PDA

View Full Version : Правили ли сте купон в някой блок?



samozavecher
12-28-2009, 12:18
Чудя се дали да не вдигна един купон в апартамента на баба ми, ама да не вземат да се развикат съседите. Вие имали ли сте проблеми с тях при правенето на купони?

antiWHAT
12-28-2009, 12:21
aбе най-добре е преди всичко да говориш с съседите, ако кажат не по закон може да дигате аларма до еди си колко децибела до там определено време около 22.00 .

след това плющЪт актове, проверки за наркотици, УАЙНА.....

BlackWings
12-28-2009, 12:59
Дам , най-добре първо говори със съседите и ги предупреди , щото ако има 2-3 пенсионера в тоя блок , в 10 часа в събота вечер ще е пристигнала полиция да тропа , щото някой невротик им е казал че ще съборите блока :x

DimovB
12-28-2009, 13:06
че ние най-вече в блокове (апартаменти) ги правим :D

padnaloblak
12-28-2009, 13:10
:D :D на майка ми единия от купоните щеше да се развие по подобен начин 8-) саседите чукали чукали по тая врата ... никой не чува 8-) накрая таман да викат полиция и зело че поутихнало..

bulgarche
12-28-2009, 14:44
До сега на купон не са ми правили проблем съседите на баба ти 8-)

cherinka
12-28-2009, 14:50
кво ти пука съседите...

ако нещо,веднъж ще те помолят да намалите децибелите,втори път... и вече ако ПРЕКАЛЯВАТЕ може нещо по-сериозно.
Нождори да дойде полиция и те ще ви помолят да сте по-тихи...
общо взето само дето ще се разкарват.

На мен ми правят забележка само за виковете и крясъците,щото хората,които идват в нас са лееееееко с по-тежки гласове 8-) и вратата на асансьора трябва да се придържа докато се затваря,ама все забравят и ми праскат асансьора супер зловещо и за това мрънкат съседите...

а около празниците минавам с номера,че празнуваме нова година 8-)

смисъл...то няма кво да се обесняваш,фактите са си,че дигате/ме шум и тва,вече оправданията са ташак работа...

MakeMeLaugh
12-28-2009, 14:56
Първият път ще е само предупреждение или максимум ако си на 18 протокол за последващ акт при 2-ри случай.
Аз съм с такъв, даже в районното ме викаха.

Акта започва от 500 лв нагоре, даже май ги вдигнаха.

Ако не си сигурен и не си почерпил съседите - не рискувай.

xoxi
12-28-2009, 15:18
Съседите от долния етаж всеки петък правят купони и надуват музиката до толкова, че пода ми вибрира и прозорците дрънчат.
До сега никой нищо не им е казвал.

DarkKisss
12-28-2009, 16:02
абе зависи от съседите :/

realantisocial
12-28-2009, 19:22
проверки за наркотици,
И к'ви са тия проверки за наркотици, ще ме светнеш ли ?
Щото за да ми влязат в къщата трябва да имат разрешение за обиск, което не се взима туко-така заради вдигане на шум, иначе никой не може да ми влезе в апартамента. Ако ще и Папата да е.
Май тука попрекали с филма, а ? :D

JoeBanana
12-28-2009, 19:28
накратко - ще ви молят и предупреждават, докато някой, накрая, не дойде да ви ебe майката

antiWHAT
12-28-2009, 19:44
проверки за наркотици,
И к'ви са тия проверки за наркотици, ще ме светнеш ли ?
Щото за да ми влязат в къщата трябва да имат разрешение за обиск, което не се взима туко-така заради вдигане на шум, иначе никой не може да ми влезе в апартамента. Ако ще и Папата да е.
Май тука попрекали с филма, а ? :D

еми то не е точно както си го представи да влезнат и да ти ровят в нещата.

Една вечер на купонче като дойдоха и говорят със собственика на апартамента и аз леко спортно си минах порай тях с едни очи цъфнали, та единия ме видя, дръпна ме, каза да сляза на долния етаж с него и ми вкара един разпит дали има наркотици ала бала, и уж ако съм кажел, че има на мен нищо нема ми правят щот съм казал даже в документации некви немало да ме пишат... това е. не се изразих както требва :)

cherinka
12-28-2009, 20:06
Шматка.
Заеби тва,че си слезнал с него,ами че и си го търпял да ти се обеснява....

realantisocial
12-28-2009, 20:31
За личен обиск /без сигнал или без да си заподозрян/ също се изисква документ.

Pliok0019
12-28-2009, 20:35
проверки за наркотици,
И к'ви са тия проверки за наркотици, ще ме светнеш ли ?
Щото за да ми влязат в къщата трябва да имат разрешение за обиск, което не се взима туко-така заради вдигане на шум, иначе никой не може да ми влезе в апартамента. Ако ще и Папата да е.
Май тука попрекали с филма, а ? :D

еми то не е точно както си го представи да влезнат и да ти ровят в нещата.

Една вечер на купонче като дойдоха и говорят със собственика на апартамента и аз леко спортно си минах порай тях с едни очи цъфнали, та единия ме видя, дръпна ме, каза да сляза на долния етаж с него и ми вкара един разпит дали има наркотици ала бала, и уж ако съм кажел, че има на мен нищо нема ми правят щот съм казал даже в документации некви немало да ме пишат... това е. не се изразих както требва :)
Познато.

cherinka
12-28-2009, 21:20
За личен обиск /без сигнал или без да си заподозрян/ също се изисква документ.
Някои хора не си знаят правата...

rockchiqmorbidheart
01-04-2010, 12:33
Попзнавам една която е правила 4 аборта и все пак роди на 15 ся си седи в къщи и си гледа 2-годишното лапе, нека им ка'т са тъпи кифли!

realantisocial
01-04-2010, 13:06
циганка ли е ? :D

LiLGrizzly
01-04-2010, 15:35
Хахаха че аз само в Апартамента ги прая .. вече поне към 30 съм правил ! Некой път простите съседикато викат ченгета .. идват по 2-3 пъти да предупреждават и накрая им писва като видят че полза няма и спират ! :lol: