PDA

View Full Version : Шампоан за къдрева коса



ginny
12-28-2009, 23:08
Здрасти хора, косата ми е къдрева и се чудех какъв шампоан да си взема за да се оформят хубави къдрици. Споделете опита си, марка, цена, имали балсам и маска към серията му и тнт.За инф пробвах на Шаума зеления балсам и шампоан ама не е нещо впечатляващо, на Нивеа шампоана за изправяне на коса ама не струва нещо, може би защото косата ми е мн къдрева и сега съм на Гарниер, но не съм много доволна.

:-)

nymphadora
12-29-2009, 06:38
Шампоана няма да ти оформи къдриците какъвто и да е.Аз моите къдрици ги оформям като оставя косата да си изсъхне без сешоар и понякога слагам пяна и тя си става :)

tedytyy
12-29-2009, 09:23
уф.. хора,научете се да я пишете тая дума де ! къдрАва

ginny
12-29-2009, 12:08
Шампоана няма да ти оформи къдриците какъвто и да е.Аз моите къдрици ги оформям като оставя косата да си изсъхне без сешоар и понякога слагам пяна и тя си става :)

Е може би не съм използвала правилната дума подържам повече подхожда май
Благодаря все пак

ginny
12-29-2009, 12:09
уф.. хора,научете се да я пишете тая дума де ! къдрАва

Приемам забележката
:-o

aloveyou
12-29-2009, 12:29
Разгледай из магазините..Но мисля,че няма да ти ги оформи или ще ти ги оформи поне малко 8)
Опитай с пяна или лак 8)

Sissy90
12-29-2009, 13:03
Аз последно иползвах Глис Кюр, но ми остаа във Варна и сега тук си купих Шаума за суха и изтощена коса (с аромат на шоколад :-) ) - по принцип е добре да използваш шампоан за суха коса, защото къдравие коси са сухи почти винаги. След като я измиеш, я намачквай с пяна или крем за къдрава коса - на Сънкилк не е лош, а пяна съм ползвала на Нивеа за къдрава коса и в момента някаква професионална, фризьорката ми ползва такава и я накарах да ми поръча и на мен - голяма опаковка е, а беше на дорба цена като за това количество. Марката май беше нещо от рода Black, но не мога да кажа със сигурност, защото и тя остана във Варна.