PDA

View Full Version : пак за пирсинг



drifft
12-28-2009, 21:13
Здавейте.Искам пак да питам (знам че е банално вече) за обеца на пъпчето.Ако си я пробия сама какво ще стане,аз не мога да търпя друг да ми причинява болка.Искам да изкажете мнения и опит.Благодаря предварително. :-)

RoseDawn
12-28-2009, 21:23
Здавейте.Искам пак да питам (знам че е банално вече) за обеца на пъпчето.Ако си я пробия сама какво ще стане,аз не мога да търпя друг да ми причинява болка.Искам да изкажете мнения и опит.Благодаря предварително. :-)

Ще си доставиш удоволствието от инфекция,която ще обхване коремната стена,а тя е изключително тънка,следователно органи-Goodbye! Специалистите в поставянето на пиърсинг няма как да ти причинят болка,понеже слагат упойка. Бягай в някое студио, не си помисляй за 'направи си сам', това им е работата на хората. Ако действаш сама ще създадеш и за здравните работници.. 8-)

rachel_billson
12-28-2009, 21:49
Здавейте.Искам пак да питам (знам че е банално вече) за обеца на пъпчето.Ако си я пробия сама какво ще стане,аз не мога да търпя друг да ми причинява болка.Искам да изкажете мнения и опит.Благодаря предварително. :-)

Ще си доставиш удоволствието от инфекция,която ще обхване коремната стена,а тя е изключително тънка,следователно органи-Goodbye! Специалистите в поставянето на пиърсинг няма как да ти причинят болка,понеже слагат упойка. Бягай в някое студио, не си помисляй за 'направи си сам', това им е работата на хората. Ако действаш сама ще създадеш и за здравните работници.. 8-)
+1
За какво е Търсачката,Google...? :-o

chocolatee
12-28-2009, 22:27
Как ще се пробиваш самичка, бе ?! Леле..ще си докараш някоя инфекция!Бягай при специалист по-добре!

Sladyranna
12-28-2009, 22:59
Една приятелка ходи при специялист. Объркало се е нещо и я пробил грешно (при това човек които се занимава с това от години) Сега трябва да си прави операция и ще го съди за да вземе парите за операцията.

Сами тръгнали да се пробиват.. :x :booooomb:

marin4itu
12-28-2009, 23:09
То болката е миг.. няма какво толкова да й търпиш даже..

rachel_billson
12-29-2009, 09:07
Болката е миг,ами последствията след това?По-добре отиди при специалист,за да не ти се налага да пускаш тема и в Здравни проблеми и болести :)

guinessgirl
12-29-2009, 09:49
и''специалист'' не е хирург или козметичка,а ПИЪРСЪР в студио.