PDA

View Full Version : За бъдещето ми кученце {Help}



sisenceto0o
12-28-2009, 15:54
Имам проблем.Ще си взимаме кученце(от малките) и съм се спряла на Пекинез(искам да е мъжки).Но не съм сигурна дали избора ми е добър :( -тези кучета много ме кефят,заради дългата си козина,а и защото са сладки :-D .Какво е вашето мнение за пекинеза(и по външност,и като държание)?
П.п.-Тъй като ще е мъжки ще трябва да му измисля име,а не се сещам за много.Аз съм се спряла на тези:
Едо
Еди
Джей-Джей
Пухчо
Макс
Джейк
Джо
-Посъветвайте ме кое е най-подходящо,а и ако може дайте и вие няколко идеи-по възможност да е по-кратко и сладко(да подхожда на Пекинез). 8)

SolusChristus
12-28-2009, 15:58
Балкан.

Също така, недей да взимаш пекинез.

cherinka
12-28-2009, 16:03
Иван,Мартин,Петър,Явор,Нико лай,Пейо,Атанас...

аз ако имам нещо ще е женско и ще се казва Ани,, 8-)

xoxi
12-28-2009, 16:14
Една приятелка имаше пекинез. Не ме кефят тези кучета, грознички са ми някакви 8-) Пък и нейното не беше от най-умните.. ахах.

Иначе аз ти препоръчвам йоркширски териер. За мен това са сладки кученца.

http://forum.all.bg/files/2297843-YorkshireTerrier.jpg

DimovB
12-28-2009, 16:20
не

cherinka
12-28-2009, 16:36
Шегувах се. 8-)

Не само ти носиш това име,кво се превъзнасяш 8-) .
Аз куче никога няма да имам,не искам...

Имах предвид,че може и с български имена,стига с тия джо,мо,дейвид,сара,сузан,дж ки,меки,роки,боки

sisenceto0o
12-28-2009, 16:54
Една приятелка имаше пекинез. Не ме кефят тези кучета, грознички са ми някакви 8-) Пък и нейното не беше от най-умните.. ахах.

Иначе аз ти препоръчвам йоркширски териер. За мен това са сладки кученца.


Да,аз се колебая между Йоркширски Териер и Пекинез.Скоро ще обиколя зоомагазините и ако мога ще си купя или поръчам едно от двете,но не мога да реша кое.Териера също е много сладко и умно кученце,но честно казано не съм виждала на живо.Хубаво е че няма срещани проблеми с очите,както пекинеза.И за двете пише,че ще са привързани към стопанина си...

wilks
12-28-2009, 19:10
вземи си чихуахуа, и го кръсти Херкулес :lol:

JoeBanana
12-28-2009, 19:13
гей-гей го кръсти, ще станете първи приятелки

Jus7DreamBoy
12-28-2009, 19:20
мраззззя ги ..... не си вземай ,..

Infinity
12-28-2009, 19:53
Не си взимай куче от зоо магазин!!
Задължително от развъдник.
И ако искаш качествено йорки от развъдник приготви поне едно 1500лв. :)

lDoLLl
12-28-2009, 20:01
Аз не мога да разбера защо трябва да си купувате кучета.. толкова ли е важно да е породисто.

Относно това как да го кръстиш - имена като Петър, Явор, Димитър и т.н. верно седят малко кофти на куче. 8-) Чувала съм, че кучетата обичат да има 'р' в името им.

sisenceto0o
12-28-2009, 21:08
вземи си чихуахуа, и го кръсти Херкулес :lol:
Не искам да е чихуаху.Отказах се от Пекинеза и реших да си взема Йоркширски Териер.Сега само ми помогнете с името,но да не е българско като Явор,Димитър или нещо такова...Искам да е нещо кратко и сладко,като за кученце-не за човек.
П.п.-Ще направя нова тема за кучето,но за Йорки.