PDA

View Full Version : Бяла козметика - какво бихте предложили?



MoMoXiXi
12-28-2009, 16:55
Такаааам... посъбрах малко парички и искам съвета ви.
Както всяко момиче, имам хиляда работи, но все нещо ми липсва и сега като събрах пари не мога да измисля какво да си взема. :(
Прегледах си нещата, направих им списък и така като гледам основните неща ги имам, но все пак искам да си купя нещо още, човърка ме отвътре... имам:
лосион за тяло
стик против изпотяване
крем за тяло

тоалетно мляко
гел за почивстване
Гарниер 3в1
крем за лице - хидратиращ
крем нивея
крем здраве
още един крем за пъпки
розова вода

масла за коса
лак
кристали
тоник за коса
спрей за коса

крем за крака

кремове за ръце

балсам против напукване на устните

Ако се сещате нещо, от което сте доволни и искате да му направите реклама - гив ит ту ми. :P

BlackKeys
12-28-2009, 16:58
Еми зависи от какво имаш нужда... ако се изправяш си вземи нещо, което да предпазва от изправяне. Ако си правиш разни други прически може да си вземеш пяна за коса.

Едит:видях, че имаш кристали, не съм прочела.

peace94
12-28-2009, 20:17
Може би балсам и пяна за коса или някакви новм маски за лице (от тях поне има голям избор-аромати, действие и т.н.). Надявам се да е от помощ :)

Shia
12-28-2009, 20:27
Околоочен крем
Коректор

rachel_billson
12-30-2009, 11:23
Околоочен крем
Коректор
++1

Boot
12-30-2009, 11:31
и аз съм за околоочен крем и разтвор за почистване на очен грим (дооооооста по-добър от тоалетно мляко). Аз лично гледам винаги да си имам и олио за тяло.

Бтв по-добре си вложи парички за няколко качествени продукта, отколкото за много боклуци :)

Infinity
12-30-2009, 11:36
Хубав парфюм..? :-o

MoMoXiXi
12-30-2009, 13:19
Опа
ами околоочният крем не е ли за... по-големи дами? Дето имат бръчки... иначе, като се замисля, е по-добре да ги предотвратя, отколкото като излязат тогава да се опитвам да ги махам, но от друга страна даже нямам 18 и се предполага, че кожата ми още е еластична :D
заинтригувахте ме с тоя крем!

Vincitore
12-30-2009, 13:41
Хубав парфюм..? :-o

MoMoXiXi
12-30-2009, 13:43
парфюма бяла козметика ли е :-o

mihaelaaata
12-30-2009, 14:04
Shia
Околоочен крем
Коректор

Vincitore
12-30-2009, 15:30
По- добре да си купиш един хубав парфюм , от колкото още боклуци от които нямаш нужда ... пък зелена ли е , златна ли е козметиката - голяма работа ; )

MoMoXiXi
12-30-2009, 15:37
Смятам, че аз знам кое е по-добре. ; ) От предния ми пост, смятам, че ясно си личеше, че не искам парфюм.
В крайна сметка може да сменя нещата, които сега имам с нови, предполагам по-качествени.

Vincitore
12-30-2009, 15:55
Щом ТИ знаеш кое е по - добре , защо питаш НАС ?!

хаха .....

MoMoXiXi
12-30-2009, 15:59
виж заглавието на темата и постовете ми и ще си отговориш сама

Infinity
12-30-2009, 15:59
Трудно е да ме убедиш , че ТИ знаеш от какво имаш нужда при положение , че тук пред напълно непознати анонимни потребители си тръгнала да изброяваш какво имаш, за да ти кажат ТЕ от какво имаш нужда.Напълно си противоречиш. :?

MoMoXiXi
12-30-2009, 16:09
...ТИ знаеш от какво имаш нужда...

имам нужда от козметичен продукт, казах го в първия пост
за предпочитане за защита/омекотяване/тонизиране/стъф някъв


за да ти кажат ТЕ от какво имаш нужда

искам "ТЕ" да ми предложат какво може да си взема, защото не се сещам, може да кажат и марка
точно както някои потребители преди това направиха съвсем лоялно без да дават акъл и да се обясняват много.

много сложно да се сетите! Половин страница първи пост писах..

ако някой има какво да каже по темата, просто да го направи, а ако някой иска да си чеше езика, да го направи в друга тема, защото ми е все едно каква съм според някой

free to speak :arrow:

Sladyranna
01-01-2010, 10:23
Щом си събрала парички си вземи маска за коса.

..Нощен крем също може да ти е в полза.
(А, и не ти предлагам да ползваш тези работи за под очите)