PDA

View Full Version : Истинска любов



Lucksy
12-28-2009, 12:04
Значи... преди 3 години се разделихме с едно момче, което беше първата ми любов, аз отидох в друг град и оттогава не сме се виждали. Ходила съм много пъти в предишния град, където живеех, с надеждата да го видя, но така и не успях. Аз все още го обичам и не мога да спра да мисля за него. Някакви предложения как мога да го забравя? Мерси. :)

awerw
12-28-2009, 12:07
Еми ти си в друг град :D Аз бях 4ак в Испания и пак неможах да забравя моми4ето :D ми намери си ново занимание :)

aloveyou
12-28-2009, 12:22
Няма такова нещо..Времето лекува (както казват) = ама май при теб няма ефект..
Намери си някакво занимание..Излез с приятели..И си намери момче,с което да се обичате..Но и тогава няма да можеш да го забравиш,защото все пак ти е "първата любов"..Винаги ще си го носиш в сърцето си 8) :(

Lucksy
12-28-2009, 12:30
Благодаря много. :)

ivcheto0o
12-28-2009, 12:32
еми опитаи да се свърже6 с него (предплагам му има6 тел.,скаип ),кажи му 4е 6те идва6 в града,4е би искала да го види6...Предполагам няма да откаже,независимо как сте се разделили :) Едва ли някога 6те го забрави6 все пак е първата ти Любов,но пробваи с друго мом4е,което може да те направи 6таслива :)

buuu
12-28-2009, 12:49
релаксирай повече :)

Lucksy
12-28-2009, 12:53
еми опитаи да се свърже6 с него (предплагам му има6 тел.,скаип ),кажи му 4е 6те идва6 в града,4е би искала да го види6...Предполагам няма да откаже,независимо как сте се разделили :) Едва ли някога 6те го забрави6 все пак е първата ти Любов,но пробваи с друго мом4е,което може да те направи 6таслива :)
Тенкс, обаче проблема е там, че му нямам нито телефона (изгубих му някъде номера) и нито скайпа (тогава нито аз, нито той имахме скайп). Имам само информация за него в един сайт за баскетбол, но няма телефон и т.н. :( :(

givemereasontolive
12-28-2009, 12:53
Имах такъв случай .. момчето беше от София , а аз съм от Ямбол ... идваше само лятото и просто неможех без него .. Намери си занимание , за да забравиш за него - излизай с приятелки , ходи на кино ; ама не на тъжни и романтични филми :-D ; и най-вече много смях , аз лично се смея много с моите приятелки. То е минало вече ... може да имаш чувства но опитай се да го забравиш , намери много нови приятели и надявам се,ново момче .. :---)

ivcheto0o
12-28-2009, 12:55
еми опитаи да се свърже6 с него (предплагам му има6 тел.,скаип ),кажи му 4е 6те идва6 в града,4е би искала да го види6...Предполагам няма да откаже,независимо как сте се разделили :) Едва ли някога 6те го забрави6 все пак е първата ти Любов,но пробваи с друго мом4е,което може да те направи 6таслива :)
Тенкс, обаче проблема е там, че му нямам нито телефона (изгубих му някъде номера) и нито скайпа (тогава нито аз, нито той имахме скайп). Имам само информация за него в един сайт за баскетбол, но няма телефон и т.н. :( :(

ми от някои об6т познат :)

Lucksy
12-28-2009, 12:59
Имах такъв случай .. момчето беше от София , а аз съм от Ямбол ... идваше само лятото и просто неможех без него .. Намери си занимание , за да забравиш за него - излизай с приятелки , ходи на кино ; ама не на тъжни и романтични филми :-D ; и най-вече много смях , аз лично се смея много с моите приятелки. То е минало вече ... може да имаш чувства но опитай се да го забравиш , намери много нови приятели и надявам се,ново момче .. :---)
Благодаря на всички! Ще ви послушам.. 8)

givemereasontolive
12-28-2009, 13:38
Имах такъв случай .. момчето беше от София , а аз съм от Ямбол ... идваше само лятото и просто неможех без него .. Намери си занимание , за да забравиш за него - излизай с приятелки , ходи на кино ; ама не на тъжни и романтични филми :-D ; и най-вече много смях , аз лично се смея много с моите приятелки. То е минало вече ... може да имаш чувства но опитай се да го забравиш , намери много нови приятели и надявам се,ново момче .. :---)
Благодаря на всички! Ще ви послушам.. 8)


За нищо.Много ми харесва тук.Времето минава ай-така :-)

stupid0boy
12-28-2009, 13:53
Ако си загубила всякъкви контакти с него... Ще го забравиш.... НЕ СЕ УПТВАЙ, да го видиш пак... След като искаш да го забравиш... 8)

sladyr4etoo
12-28-2009, 14:34
Няма такова нещо..Времето лекува (както казват) = ама май при теб няма ефект..
Намери си някакво занимание..Излез с приятели..И си намери момче,с което да се обичате..Но и тогава няма да можеш да го забравиш,защото все пак ти е "първата любов"..Винаги ще си го носиш в сърцето си 8) :(

soul1199
12-28-2009, 14:39
Ако си загубила всякъкви контакти с него... Ще го забравиш.... НЕ СЕ УПТВАЙ, да го видиш пак... След като искаш да го забравиш... 8)+

Sh
12-28-2009, 15:24
Не живей с миналото.)
Времето и музиката лекуват, но все пак трябва да си го изживееш.

sladur4etyYy
12-28-2009, 16:02
3 години?! ти нормална ли си, бе момиче?! стегни се! прогубваш си най- хубавите години в глупости! остави го тва момче в миналото и започни да живееш!

azida
12-30-2009, 19:19
намери с нещо, с което да се разсеяш - ново занимание и обърни просто нова страница - живота продължава

sunshinepp
12-30-2009, 19:21
няма формули за забравяне.. направи това направи онова, щом не го забравяш значи има защо.. а ако ти сама не си наложиш, че трябва това да стане просто никой друг не може да ти помогне! :)