PDA

View Full Version : Гърдите



DeDe2
12-29-2009, 08:22
Здравейте,имам малко странно да не кажа тъпо запитване.На 17 години съм,преди година имах нещо като бучка в зърното но доктора каза, че е от пубертета,от тогава (или поне от тогава имам спомен) зърната ми са "странни" като диаметър не са големи но стърчат и е доста грозно само при възбуда се смаляват и оформят.Другото е, че също преди година бях малко повече кила от колкото трябва в момента не е така да не кажа, че в момента съм супер.Въпроса ми е това ще се оправи ли и от пубертета ли е или пък времето когато бях пълен(не дебел!) или е някъкво заболяване или нещо такова.Благодаря предварително на отзовалите се :)

alex4o
12-29-2009, 13:19
Не е заболяване,спокойно! :) От пубертета е и най-вероятно ще се оправи; както при момичетата,така и момчетата зърна,гърди и т.н. имат различна форма,индивидуално е :)

DeDe2
01-15-2010, 15:00
То не ми пречи да са по големи като диаметъ а това, че стърчат напред и леко надоло и се вижда през дрехите и е ужасно грозно.Възможно ли е ако си направа 1 диета + фитнес за релеф да се коригира ? :shock:

cooool
01-15-2010, 18:30
То не ми пречи да са по големи като диаметъ а това, че стърчат напред и леко надоло и се вижда през дрехите и е ужасно грозно.Възможно ли е ако си направа 1 диета + фитнес за релеф да се коригира ? :shock:
.. така както го описваш ми се вижда нормално..мисля че на всички зарната са така..

an0nimenn
01-15-2010, 19:25
споко брат и аз ги имах просто си правих компреси със реванол и марля и ми минаха първо беше на лявото зърно после на дясното и после пак на лявото , и пак ти казвам не се притеснявай :)

DeDe2
01-16-2010, 06:52
те тея бучки не ми пречат а това, че зърната ми стърчат напред и малко на страни което ми изглежда грозно :cry: :smt117

DeDe2
01-16-2010, 15:37
Разполагам и със снимки :shock:

wasch0
03-02-2010, 16:44
Абе нищо ти няма.Ама дай снимки все пак.