PDA

View Full Version : Адскии мъки ! ;хх



crazymm
12-28-2009, 20:14
Такаа..
И аз да се оплача: ползвам спиралата на Maybelline Colossal, извива ми миглите страхотно и издържа страшно много време. До тук добре, обаче със свалянето на грима преживявам адски мъки просто.. Не ми се беше случвало такова нещо!
Каквото и да правя все остават някакви мънички чернички, гаднички следи в ъгала на окото!
Полудявам вече.. Пробвах с тоалетно мляко, с гела на Гарниер, с Loreal Dermo-Expertise, минавам и с течен сапун, с тампонче напоено с крем...
И след всички тези мъки най - накрая успявам. Обаче не виждам смисъл да се разгримирам повече време отколкото се гримирам :D .
Можете ли да ми предложите по - ефективен начин, защото съвсем сериозно - ПОЛУДЯВАМ! 8-)

vagarious
12-28-2009, 20:17
Смени спиралата!? :)

crazymm
12-28-2009, 20:18
и тва си мислех, ама тая ми прави миглите страхотни :(

Hiph0pgirl
12-28-2009, 20:21
Пробвай с тия кърпичките за премахване на грим....Пом-Пом ли беха, кфи беха и аз не знам вече

vagarious
12-28-2009, 20:22
Ами според мен си опитала всички варианти за махане на спиралата.Аз лично не мога да се сетя за други, то ако има - и ти да си се сетила. 8-) Иначе, ще ти препоръчам една на MaxFactor (само, че незнам каква е).Купувала съм си я много пъти- струваше 14лв.Беше страхотна.Още по-дълги и обемни ми ги правеше и нямах проблеми с махането.Или на GoldenRose със златистата капачка - 4х.Само нея си ползвам и всичко е ок.Мале как се олях с писането .. 8-) :)

BlackKeys
12-28-2009, 20:25
Смени спиралата!? :)

+1
Все ще намериш някоя също хубава.
Наистина е много досадно да търкаш и да не излиза... :o

crazymm
12-28-2009, 20:26
мерси на всички :-)
ако не стане с кърпичките, директно я сменям.. :(
явно просто не ни е писано да сме заедно 8)

JCoutureJunkie
12-28-2009, 20:31
И тези мъки заради Колосала ли? :shock: Аз съм я ползвала и никакви проблеми не съм имала.Винаги съм успявала да я измия с мокра кърпичка или памуче,напоено с топла вода и малко течен сапун(защото използвам рядко спирала и никога не мога да наперя тоалетното мляко действам като аборигенин :D )
Ако имаш проблем само с тази спирала може би трябва да си дадеш почивка от нея?Преди време си взех тази
http://www.maybelline.com/images/products/thumbNails/175B_xl.jpg
повече ми харесва от Колосала и по-лесно я чистя :)

crazymm
12-28-2009, 20:38
пробвала съм я тази, но нещо не ме кефи толкова :?
и да, само с Collosal-а са ми тия проблеми.. :x
не ни е писано, не ни е ;(

Neopitom3na
12-28-2009, 20:50
аз я ползвам и нямам никакви проблеми... махам я с пом пон :)

heiress
12-28-2009, 20:53
Защо не смениш почистващото мляко?

crazymm
12-28-2009, 20:57
и пом пон, и млякото ще сменя.. само де не махам спиралата :(
благодаря отново.. :oops:

curious
12-28-2009, 20:59
Пробвай с този дегримьор на Лореал. 100 % ще я маха лесно. Като гел е и е за водоустойчив и дълготраен грим.
http://i49.tinypic.com/20a585i.jpg

heiress
12-28-2009, 21:57
Според мен просто не може да няма нещо, което да я чисти.. няма логика.. не се разделяй с нея щом си толкова доволна.

chocolatee
12-28-2009, 22:32
Аз я ползвам и нямам никакви проблеми с махането.Спиралата е страхотна.Няколко пъти си купувам вече 8-) Иначе смени почистващото мляко..ако не стане-спиралата, макар че е повече от страхотна!Е, успех!

heiress
12-28-2009, 23:07
Е, ти след като нямаш проблеми с махането можеш да споделиш с какво си почистваш грима. Мисля, че така повече ще й помогнеш.

s1NNer
12-29-2009, 08:56
Вече съм с тая спирала за 3ти път .. и нямам проблеми с махането .. махам я само с мокри кърпички .. ;]

slynchoo
12-29-2009, 09:12
пробвай с мокри кърпички за грим. :)

sladyr4etoo
12-29-2009, 09:14
Смени спиралата!? :)

+1
Все ще намериш някоя също хубава.
Наистина е много досадно да търкаш и да не излиза... :o

casey
12-29-2009, 11:30
И тези мъки заради Колосала ли? :shock: Аз съм я ползвала и никакви проблеми не съм имала.Винаги съм успявала да я измия с мокра кърпичка или памуче,напоено с топла вода и малко течен сапун(защото използвам рядко спирала и никога не мога да наперя тоалетното мляко действам като аборигенин :D )
Ако имаш проблем само с тази спирала може би трябва да си дадеш почивка от нея?Преди време си взех тази
http://www.maybelline.com/images/products/thumbNails/175B_xl.jpg
повече ми харесва от Колосала и по-лесно я чистя :)
За да не правя нова тема бих искала да попитам тук за тази спирала. Колко струва? Хубава ли е? Издължава или сгъстява повече миглите? Как е четката и т.н. и т.н. ... Мерси предварително! :-)

Иначе опитай с мокри кърпички за премахване на грим или попитай някой козметичка за съвет. Ако не стане сменяй я! :-)

JCoutureJunkie
12-29-2009, 16:13
Не знам колко струва тук...бях я купила за $7.Но може да си купиш Maybelline Great Lash(моята е с малко по-голяма четка,затова е BIG).Виждала съмя за около 7 лева.На мен ми харесва,както казах повече от Колосала,но мнозинството не я тачат хич.Специално това,което съм забелязала е,че удължава миглите и ги извива доста добре(веднъж попрекалих леко и после миглите ми цял ден стояха като на онези кукли :D )Слагаш още ако искаш,но само преди да е засъхнала,иначе става мазало.Друго не се сещам.Питай.

Biskfitka
12-29-2009, 17:44
Аз като я ползвах преди тая спирала я махах с краставично мляко на Евтерпа май беше и нямах проблемии 8-)

casey
12-29-2009, 17:51
Не знам колко струва тук...бях я купила за $7.Но може да си купиш Maybelline Great Lash(моята е с малко по-голяма четка,затова е BIG).Виждала съмя за около 7 лева.На мен ми харесва,както казах повече от Колосала,но мнозинството не я тачат хич.Специално това,което съм забелязала е,че удължава миглите и ги извива доста добре(веднъж попрекалих леко и после миглите ми цял ден стояха като на онези кукли :D )Слагаш още ако искаш,но само преди да е засъхнала,иначе става мазало.Друго не се сещам.Питай.

Мерси, Мерси. И аз другго не се сещам. :-) :-) :-)

evalongoriq
12-29-2009, 18:38
И аз имах проблеми с махането на спиралата и си взех от тея кърпички на Пом-пон и съм супер доволна 8-)

chocolatee
12-29-2009, 21:15
Махам я с тези кърпички за грим или с тоалетно мляко на Афродита /май така беше/ 8-) .

galu6a
12-30-2009, 08:24
Пробвай с тия кърпичките за премахване на грим....Пом-Пом ли беха, кфи беха и аз не знам вече

да тия наистина са мн добри около 4 лева са

Infinity
12-30-2009, 08:32
Използвам същата спирала и мога да ти кажа , че с това тоалетно мляко на Билка я маха идеално , а пък и много приятно овлажнява кожата.Пробвай го. :)
http://ehealthbeauty.com/images/bilkabialomliako.jpg

iiordanova
12-30-2009, 09:15
И аз я използвам .. , но нямам проблем с махането.
Спиралата е страхотна.. :smt007
Аз използвам тоалетно мляко. И кърпичките съм използвала .. също съм останала доволна.

NeverTheSame
12-30-2009, 09:36
И аз имах проблеми с махането на грима...не със спирала ми със един молив,голяма мъка беше.Обаче ето това - http://www.nisea-bg.com/images/items/4028.jpg спаси положението :grin:

sanyflower7
12-30-2009, 10:48
И тези мъки заради Колосала ли? :shock: Аз съм я ползвала и никакви проблеми не съм имала.Винаги съм успявала да я измия с мокра кърпичка или памуче,напоено с топла вода и малко течен сапун(защото използвам рядко спирала и никога не мога да наперя тоалетното мляко действам като аборигенин :D )
Ако имаш проблем само с тази спирала може би трябва да си дадеш почивка от нея?Преди време си взех тази
http://www.maybelline.com/images/products/thumbNails/175B_xl.jpg
повече ми харесва от Колосала и по-лесно я чистя :)
Мале много е яка тази от каде си я взе аз съм от Търговище колко струва

sanyflower7
12-30-2009, 10:50
Смени спиралата!? :)

+1
Все ще намериш някоя също хубава.
Наистина е много досадно да търкаш и да не излиза... :o
+1

Boot
12-30-2009, 11:36
Не е нужно да я сменяш. Купи си дегримьор. Има на Гарние, Буржоа, Лореал и сигурно още много. Аз лично съм с Гарние и нямам проблем с почистването на грима. Тези неща са направени точно за водоустойчив грим и е доста важно всяко момиче да ги има (нищо, че в България не е много популярен продукт)

sanyflower7
12-30-2009, 15:05
Не е нужно да я сменяш. Купи си дегримьор. Има на Гарние, Буржоа, Лореал и сигурно още много. Аз лично съм с Гарние и нямам проблем с почистването на грима. Тези неща са направени точно за водоустойчив грим и е доста важно всяко момиче да ги има (нищо, че в България не е много популярен продукт)
Мерси за информацията сега 4увам

yozii
12-30-2009, 15:12
Използвам същата спирала и мога да ти кажа , че с това тоалетно мляко на Билка я маха идеално , а пък и много приятно овлажнява кожата.Пробвай го. :)
http://ehealthbeauty.com/images/bilkabialomliako.jpg

ии аз ползвам това тоалетно мляко .. премахва идеално \:D/ ..

sanyflower7
12-31-2009, 08:24
Използвам същата спирала и мога да ти кажа , че с това тоалетно мляко на Билка я маха идеално , а пък и много приятно овлажнява кожата.Пробвай го. :)
http://ehealthbeauty.com/images/bilkabialomliako.jpg

ии аз ползвам това тоалетно мляко .. премахва идеално \:D/ ..
Цени малко пове4е инфо

Shia
12-31-2009, 09:24
Сигурна ли си,че спиралата ти е в срок на годност.АКо не си я сменяла три месеца сигурно е мъка.

BlackKeys
12-31-2009, 09:30
Наистина може да и е изтекъл срокът на годност.