PDA

View Full Version : Секс преди менструация



mirajjj
12-28-2009, 20:48
Много ли е лошо да го направя преди да ми е дошло?? Наистина вече искам да го направя обаче ако това е много голям проблем.. :( Надявам се някой да помогне! Благодаря предварително, аа и се извинявам ако има такава тема! :) :) :)

alex4o
12-28-2009, 21:03
Ти какъв проблем виждаш в това ???

uNvaLuabL3
12-28-2009, 21:05
ми то е по-добре да го направиш преди да ти е дошло, а не като ти дойде...и нали знаеш ВИНАГИ с презерватив :]

3oPuTy
12-28-2009, 21:10
Ама как точно "преди да ти дойде"?!
Преди първата менструация или преди поредната,защото ако е преди първата ... :D

anichka12345678
12-28-2009, 22:00
[quote="mirajjj"]Много ли е лошо да го направя преди да ми е дошло?? Наистина вече искам да го направя обаче ако това е много голям проблем.. :( Надявам се някой да помогне! Благодаря предварително, аа и се извинявам ако има такава тема! :) :) :)[/quote
Ти можеш да го правиш по всяко време и преди,след ,по време на цикал.Това няма значение.Просто се пазете, използвайте по-скъпи презервати,(ако се наложе нещо си купу хапчета,като чета на някой им се касът презервативите).Но като за начало и презерватива върши работа ,ако не ви се става родители ,просто да не свършва в теб.Съгурна съм ,че си достатачно умна.Всички има ме такива въпроси в началото.

KandidatZaSlava
12-28-2009, 23:35
"Правете секс преди менструацията си ! Това ще размести датата ви и ще ви накара да сте "подгизнали" само 2 дена и половина ! Само сега по празниците ! Единственото, което ви трябва е стабилен, здрав, твърд и мощен научно казано пенис, просташки - курец, около 17,5 см !"

чуваш ли ме сега, чуй чуй

Biskfitka
12-29-2009, 09:37
Ооо годинки? :-o

aloveyou
12-29-2009, 12:56
И какъв е проблема да го направиш преди цикъла ти :-o

Punisherrr
12-29-2009, 13:01
Момичето май има предвид,че още няма менструация изобщо... :-o
Което те прави на около 13,14,15 години макс предполагам? :? от тук следва отговор - да,лошо е. Щом не ти е дошло още си направи извода,че тялото ти не е развито достатъчно и изобщо не е добре за теб да го правиш.
А защо искаш да го направиш? Звучиш ми малко сякаш е ''просто ИСКАМ! на пук,щото всички го правят! '' :?
Помисли си хубаво.

therichbitch
12-29-2009, 13:04
мисля, че тя имаше предвид, че още няма менструация
>> да, много е лошо и адски адски тъпо
имайки предвди, днешната акселерация, мога да предположа, че си на 11, 12?! :shock: :shock: малее, на мен на 11 още ми купуваха барбита за Коледа

gogo4o4o
12-29-2009, 13:25
Момичето май има предвид,че още няма менструация изобщо... :-o
Което те прави на около 13,14,15 години макс предполагам? :? от тук следва отговор - да,лошо е. Щом не ти е дошло още си направи извода,че тялото ти не е развито достатъчно и изобщо не е добре за теб да го правиш.
А защо искаш да го направиш? Звучиш ми малко сякаш е ''просто ИСКАМ! на пук,щото всички го правят! '' :?
Помисли си хубаво.

+1

P.S. Подмазвач съм, подмазвач :P 8-)

aloveyou
12-29-2009, 13:51
Момичето май има предвид,че още няма менструация изобщо... :-o
Което те прави на около 13,14,15 години макс предполагам? :? от тук следва отговор - да,лошо е. Щом не ти е дошло още си направи извода,че тялото ти не е развито достатъчно и изобщо не е добре за теб да го правиш.
А защо искаш да го направиш? Звучиш ми малко сякаш е ''просто ИСКАМ! на пук,щото всички го правят! '' :?
Помисли си хубаво.

Ако е имала това впредвид,наистина е лошо

amk933
12-29-2009, 13:52
Защо ми се струва, че си имаме работа с поредното 12-годишно неоцелило раздела?

Моето дете, сексът не означава Кен да шиба Барби, а някой теб и предполагам ще е леко по-болезнено от това две пластмасонки да се търкат...