PDA

View Full Version : Посъветвайте ме какво да правя.... :(



gabi_94
12-28-2009, 15:50
Такамммм....мойта най-добра приятелка и едни нейни приятели, от скоро и мои приятели ме канят да празнувам с тях Нова Година...има няколко проблема обаче:
1. Само тя и аз сме момичета, а ще има към 10тина момчета
2. Аз съм най-малката - на 15 съм, всички други са от 16 до 19
3. Тя ще се запилее с гаджето си в някоя стая, ясно е кво ще правят...
4. Аз ще бъда обкръжена от 7/8 пияни момчета, те са ми приятели и са свестни ама знае ли човек...
5. Двама от тях ме харесват, аз харесвам 3ти, а 4ти ми беше бивше гадже и не сме в добри отношения
6. Няма да е в моя град, а ще е на вила покрай съседния град...на около 40 км от моя град...

Иначеее тази мойта приятелка ми гарантира, че тези момчета са свестни и няма шанс да стане нещо, което не искам и т.н. Нейното семейство също ги познава и те казват, че тези момчета били много свестни и добри...Аз също мисля така, но все пак да погледнем реалноста, в днешно време стават секви неща....Чудя се много дали да ходя, наще са почти убедени от майката на приятелката ми....но аз някяк се притеснявам... Вие какво ще кажете по въпроса...

stelit0
12-28-2009, 16:03
отивай и се забачлявай пийни малко и даже може сама да пожелаеш някои неща :-D

DieselBlood
12-28-2009, 16:08
Момиче,отивай да си праиш кефа и да не ти пука.Айде приятно изкарване.

Sh
12-28-2009, 16:10
Личи си, че нямаш доверие на момчетата, пък и с право... 10 момчета, пияни, в съвсем друга светлина.

Не знам.;/

zwezdichka1
12-28-2009, 16:12
Щом приятелката ти гарантира че всичко ще е наред се надявам да е така.. :D Според мен отиди.. щом харесваното от теб момче ще е там е добра възможност за теб.. :-)

tanchu
12-28-2009, 16:45
1.Нали вече са и твой приятели,няма от какво да се притесняваш
2.Както казаха преди мен момчето,което харесваш ще е там може да стане нещо хубаво :)
и 3.Защо не си вземеш още една приятелка ? или повече..колкото повече сте толкова по-весело
:) :)

sladkish_14
12-28-2009, 18:00
Аз не бих отишла, ако ще и Бойко Борисов да дойде да ми гарантира..
Какво значи приятели ?! От 5 дена ли са ти приятели ? Никой не може да ти гарантира какво ще стане, ако твоята приятелка се изгуби някъде с нейния и ти останеш с 7/8 пияни момчета, които не могат да се контролират.. Не казвам, че всички трябва да са контрулирани и само 1 да има пак ти е достатъчно.От личен опит ти казвам, че когато едно момче харесва момиче и е пияно така може да ти се натиска и досажда. Помисли сама дали ще си прекараш добре само в мъжка компания и нужно ли е да рискуваш каквото и да е за няколко часа веселба.Излезни с приятели от града ти.. На 40км от вас във вила и вълците няма да ти се притечат на помощ.Страшно скиптична съм само на 15 си.

sweet_bunny
12-28-2009, 18:02
И аз съм на мнението на sladkish_14.Никога не знаеш какво ще стане особено ако са пияни.

JoeBanana
12-28-2009, 18:32
мирише яко не генг бенг и содомии
отивай !

ivcheto0o
12-28-2009, 19:08
Момиче,отивай да си праиш кефа и да не ти пука.Айде приятно изкарване.

и поканете някоя друга приятелка/позната да се 4уства6 по-удобно :)

Neopitom3na
12-28-2009, 19:34
е нали каза, че са ти приятели.... би трябвало да им се довериш :)

iiordanova
12-28-2009, 20:13
Според мен трябва да отидеш.
Щом и майката на приятелката ти казва , че са добри ..
Друго е човек да е пиян и друго да е трезвен. На Нова година кой е трезвен ? :D
Отпусни се. Флиртувай .. не бъди безучастна. Забавлявай се , бъди себе си ..
Колкото и да са пияни .. едва ли ще те "нападнат" .. , може би само да ти подхвърлят някоя такава реплика или да ти се натискат.
Но отиди , забавлявай се .. нали там ще е момчето , което харесваш!?
Може и да се получи нещо между вас. :wink: Дано .. ;-)
Покани някоя друга приятелка , за да не си само ти там.
Отивай и не се притеснявай. :---)
И винаги си имай едно на ум..! :smt011

sladur4etyYy
12-28-2009, 20:18
бих отишла, но бих взела и друга приятелка с мен, а защо не и приятел, но някой, в който съм напълно сигурна, че няма да се натряска като невиждал и ще мога да разчитам на него, каквото и да се случи.

Jus7DreamBoy
12-28-2009, 21:31
момчета + 1/2 момичета + алкохол = яко секс :smt112 :smt112 :smt112

дори и ангелчета да са след алкохол и както те харесват има вероятност да те изпраскат .... ама ти отиди после да разправяш 8)

lubomirky
12-28-2009, 21:46
една оргия, к'во толкова..

Chrissie
12-28-2009, 22:11
Какво, само аз ли смятам, че не би било правилно? :shock: Смятам, че колкото и да са добри момчетата, колкото и да ти гарантират как щяло да е весело, без проблеми и напрежение, колко ще се забавляваш, да знаеш, че не е много уместно. Аз лично не бих отишла. Първо, едно е да знаеш, че момчетата са страхотни и второ, друго е да разбереш от собствен опит (както и ще стане ако отидеш), че въпросните хора нямат нищо общо със себе си когато вкусят алкохол. Това че ти гарантират толкова много хора, че всичко ще е наред, изобщо даже не означава, че ще е така - колкото и песимистично да звуча в момента. А пък думата на майка ти и на останалите ти познати, които не влизат в твойта възрастова група, изобщо не я приемай като такава, защото съм убедена, че представите им за купон доста се различават от днешните.

Сама... сред 10 момчета... сред 10 пияни момчета... Пък дори и момчето, което харесваш да е сред тях не е кой знае какъв аргумент. Може да си прекараш добре с него, ама може и да не стане, а шанса за това си е повече от реален. Сигурна съм, че ще имаш и други поводи, при които да можеш да се сближиш с това момче.

Не знам, в крайна сметка крайното решение си е само и единствено твое, но ако гледаш наистина реално на нещата, както каза, докато ни разказваше, те са си точно такива, каквито ги описах - пак казвам, колкото и песимистично и задръстено да звучи.

lubomirky
12-28-2009, 22:14
я дай нек'ва снимка бе криси :>

amk933
12-28-2009, 22:26
Вземи си 2-3 приятелки с теб за твое спокойствие и отиди. Не вярвам да е порблем. :)

st3f1too
12-29-2009, 06:51
Ами...на твое място аз бих отишла,но щях да си взема оште 1-2приятелки с мене :) аз мисля ,че трябва да отидеш ,но в никакав случай сама вземи си още 1-2приятелки :) Айде весело изкарване(ако отидеш де)

idontgiveafuckanymore
12-29-2009, 07:02
Аз бих отишъл да се забавлявам... \:D/
Все пак един път се живее :) и трябва да си правим кефа... ;-)
А и какво толкова може да стане, но все пак ти си момиче...аз съм момче и... абе аз бих отишъл :)

gabi_94
12-29-2009, 07:43
Еми вижте сега, няма как да взема друго момиче с мен, пробвах и такъв вариант ама няма да стане...Аз самата съм малко песимистично настроена...но все пак бих отишла...наще обаче си промениха мнението след като им казах някои "мааалки" подробности например съотношението момчета/ момичета :D Следователно бяха категорични, че няма да ходя...особено баща ми, който обикновено винаги ме пуска, където поискам и винаги ми дава каквото искам, общо взето много рядко ми отказва и сега беше категоричен, че няма да ме пусне...самия той ми вика, че щели да ме напият без аз да разбера, нзн си кво...пък и други приятели момчета ми обесняват, че е по-добре да не ходя, щото то човек като се напие и нзн кво прави, а 10тина пияни....Така че ще си стоя при наще... :) Може би пък така да е най-добре...

st3f1too
12-29-2009, 07:48
Еми вижте сега, няма как да взема друго момиче с мен, пробвах и такъв вариант ама няма да стане...Аз самата съм малко песимистично настроена...но все пак бих отишла...наще обаче си промениха мнението след като им казах някои "мааалки" подробности например съотношението момчета/ момичета :D Следователно бяха категорични, че няма да ходя...особено баща ми, който обикновено винаги ме пуска, където поискам и винаги ми дава каквото искам, общо взето много рядко ми отказва и сега беше категоричен, че няма да ме пусне...самия той ми вика, че щели да ме напият без аз да разбера, нзн си кво...пък и други приятели момчета ми обесняват, че е по-добре да не ходя, щото то човек като се напие и нзн кво прави, а 10тина пияни....Така че ще си стоя при наще... :) Може би пък така да е най-добре...

Не вярвам да ти е по-весело с родителите ти на Нова година ама ти си решаваш :)

DesireToFire
12-29-2009, 07:53
Според мен ще си изкараш супер. А и момчетата не са толкова лоши и дори и пияни могат да се държат добре :) Аз бях даже с момчета, които не познавах до преди това и все пак съм си жива и здрава и никой нищо не ми е направил. Всмисъл нищо, на което не съм била съгласна :lol: . Уверявам те, че след малко алкохол ти ще почнеш да им налиташ :-D И все пак, ако толкова искаш, никой няма да откаже още едно момиче да дойде.

BlackKeys
12-29-2009, 08:05
Защо да няма как да вземеш друго момиче с теб? И аз за това първо се сетих- да си вземеш няколко приятелки с тебе, дори и една-две.

Bimmer
12-29-2009, 08:10
Всеки е свестен и добър, докато не се напие

gabi_94
12-29-2009, 08:12
еми питах вече всички, които биха могли, но те или не искат да бъдат с хора, които не познават или ще са на друго място...Опитах и с други, които ги познават, ама те щели да са някъде другаде и няма да стане...тъпо ама кво да се прави...Останаха ми два дни да настоявам на наще...пък ще видим...то кво ли не опитах, не им говорех, крещях им, карахме се :D

melcho1
12-29-2009, 08:44
Отиди... ;) Пък ако стане "напечено" звънни един телефон на вашите да те приберат.. :-) Успех..

ElinoOor
12-29-2009, 10:06
Ти така изкара нещата,че чак ме стресна само при мисълта. То се вижда,че те е шубе -> не отивай щом не искаш.
Все пак като погледнем реално тя ще се чука с нейния и ще те заебе с 10 други,нафиркани и неадекватни в новогодишната нощ.

Впрочем що за родител пуска 15 годишното си момиче на вила,на 40 километра с мъжка компания? (освен ако си била достатъчно тактична да ги излъжеш) Аз моята никога не бих я пуснала при такива обстоятелства..


Ако толкова много не ти се гледа "хубава жена" и изявлението на Първанов с шампанско в ръка,намери си няколко дружки и отивайте. Но не сама..


@st3f1too кой каза,че не може да си изкара добре и с родителите?Може и да не е чак толкова весело колкото потенциална оргия,но поне ще е по-безопасно и спокойно.

gabi_94
12-29-2009, 13:26
ElinoOor, права си да, наще не ме пускат след като им обесних всички подробности...следователно няма да ходя...

st3f1too
12-29-2009, 13:31
ElinoOor, права си да, наще не ме пускат след като им обесних всички подробности...следователно няма да ходя...

Така май ще е по-добре вместо да се притисняваш :)

sladkish_14
12-29-2009, 13:45
Много интересно изказване `все пак веднъж се живее`
Еми така е да, то и само веднъж е достатъчно да ти съсипят живота, ама какво толкова нали е важно да е с компания на НГ сякаш иначе ще умре, ако си е в тях или у други приятелки .. Наистина радвам ти се, че баща ти е проявил разум и не те е пуснал, нямаш място в мъжка компания насред нищото за НГ.. А що до момчето всички ти казват, че може да се получи нещо, а сякаш никой не прочете, че и бившото ти гадже ще е там с което си в лоши взаимоотношения.И аз на 15 си бях с нашите за НГ, тук съм не съм умряла от скука един ден всички ще искаме да имаме повече време с тях, но сега не го осъзнаваме.

AnTiBuLLsHiTs
12-29-2009, 14:00
Вие луди ли сте? Едно момиче със 7/8 пияни, загорели коча .. :D
Един мъж, когато пие знае колко да пие и как да се държи после, а тия момченца(:D) ще пият по две бири и ще почнат да се лигавят, след това ще пият по още една и тогава става шоу.

Ест. че няма да те пусне баща ти, нали ще ти пръснат **** с извинение. Освен, ако не искаш точно това, по-добре не ходи.

st3f1too
12-29-2009, 14:15
Вие луди ли сте? Едно момиче със 7/8 пияни, загорели коча .. :D
Един мъж, когато пие знае колко да пие и как да се държи после, а тия момченца(:D) ще пият по две бири и ще почнат да се лигавят, след това ще пият по още една и тогава става шоу.

Ест. че няма да те пусне баща ти, нали ще ти пръснат **** с извинение. Освен, ако не искаш точно това, по-добре не ходи.

Ти ме разби просто :razz: :razz: :lol: :lol: :D

Infinity
12-29-2009, 14:35
По-добре внимателно си помисли , защото наистина е рисковано.
Който и да ти гарантира , че всичко ще е наред няма как да си убедена на 100%..
Аз също познавам много момчета , които когато не са пияни са идеални просто , но напият ли се наистина стана нещо страшно..
Нищо общо със това , което са попринцип.
Явно е , че тези хора не си ги опознала съвсем след , като имаш такива съмнения и моя съвет е първо ги опознай и след това прави каквото и да е. :)

definition
12-30-2009, 13:39
От кой град си да де придружа :oops: :D :D

bloodyF
12-31-2009, 15:48
е нали каза, че са ти приятели.... би трябвало да им се довериш :)


+1

CrAzYanDlaZy
12-31-2009, 17:10
Аз не бих отишла, ако ще и Бойко Борисов да дойде да ми гарантира..
Какво значи приятели ?! От 5 дена ли са ти приятели ? Никой не може да ти гарантира какво ще стане, ако твоята приятелка се изгуби някъде с нейния и ти останеш с 7/8 пияни момчета, които не могат да се контролират.. Не казвам, че всички трябва да са контрулирани и само 1 да има пак ти е достатъчно.От личен опит ти казвам, че когато едно момче харесва момиче и е пияно така може да ти се натиска и досажда. Помисли сама дали ще си прекараш добре само в мъжка компания и нужно ли е да рискуваш каквото и да е за няколко часа веселба.Излезни с приятели от града ти.. На 40км от вас във вила и вълците няма да ти се притечат на помощ.Страшно скиптична съм само на 15 си.

Djuff
12-31-2009, 17:12
[quote="AnTiBuLLsHiTs"]Вие луди ли сте? Едно момиче със 7/8 пияни, загорели коча .. :D
Един мъж, когато пие знае колко да пие и как да се държи после, а тия момченца(:D) ще пият по две бири и ще почнат да се лигавят, след това ще пият по още една и тогава става шоу.

Ест. че няма да те пусне баща ти, нали ще ти пръснат **** с извинение. Освен, ако не искаш точно това, по-добре не ходи.[/quote

ЦепиЖЖЖЖЖЖЖЖЖ :razz:

vow
01-01-2010, 08:16
ако беше одила ся щеше да те боли гъза, а ся нне те боли :D

spexx
02-16-2010, 20:46
празнуваi с твоето семейство : ) аз така поканих няколко мои приятели с мои роднини и сичко беше 6 !!!

Unendlich
02-16-2010, 21:48
празнуваi с твоето семейство : ) аз така поканих няколко мои приятели с мои роднини и сичко беше 6 !!!

То минаха тея празници преди 2 месеца :lol: