PDA

View Full Version : Vega тест



2be
12-28-2009, 18:28
здравейте решила съм да си правя този vega тест.За тези които не знаят това е тест с които се определя поносимоста на храните тоест дали се разграждат правилно от тялото ти.Е какжо можете да ми кажете за него.Една позната каза че трябвало да се правят 3 теста вярно ли е ??

HexGirl
12-29-2009, 06:35
не е теста е един струва 90 лв. но си струва :)

nymphadora
12-29-2009, 06:39
аз досега не бях чувала за такъв тест 8-)

HexGirl
12-29-2009, 06:43
аз досега не бях чувала за такъв тест 8-)
това е страхотно нещо
един познат който беше доста дебел с помоща на изследванията от вега теста сега е с 10 кила минус :)
Когато си направиш този тест те изследват за всички възмижни храни как ги разгражда твоя организъм :) Ето на този познат му казаха че не може да яде чушки , зеле но пък боже да яде тестено с закваска а не с мая :)

HexGirl
12-29-2009, 06:46
http://vega-test.com/

2be
12-29-2009, 09:16
HexGirl благодаря за инфото.Приемам и още информация. :) И весели празници

petiam
12-29-2009, 10:17
аз досега не бях чувала за такъв тест 8-)

аз също :-D

casey
12-29-2009, 11:23
И аз не бях чувала, но ми изглежда интересно. :)

2be
12-29-2009, 15:17
тези дни ще си запиша час и после ще споделя резултатите ако ви интересува!!

chocolatee
12-29-2009, 15:30
И аз не бях чувала, но ми изглежда интересно. :)

AutumnTears
12-29-2009, 15:36
Майка ми искаше да свали няколко килограма, но все не успяваше...благодарение на този тест ги свали 8-)

darka1
12-29-2009, 15:37
Знам какъв е този тест ... една приятелка си беше правила ... според мен е пълна глупост, излишно пръскане на пари за ненужни неща ... и без това е почти невъзможно да се спазва ... казват ти, че повече от половината храни не бива да ги ядеш, което е супер глуаво ... казаха и , че не трябва да яде картофи и домати - е то тогава какво да яде ? ... хората казват, че трябва да се ядат зеленчуци за здраве, пък тоя тест ти казва, че не трябва ... пълна простотия е за мен :)

HexGirl
12-29-2009, 16:06
Знам какъв е този тест ... една приятелка си беше правила ... според мен е пълна глупост, излишно пръскане на пари за ненужни неща ... и без това е почти невъзможно да се спазва ... казват ти, че повече от половината храни не бива да ги ядеш, което е супер глуаво ... казаха и , че не трябва да яде картофи и домати - е то тогава какво да яде ? ... хората казват, че трябва да се ядат зеленчуци за здраве, пък тоя тест ти казва, че не трябва ... пълна простотия е за мен :)
ОФФФФФФФФФфф
всеки организам разгражда различните неща различно , нали се сещаш :)
И ако стомаха на Петя преработва лесно чушки то този на Иванчо не може . Затова и диетите примерно с ядене на зеленчуци на един помагат но друг качва от тях :)

darka1
12-29-2009, 16:24
Нали се сещаш, че мога да си дам мнението, без да ми се правиш на много умна и знаеща ... да не падам от Марс ... пределно ясно ми е, но ти можеш ли примерно без картофи ? - НЕ МОЖЕШ 100 % съм сигурна просто ... за това говоря

Sissy90
12-29-2009, 18:51
тези дни ще си запиша час и после ще споделя резултатите ако ви интересува!!
На мен ми е интересно :)

Нали се сещаш, че мога да си дам мнението, без да ми се правиш на много умна и знаеща ... да не падам от Марс ... пределно ясно ми е, но ти можеш ли примерно без картофи ? - НЕ МОЖЕШ 100 % съм сигурна просто ... за това говоря
Има хора, които примерно са болни от язва или гастрит и с години не поглеждат пържено и люто, въпреки че преди много са го обичали - и язвите се калцират с времето. Има и други, които си ядат пърженото, защото "не мога без пържено" и си получават кризи от време на време. По същия начин има хора, които си хапват смело и са пълнички, има и такива, които пазят диета и са слаби. Когато знаеш кое не ти понася, сам си преценявам дали да не го ядеш или да носиш последствията от това, че го ядеш.

2be
12-29-2009, 20:43
Напълно съм сагласна със Sissy90 и HexGirl.Благодаря и на 2-те ви.А това което написа darka1 е пълна глупост ,всеки може да спре някоя храна стига да има достатъчно воля и ако от това зависи здравето му...би го направил.Много съм навита да си направя теста,защото е явно,че имам някакав проблем ,защото не може да карам 6 дни на портокали,мандарини и грейпфрути и накрая да съм с 1 килограм по-пълна и не казвайте че е вода защото ако беше след време трябваше да я изхвърля.Явно е че има някакав проблем и изкам да разбера какав е ако не отслабна поне да не пълнея повече.Благодаря на всички направили си труда дда ми помогнат с каквото могат и весели празници.



едит:Обадих се в студиото където ще ми правят теста за да се информирам по-добре и за да си запиша час и най-вероятно ще ходя на 4-5-6 там някаде защото лекарката каза че не знае след нова година кога ще е свободна.

sunshine955
12-29-2009, 21:15
интересно ми звучи :)

HexGirl
12-30-2009, 10:00
Напълно съм сагласна със Sissy90 и HexGirl.Благодаря и на 2-те ви.А това което написа darka1 е пълна глупост ,всеки може да спре някоя храна стига да има достатъчно воля и ако от това зависи здравето му...би го направил.Много съм навита да си направя теста,защото е явно,че имам някакав проблем ,защото не може да карам 6 дни на портокали,мандарини и грейпфрути и накрая да съм с 1 килограм по-пълна и не казвайте че е вода защото ако беше след време трябваше да я изхвърля.Явно е че има някакав проблем и изкам да разбера какав е ако не отслабна поне да не пълнея повече.Благодаря на всички направили си труда дда ми помогнат с каквото могат и весели празници.



едит:Обадих се в студиото където ще ми правят теста за да се информирам по-добре и за да си запиша час и най-вероятно ще ходя на 4-5-6 там някаде защото лекарката каза че не знае след нова година кога ще е свободна.
Завиждам ти , благородно ..
Много имам желание за този тест но в момента нямам тези пари :(

2be
12-30-2009, 10:25
и ти ще си го направиш,спокойно!!!И аз ги нямам още сички пари ама от нова година каквото събера...Там ще ми направят и режим по който да се храня саобразно позволение ми храни ако някой иска ще го публикувам!!! :grin: :grin: :grin:

stelit0
01-07-2010, 12:28
Вчера си направих теста!!! :grin: :grin: :grin: Беше много интересно ,и резултатите са интересни.Излезе ч повечетое плодове не ми се разгваждат правилно, е има и други неща например и варивата са ми кофти. Но пък млечните,месо и риба са ми много добре. :-P Най-интересното беше че първото нещо за което ме тества беше оцет а аз на всичко слагам оцет а пък излезе че аут също ми стана странно и за черния,и червения пипер че не се разграждат правилно.абе луда работа.Цялата работа трае около 40мин.и след това ми направиха и хранителен режим. :grin: :grin: :grin:




п.с.аз съм авторката на темата :D

Sigrina
01-07-2010, 12:33
Аз съм си правила такъв. казват ти кои храни тялото ти усвоява по-лесно и кои - не. Ама аз си ям квот ми се яде :D
П.С. Резултатите важат до 6-12 месеца след направата на теста :)

Sissy90
01-07-2010, 12:56
Вчера си направих теста!!!...
Само от любопитство, нулева кръвна група ли си?
Благодаря, че сподели резултатите, започвам да се замислям и аз за този тест :)

stelit0
01-07-2010, 18:42
Вчера си направих теста!!!...
Само от любопитство, нулева кръвна група ли си?
Благодаря, че сподели резултатите, започвам да се замислям и аз за този тест :)не защо,мисля че съм (А+) ама не съм 100% сигурна може и (А-) да съм е помня точно.Едно от двете ама в никакъв случай нулева

evet0
01-08-2010, 11:54
Лятото ходих да си правя този тест иии от тогава да сегаа определеноо има много разлика 17 килограма свалих за 3 месеца.Определено си заслужават парите.А междудругото жената която ми прави теста доста ми се поскара и даже ми каза всеки месец докато трае теста да и се обаждам :D . и сега като мине и 6тия месец пак мисля да отида да си направя тест за да видя какво вече се е променилоо и мога ли да ям шоколадд :lol: :lol: :-D

brokeninside13
01-08-2010, 19:18
Една приятелка ми разправяше за този тест. Може да е глупаво, но смятам да си направя този тест главно защото съм любопитна :-D Мерси много за информацията :)

Sissy90
01-08-2010, 20:17
Вчера си направих теста!!!...
Само от любопитство, нулева кръвна група ли си?
Благодаря, че сподели резултатите, започвам да се замислям и аз за този тест :)не защо,мисля че съм (А+) ама не съм 100% сигурна може и (А-) да съм е помня точно.Едно от двете ама в никакъв случай нулева
Питах, защото съм чела според кръвните групи на кого какво му понася и какво не и за нулевата беше горе-долу каквото ти си посочила :)
В кой град си направи теста и в кое студио? Колко струваше?

MichellePhan
01-08-2010, 20:20
куде се правят?

stelit0
01-09-2010, 10:09
ами има няколко града в който се прави , аз специално съм от Варна и си го направих тук в слуудиото в комплекса Ян Палах .90 лв. струва теста.Вече 2ри ден съм на режима който ми изготвиха там.Който нещо изка да ми пита или тн да ми пише на лично да му дам скайп. :)

taNcheto93
01-09-2010, 12:22
Аз си го правих този тест през лятото в Дупница и там беше 80лв. Без глад и никакви усилия отслабнах с поне 7-8 кг за 1 месец. Стига да спазваш всичко ще постигнеш много. Определено си заслужава парите :wink:

sunshine1
01-09-2010, 12:49
А в Пловдив къде може да си направя този тест ?

a1a2b3v
01-09-2010, 14:16
Знам какъв е този тест ... една приятелка си беше правила ... според мен е пълна глупост, излишно пръскане на пари за ненужни неща ... и без това е почти невъзможно да се спазва ... казват ти, че повече от половината храни не бива да ги ядеш, което е супер глупаво ... казаха и , че не трябва да яде картофи и домати - е то тогава какво да яде ? ... хората казват, че трябва да се ядат зеленчуци за здраве, пък тоя тест ти казва, че не трябва ... пълна простотия е за мен :)


Точно! Това е ненужно хвърляне на пари за няколко килца...
Хора бе може ли да сте такива?! С упражнение всичко става!

SexyDqvolche
01-09-2010, 19:26
Жалко ,че го няма в по-малките градове като Ямбол :smt089 :smt089 :smt089 :smt089

BamByNa
01-10-2010, 07:42
Дам теста е 80 или 90 лв баща ми ходи и наистина поотслабна и му помогна,ама си зависи и до колко ще спазвап диетата,той тестото само като махна.. и се имаше ефект камо ли и др нещица... абе въпрос на воля е...

stelit0
01-10-2010, 07:54
Знам какъв е този тест ... една приятелка си беше правила ... според мен е пълна глупост, излишно пръскане на пари за ненужни неща ... и без това е почти невъзможно да се спазва ... казват ти, че повече от половината храни не бива да ги ядеш, което е супер глупаво ... казаха и , че не трябва да яде картофи и домати - е то тогава какво да яде ? ... хората казват, че трябва да се ядат зеленчуци за здраве, пък тоя тест ти казва, че не трябва ... пълна простотия е за мен :)


Точно! Това е ненужно хвърляне на пари за няколко килца...
Хора бе може ли да сте такива?! С упражнение всичко става!



Има много други зеленчуци с който можеш да се храниш!!!И напротив може да се спазва,аз го правя!!!Те плодовете и зеленчуците може да са полезни но когато организма не може да ги преработи правилно така че да вземе нужното му от тях какво става-свръх калория!!!Следователно напълняваш.Аз бях така -мислях,че е невъзможно да пълнееш от портокали и мандарини но уви още преди теста успах да разбера че тези 2 ПЛОДА не ми влиаят добре.Сега спазвам препоръките и се чувствам добре,мотивирана и режшена да стопя килцата по този начин!!!


Едит:това че завиждате че хората имат вазможност да го направят не значи че е пълна гупост.Баси зависливите сащества,понеже не можете да си го напртавите и започвате ,да говорите,че е тъпо да си даваш парите.Нали знаете приказката за лисицата дето подскачала-подскачала обаче като не могла да стигне гроздето и казала че то и без това е кисело!!!Сами си правете изводитте