PDA

View Full Version : дупе



nann
12-28-2009, 10:34
така съм се шашнала,ужас,оказа се,че за 1 седмица трябва да си стегна дупето ДОКОЛКОТО МОЖЕ ,макар че не виждам как е възможно..ужасно съм слаба ,ноо дупето ми е отпуснато и ме ядосва много..помагайте все пак ако има някакъв начин,като изключим фитнеса,щото съм забутана за празниците в някакво село..блегодаря предварително

dark_wings
12-28-2009, 10:52
Клякай и скачай. Друг начин мисля, че няма.

BlackKeys
12-28-2009, 10:56
А защо само за 1 седмица?
Иначе скачай на въже. За въртенето на обръч също има добри отзиви, но не знам помага ли за дупето.

aloveyou
12-28-2009, 11:09
А защо само за 1 седмица?
Иначе скачай на въже. За въртенето на обръч също има добри отзиви, но не знам помага ли за дупето.

Помага,НО многооо малкоо

ivcheto0o
12-28-2009, 11:15
http://i.rozali.com/photos/8763_1.jpg
http://i.rozali.com/photos/8763_2.jpg
http://i.rozali.com/photos/11685_1.jpg

SunSmile
12-28-2009, 11:17
^ тва е супер добро умпражнение. иначе колелото помага, но без да седиш; тичане; клякания...

silwinka
12-28-2009, 11:57
Напади, Клекове, Повдигане на Долния крайник назад от опорна колянка, както и от стоеж с опора разбира се. Сериите са най-важни - за да се стимулират мускулите. И бягане ми бяха казвали ако имаш време естествено. УСПЕХ!!!
аз мога да предложа следните упражнения:
само 20 минути дневно

1. повдигане и изпъане на крак:
-Застанете с лакти и колене, опрени на пода, гърбът е прав.
-Повдигнете десния крак, като го държите изпънат. Стегнете коремните и седалищните мускули.
Повторете 20 пъти и сменете крака. Направете 3 серии по 20 пъти.

2.Изпъване на седалищните мускули:
-ОТНОВО клекнете с лакти, опрени на пода. Повдигнете назад в хоризонтално положение задания крак.
-Като стягате коремните и седалищните мускули, приближете крака напред към гърдите. Повторете упражнението 20 пъти, след това сменете крака.
Общо 3 серии

3.Повдигане на 45 градуса:
-Клекнете с лакти, опрени на пода. Гърбът е изпънат.
-Вдигнете десния крак и го свийте под ъгъл 45 градуса. Стегнете коремните мускули.
Направете 3 серии по 20. Сменете крака.

http://zamunda.net/details.php?id=55269 < Тук има и една програма..

Zaharinka
12-28-2009, 12:09
Разкачваш краката на ширината на раменете,стягаш краката,започваш да клякаш 3 серии по 40 клека.Воала :-)

psych0
12-28-2009, 12:11
Клякай и скачай. Друг начин мисля, че няма.

antoaneta613
12-28-2009, 12:52
А защо само за 1 седмица?
Иначе скачай на въже. За въртенето на обръч също има добри отзиви, но не знам помага ли за дупето.
a с обръча може ли да се свалят сланинките от корема

BlackKeys
12-28-2009, 14:16
А защо само за 1 седмица?
Иначе скачай на въже. За въртенето на обръч също има добри отзиви, но не знам помага ли за дупето.
a с обръча може ли да се свалят сланинките от корема
Чела съм, че може, но не съм го пробвала.

Neopitom3na
12-28-2009, 14:29
скачай на въже и карай колело права.. 8-)

MakeMeLaugh
12-28-2009, 15:05
Иии ти за 1 седмица ще станеш лекоатлетка бе.

Давайте бързо рецептите за почасовото стягане ;д

zwezdichka1
12-28-2009, 15:11
За да оформиш по бразилски вдигнато дупе, има няколко упражнения:

Мост а ла Пилатес
А
Легни по гръб с ръце до тялото и длани надолу. Сгъни краката си в колене, така че да правят 90 градуса с пода, и леко повдигни таза нагоре.

Б
Повдигни таза още по-нависоко, стегни дупето и изпъни десния крак нагоре. Свали малко надолу таза, така че да почувстваш по-силно напрежение. Направи 20 повторения, а след това смени крака.

Унгарски танци
А
Застани в разкрачен стоеж и сложи ръцете на кръста си. С левия крак отстъпи назад около 90 см и приклекни и с двата крака, като се стараеш дясното бедро да е успоредно на пода. Лявото коляно в същото време трябва да е на около 5 см от земята.

Б
Наведи се напред, така че дясното бедро да поеме по-голямата част от тежестта и се върни назад. Направи 10 повторения. Смени краката.


:-)

sunshine955
12-28-2009, 17:11
Ако не искаш да се уголеми в профил не наблягай на кляканията :?
скачането на въже варши много добра работа :)
за антицелулитен крем на Дева съм чувала ..
онзи ден бях в аптеката и без да искам го видях изложен на витрината :-D имаше два единия за дупето а другиа за талията :) цената беше 5 лв,не видях колко мл е ..не ми се вярва да действа кой знае колко но се порови в нета,намери мнения дали си струва изобщо,но може и да помага но ще е малко и трабва да се ползва редовно нз колко време ще изкараш с този крем нямам си и на представа :? но за една седмица не ми се вярва да го стегнеш .. освен ако не скачаш на въже по 6 часа на ден :-D и пак не вярвам да има голям ефект ... може би малко незнам :-o айдее УСПЕХ и да не го стегнеш до седмица ако тренираш редовно ще има резултат :)

vampire_girl_
12-28-2009, 18:09
за една седмица,не можеш да направиш перфектно дупе

heiress
12-28-2009, 21:00
Една седмица е малко.