PDA

View Full Version : Влюбена в моя BFF



givemereasontolive
12-28-2009, 09:04
Влюбена съм в най-добрия си приятел :-k Преди известно време също бях влюбена и му казах . Той се отдалечи от мен , ниоскаше да говори с мен . От там нататък винаги когато някой в училище се изсмее че сме гаджета [защото ние сме НЕРАЗДЕЛНИ] аз му казвам в лицето , че не го харесвам.Незнам какво да правя , чувствата са талкова силни и понякога си казвам , че ще го забравя,а след малко искам да му кажа.Незнам какво да правя имам чувствато , че сърцето ми умира , защото се измъчвам . Помогнете ми ! :smt115

Най-добрата ми приятелка е влюбена в него , а той я отряза.Тя постоянно ме пита дали го харесвам , а аз постояно я лъжа,защото той прекарва повече време с мен и така тя ще се чувства гадно.

Priceless
12-28-2009, 09:07
Хаах аз сега ходя с момчето, което ми се водеше най-добър приятел около 1-2 години 8-)
Ама .. нормално е да се е отдръпнал. Може да се е стреснал нещо, знам ли 8-)

givemereasontolive
12-28-2009, 09:09
Да,отдръпна се , но сега отново сме заедно като приятели . Много го харесва незнам как да постъпя

ivcheto0o
12-28-2009, 09:11
нормално да се е отдръпнал,може би се изпла6ил 4е 6те развалите приятелството си.По-добре пак му намекни,ня вярвам 4е можете да бъдете приятели след като има6 4уства кум него. :)

ToniStoraro
12-28-2009, 09:11
ако и той те харесва - ходете.

givemereasontolive
12-28-2009, 09:12
Незнам какво да правя .. помогнете ми ;( [/b]

kotence_91
12-28-2009, 09:12
Ем кажи му го пак ... този път може пък и да потръгне :-o

givemereasontolive
12-28-2009, 09:13
Незнам дали ме харесва . А как да му кажа , да му намекна че въпреки чувствата ми можем да сме приятели :(

izlishna
12-28-2009, 09:15
Направи му намек, ако той пак по някакъв начин те одреже или се отдръпне .. нямаш шанс с него и ще се наложи да останете приятели..

givemereasontolive
12-28-2009, 09:20
Благодаря.Но приятелката ми , тя ще разбере че го харесвам ... може да ми се разсърди :-o

givemereasontolive
12-28-2009, 09:22
:(

kotence_91
12-28-2009, 09:28
Ако ти е толкова голяма приятелка, би те разбрала ... Може да ти се посърди 1-2 дена, ама после ще те разбере :-D

givemereasontolive
12-28-2009, 09:32
Ух , мерси , златни сте . Но ако той не иска да сме нещо повече от приятели не бих го преживяла ... :-#

0nem0retIme
12-28-2009, 09:34
Намеквай му пак.
Ако не те харесва,може би пак ще се отдръпне,но това е нормално.Ти самата би трябвало да се отдръпнеш,защото така ще ти е много по-трудно да си го избиеш от главата.Но говорете!

givemereasontolive
12-28-2009, 09:38
Веднъж през тези 14 години ми се беше разсърдил ... не ми говореше и сякаш бях невидима , докато не му се извиних не ми проговори.Помня , че се чувствах много гадно .. Сега ще бъде по - зле . Колебая се.Мисля да не му казвам . ОБЪРКАНА СЪМ . :smt069

sladyr4etoo
12-28-2009, 10:22
мм риск печели,риск губи..

FromAutumToAshes
12-28-2009, 10:22
Хаах аз сега ходя с момчето, което ми се водеше най-добър приятел около 1-2 години 8-)
Ама .. нормално е да се е отдръпнал. Може да се е стреснал нещо, знам ли 8-)


ти като носни кърпи ги сменяш бе :razz:


а по темата - пффффф бахти любовните интриги... ми ако не ти отвръща на чувствата просто се примири с факта и go on ;) Т;ва е не мисля, че някой някак може да ти помогне.. още по малко чрез форум ;)

JustAnotherGirl
12-28-2009, 10:29
Ще ти кажа 3 неща:
1 Колкото повече лъжеш толкова повече затъваш и следователно по трудно ще се измъкнеш от "калта" после.
2 Животът сам по себе си е един риск, така че научи се да рискуваш
3 Успех! :)

awerw
12-28-2009, 11:03
на колко си :?

Functional1Neighbour
12-28-2009, 11:08
Аз лично вярвам,че съществува ли такова приятелство от повече от 3 години,връзка не би потръгнала, но ако пък стане не би било трайно...
На твое място не бих си развалила приятелството с връзка :?

NeverTheSame
12-28-2009, 11:09
на колко си :?
И аз това бих те попитала...?
И все пак,опитай се а разбереш дали той изпитва същото към теб..знам,че е супер тъпо,но помоли някой друг негов приятел да го попита.Знам,че това са супер бебешки истории,но в твоя случай,ако наистина искаш да си останете приятели дори и той да не изпитва това което ти,тфа е единствения начин.Иначе,ако си достатъчно смела,поеми риска..или ако няма шанс се опитай да го забравиш.

givemereasontolive
12-28-2009, 11:29
на 14

NeverTheSame
12-28-2009, 11:30
на 14

Ехеее...ти си едва на 14,има толкова мн време да се влюбваш x]]]
Не си разваляй приятелствот...като се замисля така е най добре.

awerw
12-28-2009, 11:34
хах :D аз имам съ6тата слу4ка в момента само 4е съм в ролята на мом4ето :D и питах за год да се уверя :D 4е не си ти моми4ето 8-)

givemereasontolive
12-28-2009, 11:37
де да беше ти момчето за което говоря ;d :D

awerw
12-28-2009, 11:45
аз съм писал в една тема но не толкова подроно ама наистина съ6тата е слу4ката има две моми4ета и едно мом4е и аз клоня към едната апък другата към мен и така аве то4но съ6тото карали сме се и тъй после пак се сдобряваме :D ех да бе6е ти моми4ето :lol:

newii
12-28-2009, 12:38
И аз харесвам най-добрия си приятел но си давам сметка за някои неща ..
1во сигорно доста споделяш с него и е скъп човек за теб .. ако тръгнете доста неща ще се променят ...
2ро прдстави си за една тъпа караница да загубиш толкова близак човек ...
За мен лично не си струва ,,, :-o

Tempest
12-28-2009, 12:42
Влюбена съм в най-добрия си приятел :-k Преди известно време също бях влюбена и му казах . Той се отдалечи от мен , ниоскаше да говори с мен . От там нататък винаги когато някой в училище се изсмее че сме гаджета [защото ние сме НЕРАЗДЕЛНИ] аз му казвам в лицето , че не го харесвам.Незнам какво да правя , чувствата са талкова силни и понякога си казвам , че ще го забравя,а след малко искам да му кажа.Незнам какво да правя имам чувствато , че сърцето ми умира , защото се измъчвам . Помогнете ми ! :smt115

Най-добрата ми приятелка е влюбена в него , а той я отряза.Тя постоянно ме пита дали го харесвам , а аз постояно я лъжа,защото той прекарва повече време с мен и така тя ще се чувства гадно.

трудно е, да, ама приеми факта, че ше се отдалечи още повече, като му кажеш... и може да няма връщане после.. имаш си добър приятел, защо да разваляш магията? И аз имам една много добра приятелка, която обичам, ама гледам да не мисля за нея, макар че ми поднесе интересни новини.. как да е, бъди силна, не всичко е за ходенето.. все пак да обичаш е да гледаш човека, който обичаш, да е щастлив... независимо с теб или не... малко алтруизъм, мънинко поне, стига с тоя егоизъм

buuu
12-28-2009, 12:44
бахти филма чак аз се обърках 8-)

givemereasontolive
12-28-2009, 12:44
като се замисля -- права си :smt052

givemereasontolive
12-28-2009, 12:48
Влюбена съм в най-добрия си приятел :-k Преди известно време също бях влюбена и му казах . Той се отдалечи от мен , ниоскаше да говори с мен . От там нататък винаги когато някой в училище се изсмее че сме гаджета [защото ние сме НЕРАЗДЕЛНИ] аз му казвам в лицето , че не го харесвам.Незнам какво да правя , чувствата са талкова силни и понякога си казвам , че ще го забравя,а след малко искам да му кажа.Незнам какво да правя имам чувствато , че сърцето ми умира , защото се измъчвам . Помогнете ми ! :smt115

Най-добрата ми приятелка е влюбена в него , а той я отряза.Тя постоянно ме пита дали го харесвам , а аз постояно я лъжа,защото той прекарва повече време с мен и така тя ще се чувства гадно.

трудно е, да, ама приеми факта, че ше се отдалечи още повече, като му кажеш... и може да няма връщане после.. имаш си добър приятел, защо да разваляш магията? И аз имам една много добра приятелка, която обичам, ама гледам да не мисля за нея, макар че ми поднесе интересни новини.. как да е, бъди силна, не всичко е за ходенето.. все пак да обичаш е да гледаш човека, който обичаш, да е щастлив... независимо с теб или не... малко алтруизъм, мънинко поне, стига с тоя егоизъм


Точно това е причината до сега да съм си мълчала ... затова сега просто се чудех дали да му кажа , защото не издържам повече , но , да , ще си остане така , както е ... =;

Lucksy
12-28-2009, 12:50
Ако бях на твое място щях да избера да си останем приятели. Не си струва да тръгнете и след 1-2 години примерно да го загубиш. Ако си запазите приятелството може след време той наистина да започне да те харесва и така нещата да потръгнат. :)

awerw
12-28-2009, 12:51
стига сте писали ве тъкмо излеза от темата и някой писал немога да видя останалите :D

newii
12-28-2009, 12:52
Ако бях на твое място щях да избера да си останем приятели. Не си струва да тръгнете и след 1-2 години примерно да го загубиш. Ако си запазите приятелството може след време той наистина да започне да те харесва и така нещата да потръгнат. :)


Подкрепям !!! 8)

lilincituuuu
12-28-2009, 12:56
И според мен трябва пак да му го кажеш.. а и не трябва да лъжеш приятелката си :? няма смисл.. не я лъжи, апък тя ако наистина те възприема както казваш за най-добра приятелка, ще те разбере, ако ли не.. сама си направи извода за нея.. : ) а вие не си ли говорите за момичета/момчета [според влечението :D ] .. не ти ли е казвал коя си е хареса.. туку виж може да си ти : )

givemereasontolive
12-28-2009, 12:58
Ако бях на твое място щях да избера да си останем приятели. Не си струва да тръгнете и след 1-2 години примерно да го загубиш. Ако си запазите приятелството може след време той наистина да започне да те харесва и така нещата да потръгнат. :)

Вежднъж си мислех,как след няколко години може и да почне да ме харесва ... :oops:

givemereasontolive
12-28-2009, 13:00
И според мен трябва пак да му го кажеш.. а и не трябва да лъжеш приятелката си :? няма смисл.. не я лъжи, апък тя ако наистина те възприема както казваш за най-добра приятелка, ще те разбере, ако ли не.. сама си направи извода за нея.. : ) а вие не си ли говорите за момичета/момчета [според влечението :D ] .. не ти ли е казвал коя си е хареса.. туку виж може да си ти : )


Оо,безкрайно много хиляди милиарди пъти съм го пътала,апък и не само аз , за това коя харесва .. тц .. отговора е --никой -- :evil:

givemereasontolive
12-28-2009, 13:00
И според мен трябва пак да му го кажеш.. а и не трябва да лъжеш приятелката си :? няма смисл.. не я лъжи, апък тя ако наистина те възприема както казваш за най-добра приятелка, ще те разбере, ако ли не.. сама си направи извода за нея.. : ) а вие не си ли говорите за момичета/момчета [според влечението :D ] .. не ти ли е казвал коя си е хареса.. туку виж може да си ти : )


Оо,безкрайно много хиляди милиарди пъти съм го питала,апък и не само аз , за това коя харесва .. тц .. отговора е --никой -- :evil:

lilincituuuu
12-28-2009, 13:05
0ох.. и аз много мразя като ми кажат никой :x ем.. може да се допиташ до някой негов приятел.. или.. не знам.. не се ли движи с някой.. по така близък.. : (

awerw
12-28-2009, 13:08
Виж ся и аз като питах така едно моми4е ми казва6е никой :x но като и казах 4е аз я харесвам и ми каза да :D и на другия ден не :lol: но това е друга история 8-)

givemereasontolive
12-28-2009, 13:14
0ох.. и аз много мразя като ми кажат никой :x ем.. може да се допиташ до някой негов приятел.. или.. не знам.. не се ли движи с някой.. по така близък.. : (

Много пъти съм пробвала да питам неговите приятели.НЕ.Нещат да ми кажат ! :-x

lilincituuuu
12-28-2009, 13:18
Пфф.. не знам какво да ти кажа.. не си ли забелязвала да ти прави някакви намеци.. да се държи по~странно от преди.. демек по~сближено : )

givemereasontolive
12-28-2009, 13:22
Пфф.. не знам какво да ти кажа.. не си ли забелязвала да ти прави някакви намеци.. да се държи по~странно от преди.. демек по~сближено : )

Да.Но това можеби е , че вече сме в един клас.

lilincituuuu
12-28-2009, 13:34
Но може и да не е : ) .. просто.. следи държанието му с теб.. и се опитвай колкото се може повече и повече да се сближаваш с него казвай му повече неща.. колкото и да са маловажни, просто наистина да почувства, че е адски важен за теб.. ии после просто му се разкрий.. : ) защото с чакане няма да стане според мен :?

givemereasontolive
12-28-2009, 13:36
Но може и да не е : ) .. просто.. следи държанието му с теб.. и се опитвай колкото се може повече и повече да се сближаваш с него казвай му повече неща.. колкото и да са маловажни, просто наистина да почувства, че е адски важен за теб.. ии после просто му се разкрий.. : ) защото с чакане няма да стане според мен :?


Благодаря.Това найстина са малки неща,но като се струпат и струпат ще станат крачки ... към него :grin:

lilincituuuu
12-28-2009, 13:44
няма за какво да благодариш : ) все пак изказваме просто мнения и предложения.. а ако ги осъществиш и ти помогнат можеш само на себе си да благодариш : ) аз ти пожелавам успех, и много любов :-)

stupid0boy
12-28-2009, 13:50
Често се случва да се влюбиш в човека, който се държи съпер мило с теб... споделя... ... Ставаш част от живота му... и ти се иска да си с него през остатъка на живота си.... Не трябва да криеш нещо от него... (Аз крия от моята приятелка, защото наистина нямаме шанс... няма значение защо...), но вие имате някакъв шанс... на една възраст се.... живеете в едно градче... Хубаво е да се сближиш колкото се може до него.... ноо.... ако той те отблъсни пробвай с "Мога, да търпя болката... само остани до мен.... като приятел...." И мога да ви кажа на всички... че е по-добре да останат приятели... лъжете се, че ще боли повече.... дори много.... .... За да ти стане още по - вече дали те харесва... опитай се да го целунеш.... ако не те отблъсне... познай.... :oops:

lilincituuuu
12-28-2009, 13:58
ако съм те разбрала и аз тъкмо това си мислех.. кажи му, че искаш да му кажеш нещо, след което се надяваш да си останете приятели, независимо какво ще стане : )

stupid0boy
12-28-2009, 14:01
За целуфката е.... може би най-важното ... при нея няма тайни... или отблъсква.... или отначало се дърпа и после я хваща за дупето и продължават...

givemereasontolive
12-28-2009, 14:03
ако съм те разбрала и аз тъкмо това си мислех.. кажи му, че искаш да му кажеш нещо, след което се надяваш да си останете приятели, независимо какво ще стане : )

Тези думи му казах,когато за пръв път го харесвах.И понеже съм човек,който си казва всичко,незнам дали е лошо или не,му казах.Той се стресна и след това ми каза,че неиска да ме губи като приятелка.''Не че не те харесвам,не че не си хубава,но просто те ценя повече като приятелка и неискам да те губя.''
Незнам сега дали е на това мнение,защото сега се сближихме толкова много,неразделни сме . :smt007

lilincituuuu
12-28-2009, 14:04
За целуфката е.... може би най-важното ... при нея няма тайни... или отблъсква.... или отначало се дърпа и после я хваща за дупето и продължават...
съгласна :P чакай, че така яко го каза, че и аз се размечтах при мене да потръгната нещата :D ама ще си остана с мечтите :D

lilincituuuu
12-28-2009, 14:07
ами явно просто го е страх, че ако тръгнете, може да се скарате за глупости .. дори може да се намразите един друг.. може би за това не иска да е с теб, а не защото не те харесва :?

stupid0boy
12-28-2009, 14:09
За целуфката е.... може би най-важното ... при нея няма тайни... или отблъсква.... или отначало се дърпа и после я хваща за дупето и продължават...
съгласна :P чакай, че така яко го каза, че и аз се размечтах при мене да потръгната нещата :D ама ще си остана с мечтите :D
За дупето ли? или за това, че ако е влюбен в теб може и да потръгнат... може и да не е за дупето.... :oops: :oops: :oops:

lilincituuuu
12-28-2009, 14:11
мне.. нямах предвид за дупето :D :D ахх.. това го мразя у момчетата бившия ми постоянно го правеше :?

stupid0boy
12-28-2009, 14:23
Упс... май ще трябва да свикваш.... :oops:

lilincituuuu
12-28-2009, 14:27
Хаха.. щом казваш :D по дяволите мене толкова ми е писнало от тъпите същества наречени момчета [нищо лично] говоря за тези, които аз познавам.. просто не мога да ви разбера :[ в един момент 0бичам те! а в другия.. ти коя беше?! .. ае да не говоря много щото не е това темата и не е тука мястото :[[ :?

givemereasontolive
12-28-2009, 14:29
Упс... май ще трябва да свикваш.... :oops:

Гледам коментрите ти и много ми харесват.Ако си момче се учудвам,че имаш такава мисъл и че разбираш момичетата.Все още незнам какво да правя - едни казват да му кажа други не,знам,че това си е мое решение , но ... ще ми бъде трудно като му кажа , първо ще се доближав до него,ще му споделям и най-малките неща :-D

awerw
12-28-2009, 14:31
Уохооооо секс тема :D аз къде съм 8)

lilincituuuu
12-28-2009, 14:32
Уохооооо секс тема :D аз къде съм 8)
в друга тема 8-)

stupid0boy
12-28-2009, 14:34
Не всички мислят - така... Понеже не съм от най - красивите и нали знаеш, че повечето момиченца гледкат... Външния вид... както и да е...

По темата... Наистина мисля, че трябва да пробваш с ... целуФката...

lilincituuuu
12-28-2009, 14:36
Не всички мислят - така... Понеже не съм от най - красивите и нали знаеш, че повечето момиченца гледкат... Външния вид... както и да е...

По темата... Наистина мисля, че трябва да пробваш с ... целуФката...
и аз съм на това мнение :) смисл за целуфката : ))

givemereasontolive
12-28-2009, 14:37
Не всички мислят - така... Понеже не съм от най - красивите и нали знаеш, че повечето момиченца гледкат... Външния вид... както и да е...

По темата... Наистина мисля, че трябва да пробваш с ... целуФката...

Дума да не става.. :cry: А ако ме отблъсне,ако целувам въздуха.Ще се чувствам като някаква пълна глупачка ... :smt048 Първо ще пробвам със споделянето и малко по малко ... дано и на целувката да и е ред ;d :)

givemereasontolive
12-28-2009, 14:38
Уохооооо секс тема :D аз къде съм 8)

Не ти е секс тема.Някой хора се чувстват гадно и искат съвет.Не е нужно да го обръщаш на майтап :o

lilincituuuu
12-28-2009, 14:39
Не всички мислят - така... Понеже не съм от най - красивите и нали знаеш, че повечето момиченца гледкат... Външния вид... както и да е...

По темата... Наистина мисля, че трябва да пробваш с ... целуФката...

Дума да не става.. :cry: А ако ме отблъсне,ако целувам въздуха.Ще се чувствам като някаква пълна глупачка ... :smt048 Първо ще пробвам със споделянето и малко по малко ... дано и на целувката да и е ред ;d :)
ще стане!! настрой се за това което искаш и ще го получиш.. колкото и тъпо да звучи.. настрой се за това :-)

stupid0boy
12-28-2009, 14:42
Трябва да си силна... и да мислиш позитивно... ами представи си, че стане... и всичко провърви... защото мога да ти кажа, че след време ако той си хване приятелка и почнат да се мляскат пред теб.... пак тряя прекратиш приятелските ви отношения... 1-2 месеца по рано или по късно... По добре да е с теб отколкото с някоя друга... нали така....

givemereasontolive
12-28-2009, 14:45
Трябва да си силна... и да мислиш позитивно... ами представи си, че стане... и всичко провърви... защото мога да ти кажа, че след време ако той си хване приятелка и почнат да се мляскат пред теб.... пак тряя прекратиш приятелските ви отношения... 1-2 месеца по рано или по късно... По добре да е с теб отколкото с някоя друга... нали така....

:)

givemereasontolive
12-28-2009, 14:50
Говорим за време . :smt120
Ама и другите са прави...
Ако не излезе , не съм само оптимист , ще проваля всичко,само дето съм се трудила за това приятелство .. :neutral:

stupid0boy
12-28-2009, 14:56
Миличка... казах ти , че рано или късно ще загубиш всичко... Щом си се влюбила...

givemereasontolive
12-28-2009, 15:09
Еми sry ама съм объркана и нервна .. :-# :cry:

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
12-28-2009, 15:33
на колко си?

givemereasontolive
12-28-2009, 15:34
на колко си?

На 14

sladur4etyYy
12-28-2009, 16:00
намекни му, че имаш интерес към някой си там и наблюдавай реакцията му. ако се подразни, значи и той има някакви симпатии към теб като към момиче, не само като към приятелка. но все пак аз те съветвам да се откъснеш от него и да си намериш нова изгора.

awerw
12-28-2009, 16:07
Уохооооо секс тема :D аз къде съм 8)

Не ти е секс тема.Някой хора се чувстват гадно и искат съвет.Не е нужно да го обръщаш на майтап :o
Нали ти казах и аз съм в съ6тата ситуация само 4е аз съм мом4ето :D и не е майтап просто съм оптимист :P

didka1
12-28-2009, 17:14
намекни му, че имаш интерес към някой си там и наблюдавай реакцията му. ако се подразни, значи и той има някакви симпатии към теб като към момиче, не само като към приятелка. но все пак аз те съветвам да се откъснеш от него и да си намериш нова изгора.


съгласна съм.. и аз имах такъв пр0блем н0 разбрах че не харесвам м0я бфф .. надявам се че ще стане нещ0 между вас .. недей мног0 тъжи а пр0бвай няк0и от съветите :wink: :)

vilityyy96
12-28-2009, 18:11
Лошо... наистина си в много гадна ситуация, но не се отчайвай щом сте толкова добри приятели говори с него. Не му го казвай направо... първо му покажи че много държиш на него и в последствие на вашето приятелство ти много си се привързала към него и така си започнала да го харесваш не само като приятел. :) Успех, мила не се отчайвай! :-)

Tempest
12-28-2009, 19:38
мисля, че и преди писах в тая тема... мда, някъде 2-3 страница...


ЗАЩО ТРЯБВА ДА ХОДИТЕ С ВСЯКО ДИШАЩО СЪЩЕСТВО?!?!!? По ягодите, после се оплаквате, че нямате приятели! :-x

lipsvashh_mi
12-28-2009, 20:08
Хаах аз сега ходя с момчето, което ми се водеше най-добър приятел около 1-2 години 8-)
Ама .. нормално е да се е отдръпнал. Може да се е стреснал нещо, знам ли 8-)
много хубаво е така-връзка изградена на основата на приятелството... :)
по темата- приятелят ти се е стреснал-може би не е очаквал да имаш такива чувства към него..поговорете и се изяснете...

SuNsHiNe6
12-29-2009, 16:40
Според мен изчакай момчето да направи първата крачка,ако и той те харесва,това ще покаже ,че чувствата му не са само приятелски към теб. :) Ако не, останете си приятели и толкоз,няма нищо по-хубаво от това,да има на кого да споделиш :wink:

girlche
03-04-2010, 23:35
Според мен изчакай момчето да направи първата крачка,ако и той те харесва,това ще покаже ,че чувствата му не са само приятелски към теб. :) Ако не, останете си приятели и толкоз,няма нищо по-хубаво от това,да има на кого да споделиш :wink:
дам,няма смисъл да си развалята отношенията,казвам го защото е ясно , че момчето ще се отдръпне като разбере , че го харесваш и ако няма същите чувства към тебе :( :(

Stan4o123
03-05-2010, 08:18
Съжалявам да ти го кажа,но той не те харесва КАТО момиче,за да ти е едно момче най-добър приятел,трябва няколко задължителни условия - да не те харесва,да харесва други момичета,да е със съмнителна сексуална ориентация,да е момче,а не мъж...приеми го,ти си му отдушник,нямаш никакъв шанс ако оставиш нещатата така...Спри да си "неразделна" с него,карай го да ревнува(задължително,това е най-сигурното и силно оръжие и на 2та пола)...иначе казано,спри да му бъдеш най-добрата приятелка...