PDA

View Full Version : Инхуа



t1n4e7o
12-29-2009, 04:57
Хей момичета, някоя от вас пила ли е чай Инхуа и помага ли? :) Бихте ли ми препоръчали подходяща диета, която мога да съчетая с него, защото нямам време да ходя на фитнес :-)

xAddicteDx
12-29-2009, 10:56
на вкус е доста зле, пих го 4-5дни и бях свалила 3 кг, но все пак мн бързо се качват и от тях запазих само 1. НО важното е и че, когато го пиех, не съм яла почти нищо - 1 филия ВИТА (~40 kcal) на ден и тва ми е било.. + тва тея кг не бяха мазнини, а по-скоро вода.

П.С: заедно с чая ти дават една книжка със забранените храни по време на и след приема.
П.С.С: убива апетита.. поне при мен.

rachel_billson
12-29-2009, 12:12
Какъв е този чай? :-o

aloveyou
12-29-2009, 12:44
Какъв е този чай? :-o

Да,и аз това щях да попитам !!

amk933
12-29-2009, 12:53
^Ако не се лъжа беше някакъв чай, от който ходиш до тоалетна и изчиства някакви токсини от стомаха. И се отслабва от него. Но нещото, с което хората не са наясно е, че при отслабване можеш да загубиш килограми от мазнина, вода и мускули. Да губиш от мазнина, но да губиш от водното съдържание и мускулната маса е лудост. Точно това се случва с него, обаче - губиш от водата.

Тя трябва да е 60-ина процента от теглото, но при много хора е по-малко, а това е лошо. Изводът: пийте много вода. :) Полезно е и за бъбреците.

ПТ: Препоръчвам ти да зарежеш чая и да поспортуваш. Така няма да губиш от воднот съдърцание, ще оформиш тяло и ще изгориш мазнини. Предполагам това целиш... :)

aloveyou
12-29-2009, 13:26
^Ако не се лъжа беше някакъв чай, от който ходиш до тоалетна и изчиства някакви токсини от стомаха. И се отслабва от него. Но нещото, с което хората не са наясно е, че при отслабване можеш да загубиш килограми от мазнина, вода и мускули. Да губиш от мазнина, но да губиш от водното съдържание и мускулната маса е лудост. Точно това се случва с него, обаче - губиш от водата.

Тя трябва да е 60-ина процента от теглото, но при много хора е по-малко, а това е лошо. Изводът: пийте много вода. :) Полезно е и за бъбреците.

ПТ: Препоръчвам ти да зарежеш чая и да поспортуваш. Така няма да губиш от воднот съдърцание, ще оформиш тяло и ще изгориш мазнини. Предполагам това целиш... :)

Мерси за отговора

chocolatee
12-29-2009, 16:15
Напълно съгласна съм с amk933.
Най-добре си спортувай, знаейки, че след това ще си запазиш свалените килограми, а и ще имаш добре оформено тяло!

billytalent
12-29-2009, 16:16
Аз съм го пила,няма никакъв ефект

t1n4e7o
12-29-2009, 19:10
То и аз съм на неговото мнение за спорта, но въпросът е там, че ходя на училище, в 11 клас съм и съм по курсове насам- натам и съм се стегнала доста и почти постоянно или чета или пиша, че се готвя за TOEFL иии нямам никакво време за спортуване, защото когато ми остане малко повече време предпочитам да се видя с приятели.. Затова ми трябваше някаква диетка която да съчетая с този чай, макар и от него да се изчистват само токсините :)

tonie__
12-29-2009, 19:54
ТОВА Е НАЙ-ГАДНИЯ ЧАЙ,КОЙТО СЪМ ПИЛА НЯКОГА!! 8-) не стига,че мирише на риба и развалени яйца,а и има такъв вкус!мисля,че целта му е да те отврати от всякаква храна след консумацията му :D