PDA

View Full Version : Цикъл



fen4e123
12-28-2009, 17:19
Имам цикъл от почти 3 години и обикновено ми подранява, но сега закъснява с около седмица. Четох в интернет, че може да се дължи на стрес, на глад и т.н. Да, и сега съм се стресирала, може да се каже. От около месец и половина се стремя да се храня по-здравословно, ям си манджи и т.н., просто спрях да пия разни подсладени напитки, намалих сладкото, ям черен хляб, ям повече плодове и зеленчуци. Също така отвреме навреме карам велоергометър, ако има значение. И свалих килограми, естествено, но на мен целта ми са не толкова клограмите(с тях съм си добре), колкото мазнините. Някой има ли идея дали може да е от това хранене, при положение, че не чувствам глад или просто трябва да ям повече пъти на ден, защото обикновено ям по три пъти?

И не съм бременна.
__________________
Преместена
Punisherrr

ledenakrasota
12-28-2009, 17:21
Точно,защото си свалила кила ти закъснява. :)

fen4e123
12-28-2009, 17:22
Точно,защото си свалила кила ти закъснява. :)
Но има ли защо да се притеснявам? Аз вече повече не искам да свалям, но имам мазнини, които трябва да сваля.

ledenakrasota
12-28-2009, 17:35
Офф...аман от детинщини. :x Отиди на гинеколог и го питай.Не знаем всичко!Мазнини :lol:

Dian4ety
12-28-2009, 18:27
Aми почни да тренираш повече..и не се притеснявай за цикала това е нормално все пак може да отидиш на гинеколок за всеки случай, защото една моя приятелка ей така и закасня с една седмица отиди на гинеколог и той и каза че е нормално да й закъснява, обаче имала някаква болест там..просто ей така профилактично можеш да отидеш то не боли :)

sunshine955
01-01-2010, 18:29
Точно,защото си свалила кила ти закъснява. :)
и аз така мисля