех и аз, само, че малко по-обемно го обесних. 8-)

FromAutumToAshes
12-28-2009, 10:30
Евала... Много добре казано :)

loveUpeps4o
12-28-2009, 10:34
Колега, ами ако ти беше отговорила, че не те харесва, след т'ва с к'ви очи би я погледнал в училището примерно ? :(

Точно за това говорех и аз, само, че малко по-обемно го обесних. 8-)
Да, извинявай не съм го прочел правилно xD.
П.С Весело изкарване на Ню Иър на всички. : )

sunny22
12-28-2009, 11:44
Сутринта станах в 6 и му написах един СМС ,но знам,че ще го прочете най-рано утре пък ще видим... :oops:

awerw
12-28-2009, 11:47
Ан тей :D 4овека казва правилно кажете н6 не губите :)

taffy
12-28-2009, 12:53
И аз така казвам на всички, просто ако не опиташ, няма да знаеш какво е могло да бъде. Иначе, мълчиш си, не се бориш и оставаш в сянка. :)
Аз пък колко се мразя за тва, ама хич не съм по действието.. Както каза, чакам на готово. И немога да направя нищо по въпроса. Незнам какво...
Е не, знам.. Като се опитвам да гледам реално и обективно просто знам, че не съществува логика, според която той би могъл да има някакъв интерес. Но го чакам. Не правя нищо и чакам да дойде.. 8-) Бати малоумната наивност.. 'ма см ткава да го е'а..
Иначе в тези случаи просто няма какво друго да се направи... Или действаш, или си аут.

didka1
12-28-2009, 18:10
така е .. брав0 .. ('=;')

peshost
12-28-2009, 21:45
Еми то има вече хиляди теми като тая, ама питащи все ще се намират. То и аз имам преживявания такива, преодолява се, в един момент разбираш, че няма нищо кой знае какво. Все пак браво, темата си е полезна, редом с почти всичките малоумни.

solvex
12-28-2009, 21:54
Много мъдро :) И аз давам такива съвети, ама не ги ползвам за мене си :-o
аз съм същата
и знам че трябва да рискувам но не мога просто страх ли нз какво е

ThePowerOfLove
12-28-2009, 22:30
Да видим дали някой ще се повлияе от тази тема :)

pastata
12-28-2009, 23:06
Да видим дали някой ще се повлияе от тази тема :)

еми аз се повлиях ... току що си изпях сичко квото ми е на душата :grin: :grin: :grin: :grin: .... ся кво ш стане нз ....... ама не ми и пика особено, важното е, че пробвах пък из даскало ш гледам на др страна, ама има и шанс нещо да се получи ш видим утре къв ще е отговорът 8) 8) 8)

Tempest
12-29-2009, 00:05
аз ся да й пратя.. едва ли е удобно.. а иначе така или иначе съм решен да я целуна като се видим... щото тя ся е на село... иии ше се видим къде 31-1-2... как да е, решен съм вече наистина! Иначе надъхващи думи, ама наш'те баби и дядовци само с смси са си признавали чувствата... най си е хубаво лице в лице.. ениуей 8-)

stupid0boy
12-29-2009, 00:11
Тъкмо се изсрах... :-o

sladur4etyYy
12-29-2009, 00:33
:lol:

вместо тия ''откровения'' с хора, които са малко наясно, че съществувате, що, като си харесате някого, не започнете флирт с него- закачки, ала- бала, намеци, погледи, усмивки- това нещо говори ли ви? не са само 2 вариантите- да мълчите като пукали и да чакате или да изтърсите всичко на нищо неподозиращият човечец- има и трети и той е най- ефективен. :wink:

nymphadora
12-29-2009, 06:46
Много мъдро :) И аз давам такива съвети, ама не ги ползвам за мене си :-o

мхм..гордостта много пречи[/b]

JoeBanana
12-29-2009, 07:18
това беше УМОПОМРАЧИТЕЛНО !
абе, едно 5 години ще размишлявам над тези слова