PDA

View Full Version : Нужда от споделяне



GunSnSteelflowers
12-28-2009, 23:18
,,

PurpleDream
12-28-2009, 23:20
:shock: 1 седмица четох книга по- кратка от тва нещо тука...

haritov
12-28-2009, 23:23
Гадно наистина,само не се отказвай да продължиш напред!
Виждам,че имаш какпа оптимизъм което е добре,и не се отчайвай!
Живота продължава,някой ден ще осъзнае какво си правила за него.

stupid0boy
12-28-2009, 23:25
Гадно наистина,само не се отказвай да продължиш напред!
Виждам,че имаш какпа оптимизъм което е добре,и не се отчайвай!
Живота продължава,някой ден ще осъзнае какво си правила за него.
++

GunSnSteelflowers
12-28-2009, 23:29
..

PurpleDream
12-28-2009, 23:32
:shock: 1 седмица четох книга по- кратка от тва нещо тука... Ами ако можеше да го опиша с по-малко думи не мисля ,че щеше да има нужда изобщо да кажа нещо ..
много яко, ама слабо ме вълнува 8)

GunSnSteelflowers
12-28-2009, 23:35
..

incarnati0n
12-28-2009, 23:36
Прочетох го и наистина ме разчувства, много истински си описала това, което изпитваш.

Знаеш ли, с течение на времето, започнах да осъзнавам някои много важни ЖИТЕЙСКИ ПРАВИЛА.. :
1. Този, който заслужава сълзите ти, НИКОГА не би те накарал да плачеш.
2. "Грешката ми от самото начало беше ,че премълчавах действията му ,които ме дразнят ,премълчавах разочарованието и вдигах глава .. И всичкото това ,защото го обичах прекалено много .." Никога не прави компромиси със себе си, премълчавайки нещо, което всъщност не ти се нрави. Казвай право в очите. Проблемът при мен е абсолютно същият, излишно е да коментирам колко трудно е понякога това да надвиеш над самия себе си и да се пребориш с даден страх. Но трябва да се борим. Да казваме това, което мислим.
3. Доскоро считах, че момчетата, които са доста по-големи от нас /говорим за разлика 3-4 години, не повече; а не съответно за разлика 1-2 години/ са напред и в мисленето, имат по-голям житейски опит и изобщо, мирогледът им е друг. Да, обаче се оказа, че система големи-малки не съществува. Хората се делят на достойни и жалки!

Гледай напред и търси стойностното... Защото, както, убедена съм, знаеш - опаковка без съдържание е боклук.
Гледай напред... и се опитай да бъдеш оптимист.
Ако случайно пък не можеш да се настроеш оптимистично, това отново има хубава страна. Знаеш ли каква е? Че ПЕСИМИСТЪТ НИКОГА НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ РАЗОЧАРОВАН.


Каквото и да става, гледай напред ! Успех през новата година :)

PurpleDream
12-28-2009, 23:37
:shock: 1 седмица четох книга по- кратка от тва нещо тука... Ами ако можеше да го опиша с по-малко думи не мисля ,че щеше да има нужда изобщо да кажа нещо ..
много яко, ама слабо ме вълнува 8)
Ти май си от ония ,които се обаждат при всяка удобна възможност . Даже като нямат какво да кажат ,от любов към спорта ,много ме радвате 8)
радвам се, че те радвам- винаги е удоволствие за мен да зарадвам някого така 8)

stupid0boy
12-28-2009, 23:42
PurpleDream

А аз обичам мечтите особено ако са лилафи.... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

FantaMen
12-28-2009, 23:42
Поне си се осъзнала може би късно но е по-добре.Ако си научиш уроците от половината грешки който си правила найстина може да осъзнаеш смисъла на живота... Все ще се намери човек който наистина оценява това което правиш за него.. и ти пожелавам заедно с него да осъзнаете какво точно е живота и колко е трудно да бъдеш щастлив..


Поздрави и Успех на прав път си :)

stupid0boy
12-28-2009, 23:46
обаче... PurpleDream не ме забелязва... аз се упитах да и кажа, че е много сладка.... :o :o :o

ivcheto0o
12-29-2009, 05:48
наистина си се осъзнала :) Браво за силата с която си издържала вси4ко.Горе главата вси4ко 6те си доиде на мястото.Сега бъди с хората които наистина те оби4ат,а и се нуждаят от теб.А относно другото мом4е 6том не си готова няма смисъл.Пожелавам ти новата година наистина да е по хубава за теб,много здраве и 6тастие :)

Fruity
12-29-2009, 06:23
1.Като някой го мързи да чете темата,вместо да спами,нека види,че горе има едно червено Х-че. :booooomb:
2.Виж..Личи си,че ти не си от ония глупавите,които си харесват големи момчета и после те правят каквото искат с тях,НО..Не мислиш ли,че за теб това,което се е случило между вас означава много,а за негоо..хм..просто едно гадже и приятелска връзка!?
И все пак е нормално нещата да охладнеят,щом има разстояние между вас.. А още повече-той е 19 годишно момче.Аз определено не мисля,че ще седи пред скайп да си пише със бившото му гадже,а няма да тръгне по купони и да си намери друга.Пък и 19 годишното момче си има нуждии..Както всички други,ако ме разбра.
Знам,че за теб това е истинско влюбване,че го обичаш,че означава много за теб,че ти е мъчно,но животът продължава.Хора идват,хора си отиват.Нищо не може да е завинаги.
:wink: Спомняй си хубавите ви моменти заедно.

lipsvashh_mi
12-29-2009, 06:59
Той не те заслужава-не заслужава емоциите ти,сълзите ти..не заслужава терзанията и скъсаните нерви..
щом е решил сам,че не иска повече да общувате-ок-вдигни глава,усмихни се и продължи нататък...не си загула много от това,че той излиза от живота ти и обкръжението ти от близки хора-дори напротив... печелиш повече спокойствие и може би повече усмивки от преди..така,че мисли позитивно!В случая това е най-важното :)

JoeBanana
12-29-2009, 07:16
всички мъже са прасета !

kotetokateto
12-29-2009, 07:23
Прочетох го и наистина ме разчувства, много истински си описала това, което изпитваш.

Знаеш ли, с течение на времето, започнах да осъзнавам някои много важни ЖИТЕЙСКИ ПРАВИЛА.. :
1. Този, който заслужава сълзите ти, НИКОГА не би те накарал да плачеш.
2. "Грешката ми от самото начало беше ,че премълчавах действията му ,които ме дразнят ,премълчавах разочарованието и вдигах глава .. И всичкото това ,защото го обичах прекалено много .." Никога не прави компромиси със себе си, премълчавайки нещо, което всъщност не ти се нрави. Казвай право в очите. Проблемът при мен е абсолютно същият, излишно е да коментирам колко трудно е понякога това да надвиеш над самия себе си и да се пребориш с даден страх. Но трябва да се борим. Да казваме това, което мислим.
3. Доскоро считах, че момчетата, които са доста по-големи от нас /говорим за разлика 3-4 години, не повече; а не съответно за разлика 1-2 години/ са напред и в мисленето, имат по-голям житейски опит и изобщо, мирогледът им е друг. Да, обаче се оказа, че система големи-малки не съществува. Хората се делят на достойни и жалки!

Гледай напред и търси стойностното... Защото, както, убедена съм, знаеш - опаковка без съдържание е боклук.
Гледай напред... и се опитай да бъдеш оптимист.
Ако случайно пък не можеш да се настроеш оптимистично, това отново има хубава страна. Знаеш ли каква е? Че ПЕСИМИСТЪТ НИКОГА НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ РАЗОЧАРОВАН.


Каквото и да става, гледай напред ! Успех през новата година :)


+ Страхотно исказване, накара ме и аз да се замисля... :(

EnterYourNameHere
12-29-2009, 07:51
too long.

f17n3s
12-29-2009, 08:36
уаууу ... по-разсъжденията ти, въобще не мога да кажа, че си на 15 ....
по това, което прочетох мисля, че си един страхотен човек и заслужаваш нещо повече от този .... знаеш ли колко са малко момичетата като теб .... :? просто си прекъсни контактите с него и си изчакай за някой, който наистина те заслужава ... мн ми хареса историята ти някак си в нея виждам смелост да продължиш, надежда за нещо по-добро ... пожелавам ти всичко най-хубаво и дано наистина си намериш подходящият човек за теб :smt056 :smt056

0nem0retIme
12-29-2009, 08:45
Започни на чисто,без неговото присъствие в живота ти.То се е видяло,че не си заслужава да страдаш за него.Обърни внимание на хората,които са ти близки и си заслужват вниманието ти.Забрави го него.

FromAutumToAshes
12-29-2009, 08:54
Ниастина е много гадно това, което ти се е случило... Но животът ни поднася всякакви неща както добри, така и лоши. И трябва да се научим да ги посрещаме с високо вдигната глава. Надявам се бързо да го преживееш, защото колкото по-бързо се случи това, толкова по-добре за теб. Не позволявай на света да те мачка, а оше по-малко на миналото ти. Остави го назад и гледай с усмивка напред. Успех (:

GunSnSteelflowers
12-29-2009, 09:28
...

Lucksy
12-29-2009, 09:41
Започни на чисто,без неговото присъствие в живота ти.То се е видяло,че не си заслужава да страдаш за него.Обърни внимание на хората,които са ти близки и си заслужват вниманието ти.Забрави го него.

awerw
12-29-2009, 16:43
Сигурно си пе4ена :) но не ми се 4ете :D И дано проблема ти се оправи ти пожелавам от сърце :D :D ае със здраве :-)

vesito13
12-29-2009, 19:37
Една много хубава тема, написана по един увлекателен и приятен за четене начин, жалко само, че се отнася за тъжни неща.
Тази година наблюдавам същата тази промяна в едно момче, пак така отиде студент, беше ми просто приятел, нищо повече, но в момента той не е човекът, който беше. Вече не мога да говоря с него, както преди, не мога да му имам онова доверие. Просто смея да кажа, че те разбирам много добре, човек, който мислиш, че познаваш и на края излиза, че е един напълно непознат за теб. Не мисли за него, не си изгубила нещо голямо. Продължи живота си, бъдещето е пред теб, сега сме още малки, има още много да видим от този свят.
Но просто се радвай, че в живота си си намерила наистина стойностни хора и приятели, малко са тези, които успяват. Ако ти в действителност си го направила си една голяма късметлийка :)

GunSnSteelflowers
12-29-2009, 19:50
...

vesito13
12-29-2009, 19:52
Извод: Тва студентският живот не води до нищо хубаво :D Все пак какво друго ми остава освен да се посмея :) Благодаря ! :)А бе той си е много хубав, просто не на всички им се отразява добре :D

Спокойно, усмихни се на живота :)

SuNsHiNe6
12-31-2009, 12:43
Много гадно се е получило,но хубавото при тебе е ,че въпреки всичката мъка по него,продължаваш напред :) Браво и успех за напред :mrgreen:

malone
12-31-2009, 13:05
Кофти ситуация-основна грешка на повечето хора е,че бързо се привързваме и лесно се доверяваме на някой.Дано с новата година нещата за теб да се оправят.

lilincituuuu
12-31-2009, 13:07
Прочетох го и наистина ме разчувства, много истински си описала това, което изпитваш.

Знаеш ли, с течение на времето, започнах да осъзнавам някои много важни ЖИТЕЙСКИ ПРАВИЛА.. :
1. Този, който заслужава сълзите ти, НИКОГА не би те накарал да плачеш.
2. "Грешката ми от самото начало беше ,че премълчавах действията му ,които ме дразнят ,премълчавах разочарованието и вдигах глава .. И всичкото това ,защото го обичах прекалено много .." Никога не прави компромиси със себе си, премълчавайки нещо, което всъщност не ти се нрави. Казвай право в очите. Проблемът при мен е абсолютно същият, излишно е да коментирам колко трудно е понякога това да надвиеш над самия себе си и да се пребориш с даден страх. Но трябва да се борим. Да казваме това, което мислим.
3. Доскоро считах, че момчетата, които са доста по-големи от нас /говорим за разлика 3-4 години, не повече; а не съответно за разлика 1-2 години/ са напред и в мисленето, имат по-голям житейски опит и изобщо, мирогледът им е друг. Да, обаче се оказа, че система големи-малки не съществува. Хората се делят на достойни и жалки!

Гледай напред и търси стойностното... Защото, както, убедена съм, знаеш - опаковка без съдържание е боклук.
Гледай напред... и се опитай да бъдеш оптимист.
Ако случайно пък не можеш да се настроеш оптимистично, това отново има хубава страна. Знаеш ли каква е? Че ПЕСИМИСТЪТ НИКОГА НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ РАЗОЧАРОВАН.


Каквото и да става, гледай напред ! Успех през новата година :)


+ Страхотно исказване, накара ме и аз да се замисля... :(
мда.. и аз мн0 сериозно се замислих.. това момче.. нямам думи просто :shock:

girlche
03-04-2010, 23:43
Прочетох го и наистина ме разчувства, много истински си описала това, което изпитваш.

Знаеш ли, с течение на времето, започнах да осъзнавам някои много важни ЖИТЕЙСКИ ПРАВИЛА.. :
1. Този, който заслужава сълзите ти, НИКОГА не би те накарал да плачеш.
2. "Грешката ми от самото начало беше ,че премълчавах действията му ,които ме дразнят ,премълчавах разочарованието и вдигах глава .. И всичкото това ,защото го обичах прекалено много .." Никога не прави компромиси със себе си, премълчавайки нещо, което всъщност не ти се нрави. Казвай право в очите. Проблемът при мен е абсолютно същият, излишно е да коментирам колко трудно е понякога това да надвиеш над самия себе си и да се пребориш с даден страх. Но трябва да се борим. Да казваме това, което мислим.
3. Доскоро считах, че момчетата, които са доста по-големи от нас /говорим за разлика 3-4 години, не повече; а не съответно за разлика 1-2 години/ са напред и в мисленето, имат по-голям житейски опит и изобщо, мирогледът им е друг. Да, обаче се оказа, че система големи-малки не съществува. Хората се делят на достойни и жалки!

Гледай напред и търси стойностното... Защото, както, убедена съм, знаеш - опаковка без съдържание е боклук.
Гледай напред... и се опитай да бъдеш оптимист.
Ако случайно пък не можеш да се настроеш оптимистично, това отново има хубава страна. Знаеш ли каква е? Че ПЕСИМИСТЪТ НИКОГА НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ РАЗОЧАРОВАН.


Каквото и да става, гледай напред ! Успех през новата година :)


+ Страхотно исказване, накара ме и аз да се замисля... :(
мда.. и аз мн0 сериозно се замислих.. това момче.. нямам думи просто :shock:
мдам ;-) :-k

Take_That
03-05-2010, 18:03
Поздравявам те за това, че не си се отчаяла. Продължавай да дерзаеш напред. Хубаво е, че си осъзнала толкова значимо нещо :) Желая ти много хубави мигове :)

rebeccaa
03-05-2010, 18:22
Евала ти правя, че си осъзнала такива важни неща от живота, който ще трябва да знаеш и за напред.. дано вече си намерила момче което е по достойно за теб или дано го намериш, и което няма да те кара да плачеш и страдаш

IndependentGirl
03-05-2010, 18:23
Смислена тема.. нещо, което си заслужава поне да се прочете.. :)
Не се предавай и не се отказвай.. ;] Животът е такъв.. подлага хората на различни изпитания и препятствия, но те трябва да бъдат силни, за да се преборят с тях.. Само можеш да се поучиш от нещата, които си преживяла и да продължиш смело напред.. ;]

pussucetka
03-05-2010, 21:58
1. Браво, страхотно момиче си, възхищавам ти се ! :-)
2. Усмихни се на живота , за да ти се усмихне и той ! :)
3. Той губи ! :smt003
4. Живота учи, вдигни глава, хората се учат от грешките си, но ти продължи напред, покажи, че си силна! :-)